Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
90 postów 563 komentarze

Moje komentarze

 • ...
  Titanic nigdy nie został zatopiony. Zatopiono bliźniaczy statek Olimpic. Zrobiono to na polecenie J.P. Morgana. Morgan rzeczywiście jest jednym z członków szajki, która utworzyła FED, acz pierwsze słyszę, by akurat z tego powodu zatopiono Olimpica (może była to korzyść dodatkowa dla zatapiającego?).
  https://www.youtube.com/watch?v=ZTy7hpj26Gc
  oraz w google: "john hamer titanic"
  Najbogatszy pasażer "Titanica"
 • Dla odmiany polecam karykatury amerykańskiego odpowiednika Artura Żukowa, czyli Bena Garrisona:
  https://grrrgraphics.com/
  Obłęd żydobolszewii w obrazkach
 • @Autor
  "A informuję – za słowami jednego z przedstawicieli koncernów szczepionkowych – że na rejestrację czeka już ponad 20 szczepionek dla dorosłych i tylko patrzeć, jak owi Mengele przegłosują obowiązek wstrzykiwania ich także nam"

  -------------

  To już się dzieje. "WHO ostrzega" a "rząd" PiS "się szykuje":
  https://wiadomosci.wp.pl/rzad-ma-pomysly-na-wypadek-zarazy-przygotowania-juz-trwaja-6173406126311041a
  http://zdrowie.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/559643,rzad-szykuje-sie-na-epidemie.html
  Mengele Radziwiłł wprowadza faszyzm
 • ...
  Wątek zrzucania stonki przez rząd USA został już nawet odzwierciedlony przez amerykańską popkulturę. W serialu "Narcos" (a jest to serial amerykański i oparty na faktach) jest motyw, jak samoloty USA zrzucają stonkę na pola uprawne któregoś z krajów Ibero-Ameryki (niestety już nie pamiętam którego), żeby nadwyrężyć jego rolnictwo i w ten sposób uderzyć w jego władze.
  Atak stonki na ludową Polskę
 • ...
  Fragment filmu od 12:34 - jest to wypowiedź Tomasza... Trumpa, członka Zarządu Krajowego Zmiany:
  "Mamy taką przedziwną sytuację w Polsce, że (...) wiele ruchów dotychczas pozycjonowanych jako ruchy prawicowe, coraz częściej zajmuje się sprawami społecznymi, które były dotychczas jakby zarezerwowane dla lewicy. Lewica w dużej mierze odpuściła te sprawy społeczne na rzecz walki o prawa różnych kolorowych mniejszości, walki o sprawy obyczajowe, które tak naprawdę, być może, w kolejnym etapie będą stanowiły przedmiot zainteresowania naszego".

  -----------------------------------

  Czyli co, jak już Zmiana zrealizuje swoje postulaty na płaszczyźnie gospodarczej i geopolitycznej, to zacznie w Polsce rozpowszechniać pedalstwo i ściągać imigrantów z Afryki i Azji (czyli, tak na marginesie, robić to samo, co obecnie robi żydowsko-anglosasko-unijny establishment)?

  PS. Można mieć jeden z najwyższych poziomów życia materialnego i państwowej obudowy socjalnej, a z powodu pedalstwa i imigrantów staczać się w niebyt (jak np. państwa i narody skandynawskie). Niestety kadra Zmiany to nihiliści, którzy połapali się w niszczycielskich narzędziach siania spustoszenia przez globalistów na płaszczyźnie gospodarczej i geopolitycznej, ale nie połapali się w ich narzędziach do siania spustoszenia na płaszczyźnie duchowej, kulturowej i etnicznej, dlatego zmianowcy walczą tylko z tymi dwoma pierwszymi narzędziami, a trzy pozostałe (ważniejsze) ignorują lub wręcz akceptują i sami chcą ich używać.
  „Walcz… Mateuszu!”
 • ...
  Ekonomista (i pseudonarodowiec) dr Marian Szołucha zapowiada i promuje plany rządu PiS eliminowania fizycznej gotówki z obrotu w Polsce:
  http://www.cda.pl/video/67062445
  http://mysl24.pl/gospodarka/2670-obrot-bezgotowkowy-za-i-przeciw.html
  Tekst z 1989 r. o planach globalistów co do światowej waluty elektronicznej i czipowania ludzi
 • Tomasz Cukiernik o gospodarczej nieopłacalności członkostwa w UE:
  https://www.youtube.com/results?search_query=tomasz+cukiernik+unia
  Michał Putkiewicz o gospodarczej nieopłacalności członkostwa w UE (video)
 • H. Siodmok, prezes firmy Atlas (tej od materiałów budowlanych) o Białorusi:
  https://www.youtube.com/watch?v=A3fgSl55vbk
  https://www.youtube.com/watch?v=k0Ra1Q0w1wI
  Białoruś - największy awans cywilizacyjny na świecie
 • @powiew świeżości 00:52:58
  "Z tego, co wiem, siedzi - na podobnej zasadzie, co Piskorski - jakiś członek NOP-u"
  -------------------------

  Tu jest o jego sprawie:
  http://www.nacjonalista.pl/2017/03/30/pisowska-demokratura-skandaliczny-wyrok-dla-nacjonalisty/
  Jak oPiSałbym partię Prezesa?
 • ...
  Po co jest PiS? Ano po to, po co istnieją od dekad na zachodzie partie chadeckie.

  Jak to stwierdził kiedyś (gdy już odszedł z PO i był członkiem Polski Razem) Jarosław Gowin: "Dopóki PiS ma monopol na patriotyzm, to nic NAM nie grozi" (swoją drogą jest to jeden z całego szeregu polityków, którzy przeszli z PO do PiS lub w drugą stronę, co też świadczy, jak te partie się "różnią").

  Prawie to samo, co Gowin, powiedział propisowski historyk Antoni Dudek na zorganizowanej w 2013 r., w siedzibie "Gazety Wyborczej", konferencji "Czy Polsce zagraża faszyzm?"

  http://patrz.pl/film,antoni-dudek-pis-to-zapora-przeciwko-nacjonalizmowi-i-antydemokratycznej-prawicy,135422.html

  Warto też przypomnieć słowa Adama Hofmana (wówczas rzecznika PiS i jednego z przybocznych Kaczyńskiego) wypowiedziane w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" jesienią 2014 r. (swoją drogą warto zauważyć, że politycy PiS masowo udzielają się w rzekomo znienawidzonej "GW"). Cytuję:

  "Obniżanie temperatury sporu [pomiędzy PiS i PO] oznacza, że tworzy się dla NICH [narodowców i korwinistów] przestrzeń, bo w spór będą wchodzić ugrupowania z programem sprzecznym z polskim interesem. Parafrazując tytuł książki Ziemowita Szczerka: "Przyjdzie Mordor i was zje" ".

  Nieprzypadkowo zaimki napisałem dużą literą. One są kluczem w tych wypowiedziach Gowina i Hofmana. Te zaimki biorą się stąd, że oni rozumieją, że istnieje podział pomiędzy nimi (globalistycznym establishmentem III RP, bez względu na to czy jego odłamem lewicowym, czy prawicowym), a narodem, który mógłby się zorganizować oddolnie, czego ONI się boją.

  Cóż, słowa wypowiedziane przez Kaczyńskiego w Fundacji Batorego w 2005 r.

  https://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/

  nie były rzucone na wiatr i PiS konsekwentnie realizuje swój główny program, czyli niedopuszczenie do rządów w Polsce żadnej partii choćby trochę narodowej (kilka lat temu Kaczyński w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" powiedział wprost, że "na prawo od PiS może być tylko ściana").
  Jak oPiSałbym partię Prezesa?
 • ...
  Były bramkarz naszej kadry z czasów trenera K. Górskiego, Jan Tomaszewski, został przez Kaczyńskiego w 2014 r. wyrzucony z PiS (której to partii był wtedy posłem) za, jak to określił sam Kaczyński, "proputinowskie wypowiedzi". A o co chodziło dokładnie? Tomaszewski, z pozycji czysto sportowych ("Nie, nie i jeszcze raz nie! Kara może być dla Putina, ale nie dla świata i futbolu"), kwestionował pomysły bojkotu piłkarskich mistrzostw świata, które mają w 2018 r. odbyć się w Rosji.

  Jednocześnie Kaczyński tolerował w swojej partii przez lata Kluzik-Rostkowską (była ona nawet szefową jego sztabu wyborczego, gdy w 2010 r. startował w wyborach prezydenckich) i miała zawsze "jedynkę" na łódzkiej liście PiS w wyborach do Sejmu, mimo, że nigdy nie kryła się ze swoimi proaborcyjnymi i prosodomickimi poglądami (dopiero sama odeszła z PiS-u, zawiedziona kolejnymi przegranymi przez tę partię w 2011 r. wyborami parlamentarnymi i po krótkim epizodzie w SP, wylądowała w PO).

  Kaczyński tolerował w swej partii też Mariusza Kamińskiego (nie tego od CBA, tylko tego młodszego, kolegę Adama Hofmana), nawet po tym, gdy ten porzucił żonę i dzieci dla jednej z "aniołków Kaczyńskiego" (jednej z młodych, urodziwych działaczek PIS, ktore ta partia kilka lat temu wyniosła na medialny piedestał, żeby ocieplić swój wizerunek w oczach młodego elektoratu)

  http://www.se.pl/wiadomosci/polska/porzucona-zona-posla-pis-kaminskiego-porzuci-mnie-z-dugami-i-maymi-dziecmi-mariusz-kaminski_410670.html

  (Kaczyński wyrzucił Kamińskiego dopiero po aferze z delegacją do Madrytu, gdzie miało dojść do zdefraudowania pieniędzy pobranych na ową delegację oraz do pijackich incydentów podczas jej trwania).

  I teraz pytanie: co jest - z konserwatywnego, katolickiego, prawicowego - punktu widzenia (pod jakim deklaratywnie podpisuje się PiS) większym złem: sprzeciw wobec wezwań do bojkotu turnieju piłkarskiego (Tomaszewski), czy popieranie aborcji i sodomii (Kluzik-Rostkowska) lub porzucanie żony i dzieci dla młodszej kobiety (Kamiński)? Dla Kaczyńskiego, jak się okazuje, tylko to pierwsze kwalifikowało do wyrzucenia podległego mu posła z partii.
  Jak oPiSałbym partię Prezesa?
 • Ja bym jeszcze dorzucił do pieca:
  Związany z PiS-em ekonomista Marian Szołucha na antenie propisowskiej TV Trwam oswaja prawicową opinię publiczną z planowanym procederem likwidacji obrotu gotówkowego, do którego to procederu rząd pseudopatriotycznego PiS-u się szykuje, co sam Szołucha mówi:

  http://www.cda.pl/video/67062445

  PiS (do spółki z PO, Nowoczesną, PSL, a co do Kukiz '15 to nie wiem) zapowiada poparcie dla unijnej dyrektywy BRRD, zezwalającej na konfiskatę przez banki zgromadzonych na ich kontach prywatnych pieniędzy:

  http://www.money.pl/banki/wiadomosci/artykul/dyrektywa-brdd-depozyty-w-bankach,164,0,2041764.html


  PiS rozszerzył obowiązek szczepień o nowe szczepionki (wcześniej, w poprzedniej kadencji, PiS głosował za przymusem szczepień, a PiS-owski prezydent Duda podpisał wprowadzającą ten obowiązek ustawę).

  Teraz unia forsuje dyrektywę o rozbrojeniu totalnym ludzi i idę o zakład, że PiS też ją w Polsce wprowadzi, zwłaszcza że już Macierewicz, w jednym z wywiadów, powiedział, że Polacy nie dorośli do posiadania broni.

  2 maja br., podczas przemówienia w Dniu Flagi Państwowej, Jarosław Kaczyński zrugał przeciwników członkostwa Polski w UE, a tę globalistyczną instytucję utożsamił z Europą:

  http://www.nacjonalista.pl/2016/05/03/pis-owscy-zarzadcy-polski-przeciwnicy-ue-to-szkodniki/

  PiS (wbrew obietnicom) zalegalizował uprawy GMO w naszym kraju.
  Podpisał CETA (i wyrywa się do podpisania TTIP i to nawet w wersji poszerzonej względem tej, jaką USA chcą narzucić UE jako całości).
  PiS rozszerzył ustawę 1066 (choć w poprzedniej kadencji przeciwko niej gardłował) i wprowadził okupacyjne wojska USA do Polski. Waszczykowski nie wykluczył, że Wojsko Polskie może wziąć udział w wojnie wymierzonej w Syrię

  https://www.wprost.pl/kraj/10049987/Polskie-dzialania-w-sprawie-Syrii-Jestesmy-gotowi-zwiekszyc-liczbe-zolnierzy-i-samolotow.html

  PiS oszukał "frankowiczów"

  http://warszawskagazeta.pl/polityka/item/4632-rzad-ugial-sie-przed-banksterami-co-dalej-z-frankowiczami

  PiS oddaje UE naszą energetykę:

  http://stopwiatrakom.eu/wiadomo%C5%9Bci-zagraniczne/2070-komisja-europejska-postanowi%C5%82a-odebra%C4%87-polskiemu-rz%C4%85dowi-jakikolwiek-wp%C5%82yw-na-energetyk%C4%99,-czyli-cichy-zamach-stanu-w-wykonaniu-brukseli.html

  PiS rozszerza (m.in. likwidacja anonimowości telefonów komórkowych na kartę) zamordyzm już i tak wielki za rządów PO-PSL:

  http://www.nacjonalista.pl/2016/08/04/adam-gmurczyk-nasza-trzecia-rzecza/

  Represje PiS-u wobec Piskorskiego (bezpodstawny areszt) i Zmiany (torpedowanie jej rejestracji jako partii, wbrew prawu). Z tego, co wiem, siedzi - na podobnej zasadzie, co Piskorski - jakiś członek NOP-u.

  Rząd PiS-u nie tylko prowadzi antyrodzinną politykę w Polsce

  http://videosejm.pl/video/18523-robert-winnicki-konferencja-z-14-marca-2017-r

  ale wraz z państwami Zachodu naciska na arenie międzynarodowej na państwa, które dotąd opierają się jej wprowadzeniu u siebie

  http://videosejm.pl/video/15135-robert-winnicki-witold-tumanowicz-konferencja-z-24-listopada-2016-r

  PiS przed wyborami obiecał, że zakończy proceder państwowego kidnappingu, tymczasem odbieranie dzieci z polskich rodzin aż wre (chyba nawet bardziej, niż za rządów PO-PSL); nawet PiS-owskie media co chwila o takich przypadkach informują).

  Czym więc rząd PiS-u różni się od rządu PO-PSL? Co najwyżej drugorzędnymi drobiazgami, bo jeśli chodzi o instalowanie w Polsce elementów niezbędnych do budowy Novus Ordo Seclorum, to PiS robi to samo, co wszystkie poprzednie rządy III RP, a w niektórych sprawach nawet je w tym prześciga. Szafowanie patriotyzmem (suicydalno-wariacką jego wersją) to tylko zmyłka dla gawiedzi, skoro czyny PiS-u to czysty globalizm, sprzeczny z polskim interesem narodowym.
  Jak oPiSałbym partię Prezesa?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:38:25
  Miałem oczywiście na myśli członków post-Solidarności i post-komuny nadal aktywnie uprawiających politykę w III RP, a nie masy, które były tylko narzędziem w przeprowadzeniu transformacji okupacji Związku Sowieckiego nad Polską w okupację Zachodu nad Polską.
  Dlaczego rząd PiS jest sekowany przez "starą" Europę?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:51:27
  "Oczywiście, że nie ale gdyby jeszcze mówić "złogach postsolidarnościowych" to oznaczałoby, że wszyscy won!"

  ...

  No właściwie w post-Solidarności nie widzę nikogo wartościowego dla przyszłości Polski. Nawet taki minister Morawiecki z Solidarności (wręcz) Walczącej znacznie zwiększył poziom poddaństwa neokolonialnego Polski, podpisując CETA i stręcząc nam jeszcze TTIP (i to w wersji bardziej skrajnej, niż ta, którą USA próbują narzucić Unii Europejskiej jako całości).
  Post-Solidarność powinna trafić na śmietnik historii tak samo, jak post-komuna. Trzeba czekać (a jeśli ktoś ma predyspozycje, to współtworzyć), aż wykształci się zupełnie nowa elita, nastawiona narodowo (tak, jak elity masońsko-insurekcyjne, które zdominowały polskie życie polityczne w XIX wieku, na początku XX wieku zastąpił nowo powstały ruch narodowy, który wyciągnął Polskę z bagna).
  Dlaczego rząd PiS jest sekowany przez "starą" Europę?
 • @Husky 20:43:41
  To był cytat z notki.
  Dlaczego rząd PiS jest sekowany przez "starą" Europę?
 • ...
  "Zagraniczni goście kilkanaście lat temu chwalili bardzo dobry smak żywności w Polsce Nawet w restauracjach. Natomiast osiedleni niedawno na Zachodzie Polacy narzekają niekiedy na zły smak tamtejszej żywności, zwłaszcza mięsa. Są to być może subiektywne odczucia i porównania . Ale coś w tym jest."

  ...

  Tu przykład rodaka w Anglii, testującego tamtejsze żarcie :)
  https://www.youtube.com/watch?v=wxrxwSCB31U
  ROZPIEPRZYLI NAM POLSKIE ROLNICTWO I CO TERAZ!?
 • ...
  "Do wymiany jest cała, polska kasta polityczna. Potrzeba ludzi nowych, nie uwikłanych w żadne zależności. Postkomunistyczne złogi można obecnie znaleźć w każdej parti, z PiS włącznie."

  ...

  Ja bym nie zwalał winy za serwilizm względem USA/UE na postkomunistów, bo złogi postsolidarnościowe były i są tak samo (a może nawet bardziej) serwilistyczne wobec tych ośrodków, co postkomuchy. Ci ostatni nie rządzą Polską od upadku rządu Millera/Belki w 2005 r., a w sumie na prawie 28 lat istnienia III RP, przy uwzględnieniu wszystkich rządów jakie były, postkomuniści rządzili krócej od postolidarnościowców. Trzecią RP, od jej zarania, rządzi tak naprawdę post-KOR (który podzielił się na lewicę i prawicę), którego głównym ośrodkiem i instrumentem zarządzania naszym krajem jest tzw. środowisko "Gazety Wyborczej" (czyli ekspozytura światowego żydostwa na Polskę), mające przemożny wpływ na wszystkie partie, jakie miały udział w rządzeniu Polską po 1989 r. (poza Samoobroną i LPR), a także na środowisko medialne, akademickie, kulturalne, gospodarcze, nawet modernistyczno-kościelne i - co za tym idzie - dominujący wpływ na całe polskie życie narodowe.
  Dlaczego rząd PiS jest sekowany przez "starą" Europę?
 • @powiew świeżości 02:39:47
  Muszę tu uczciwie oddać sprawiedliwość o. Rydzykowi w kwestii szczepień, bo zorganizował drugą audycję na ich temat, gdzie pozwolił wypowiedzieć się przedstawicielom środowiska antyszczepiennego:
  http://trybeus.neon24.pl/post/137070,dzis-w-radiu-maryja-justyna-socha
  Czy Pan Jezus kazałby szczepić dzieci?
 • @powiew świeżości 02:59:27
  O. Rydzyk (podejrzewam, że po fali krytyki) zorganizował drugą audycję i dał się wypowiedzieć jasnej stronie mocy:
  http://trybeus.neon24.pl/post/137070,dzis-w-radiu-maryja-justyna-socha
  Taniec w rytmie "synów przymierza"
 • @trybeus 19:44:09
  "Gorąco polecam...i prośba, aby nagrywać zwłaszcza telefony od rozmówców, bo to praktycznie żywe uzupełnianie tematu, a na stronie Radia Maryja są umieszczane tylko suche audycje bez rozmów z radiosłuchaczami."
  (...)
  "Ojciec Rydzyk w szoku:))...jako pierwszy zadzwonił i stwierdził, ze "w jakim kraju żyjemy"...oby to oburzenie wyszło na dobre...pozdr"

  ----

  I co, jest gdzieś w necie nagranie telefonów od radiosłuchaczy?
  Dziś w Radiu Maryja Justyna Socha!!!

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej