Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
90 postów 560 komentarzy

Moje komentarze

 • ...
  Wątek zrzucania stonki przez rząd USA został już nawet odzwierciedlony przez amerykańską popkulturę. W serialu "Narcos" (a jest to serial amerykański i oparty na faktach) jest motyw, jak samoloty USA zrzucają stonkę na pola uprawne któregoś z krajów Ibero-Ameryki (niestety już nie pamiętam którego), żeby nadwyrężyć jego rolnictwo i w ten sposób uderzyć w jego władze.
  Atak stonki na ludową Polskę
 • ...
  Fragment filmu od 12:34 - jest to wypowiedź Tomasza... Trumpa, członka Zarządu Krajowego Zmiany:
  "Mamy taką przedziwną sytuację w Polsce, że (...) wiele ruchów dotychczas pozycjonowanych jako ruchy prawicowe, coraz częściej zajmuje się sprawami społecznymi, które były dotychczas jakby zarezerwowane dla lewicy. Lewica w dużej mierze odpuściła te sprawy społeczne na rzecz walki o prawa różnych kolorowych mniejszości, walki o sprawy obyczajowe, które tak naprawdę, być może, w kolejnym etapie będą stanowiły przedmiot zainteresowania naszego".

  -----------------------------------

  Czyli co, jak już Zmiana zrealizuje swoje postulaty na płaszczyźnie gospodarczej i geopolitycznej, to zacznie w Polsce rozpowszechniać pedalstwo i ściągać imigrantów z Afryki i Azji (czyli, tak na marginesie, robić to samo, co obecnie robi żydowsko-anglosasko-unijny establishment)?

  PS. Można mieć jeden z najwyższych poziomów życia materialnego i państwowej obudowy socjalnej, a z powodu pedalstwa i imigrantów staczać się w niebyt (jak np. państwa i narody skandynawskie). Niestety kadra Zmiany to nihiliści, którzy połapali się w niszczycielskich narzędziach siania spustoszenia przez globalistów na płaszczyźnie gospodarczej i geopolitycznej, ale nie połapali się w ich narzędziach do siania spustoszenia na płaszczyźnie duchowej, kulturowej i etnicznej, dlatego zmianowcy walczą tylko z tymi dwoma pierwszymi narzędziami, a trzy pozostałe (ważniejsze) ignorują lub wręcz akceptują i sami chcą ich używać.
  „Walcz… Mateuszu!”
 • ...
  Ekonomista (i pseudonarodowiec) dr Marian Szołucha zapowiada i promuje plany rządu PiS eliminowania fizycznej gotówki z obrotu w Polsce:
  http://www.cda.pl/video/67062445
  http://mysl24.pl/gospodarka/2670-obrot-bezgotowkowy-za-i-przeciw.html
  Tekst z 1989 r. o planach globalistów co do światowej waluty elektronicznej i czipowania ludzi
 • Tomasz Cukiernik o gospodarczej nieopłacalności członkostwa w UE:
  https://www.youtube.com/results?search_query=tomasz+cukiernik+unia
  Michał Putkiewicz o gospodarczej nieopłacalności członkostwa w UE (video)
 • H. Siodmok, prezes firmy Atlas (tej od materiałów budowlanych) o Białorusi:
  https://www.youtube.com/watch?v=A3fgSl55vbk
  https://www.youtube.com/watch?v=k0Ra1Q0w1wI
  Białoruś - największy awans cywilizacyjny na świecie
 • @powiew świeżości 00:52:58
  "Z tego, co wiem, siedzi - na podobnej zasadzie, co Piskorski - jakiś członek NOP-u"
  -------------------------

  Tu jest o jego sprawie:
  http://www.nacjonalista.pl/2017/03/30/pisowska-demokratura-skandaliczny-wyrok-dla-nacjonalisty/
  Jak oPiSałbym partię Prezesa?
 • ...
  Po co jest PiS? Ano po to, po co istnieją od dekad na zachodzie partie chadeckie.

  Jak to stwierdził kiedyś (gdy już odszedł z PO i był członkiem Polski Razem) Jarosław Gowin: "Dopóki PiS ma monopol na patriotyzm, to nic NAM nie grozi" (swoją drogą jest to jeden z całego szeregu polityków, którzy przeszli z PO do PiS lub w drugą stronę, co też świadczy, jak te partie się "różnią").

  Prawie to samo, co Gowin, powiedział propisowski historyk Antoni Dudek na zorganizowanej w 2013 r., w siedzibie "Gazety Wyborczej", konferencji "Czy Polsce zagraża faszyzm?"

  http://patrz.pl/film,antoni-dudek-pis-to-zapora-przeciwko-nacjonalizmowi-i-antydemokratycznej-prawicy,135422.html

  Warto też przypomnieć słowa Adama Hofmana (wówczas rzecznika PiS i jednego z przybocznych Kaczyńskiego) wypowiedziane w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" jesienią 2014 r. (swoją drogą warto zauważyć, że politycy PiS masowo udzielają się w rzekomo znienawidzonej "GW"). Cytuję:

  "Obniżanie temperatury sporu [pomiędzy PiS i PO] oznacza, że tworzy się dla NICH [narodowców i korwinistów] przestrzeń, bo w spór będą wchodzić ugrupowania z programem sprzecznym z polskim interesem. Parafrazując tytuł książki Ziemowita Szczerka: "Przyjdzie Mordor i was zje" ".

  Nieprzypadkowo zaimki napisałem dużą literą. One są kluczem w tych wypowiedziach Gowina i Hofmana. Te zaimki biorą się stąd, że oni rozumieją, że istnieje podział pomiędzy nimi (globalistycznym establishmentem III RP, bez względu na to czy jego odłamem lewicowym, czy prawicowym), a narodem, który mógłby się zorganizować oddolnie, czego ONI się boją.

  Cóż, słowa wypowiedziane przez Kaczyńskiego w Fundacji Batorego w 2005 r.

  https://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/

  nie były rzucone na wiatr i PiS konsekwentnie realizuje swój główny program, czyli niedopuszczenie do rządów w Polsce żadnej partii choćby trochę narodowej (kilka lat temu Kaczyński w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" powiedział wprost, że "na prawo od PiS może być tylko ściana").
  Jak oPiSałbym partię Prezesa?
 • ...
  Były bramkarz naszej kadry z czasów trenera K. Górskiego, Jan Tomaszewski, został przez Kaczyńskiego w 2014 r. wyrzucony z PiS (której to partii był wtedy posłem) za, jak to określił sam Kaczyński, "proputinowskie wypowiedzi". A o co chodziło dokładnie? Tomaszewski, z pozycji czysto sportowych ("Nie, nie i jeszcze raz nie! Kara może być dla Putina, ale nie dla świata i futbolu"), kwestionował pomysły bojkotu piłkarskich mistrzostw świata, które mają w 2018 r. odbyć się w Rosji.

  Jednocześnie Kaczyński tolerował w swojej partii przez lata Kluzik-Rostkowską (była ona nawet szefową jego sztabu wyborczego, gdy w 2010 r. startował w wyborach prezydenckich) i miała zawsze "jedynkę" na łódzkiej liście PiS w wyborach do Sejmu, mimo, że nigdy nie kryła się ze swoimi proaborcyjnymi i prosodomickimi poglądami (dopiero sama odeszła z PiS-u, zawiedziona kolejnymi przegranymi przez tę partię w 2011 r. wyborami parlamentarnymi i po krótkim epizodzie w SP, wylądowała w PO).

  Kaczyński tolerował w swej partii też Mariusza Kamińskiego (nie tego od CBA, tylko tego młodszego, kolegę Adama Hofmana), nawet po tym, gdy ten porzucił żonę i dzieci dla jednej z "aniołków Kaczyńskiego" (jednej z młodych, urodziwych działaczek PIS, ktore ta partia kilka lat temu wyniosła na medialny piedestał, żeby ocieplić swój wizerunek w oczach młodego elektoratu)

  http://www.se.pl/wiadomosci/polska/porzucona-zona-posla-pis-kaminskiego-porzuci-mnie-z-dugami-i-maymi-dziecmi-mariusz-kaminski_410670.html

  (Kaczyński wyrzucił Kamińskiego dopiero po aferze z delegacją do Madrytu, gdzie miało dojść do zdefraudowania pieniędzy pobranych na ową delegację oraz do pijackich incydentów podczas jej trwania).

  I teraz pytanie: co jest - z konserwatywnego, katolickiego, prawicowego - punktu widzenia (pod jakim deklaratywnie podpisuje się PiS) większym złem: sprzeciw wobec wezwań do bojkotu turnieju piłkarskiego (Tomaszewski), czy popieranie aborcji i sodomii (Kluzik-Rostkowska) lub porzucanie żony i dzieci dla młodszej kobiety (Kamiński)? Dla Kaczyńskiego, jak się okazuje, tylko to pierwsze kwalifikowało do wyrzucenia podległego mu posła z partii.
  Jak oPiSałbym partię Prezesa?
 • Ja bym jeszcze dorzucił do pieca:
  Związany z PiS-em ekonomista Marian Szołucha na antenie propisowskiej TV Trwam oswaja prawicową opinię publiczną z planowanym procederem likwidacji obrotu gotówkowego, do którego to procederu rząd pseudopatriotycznego PiS-u się szykuje, co sam Szołucha mówi:

  http://www.cda.pl/video/67062445

  PiS (do spółki z PO, Nowoczesną, PSL, a co do Kukiz '15 to nie wiem) zapowiada poparcie dla unijnej dyrektywy BRRD, zezwalającej na konfiskatę przez banki zgromadzonych na ich kontach prywatnych pieniędzy:

  http://www.money.pl/banki/wiadomosci/artykul/dyrektywa-brdd-depozyty-w-bankach,164,0,2041764.html


  PiS rozszerzył obowiązek szczepień o nowe szczepionki (wcześniej, w poprzedniej kadencji, PiS głosował za przymusem szczepień, a PiS-owski prezydent Duda podpisał wprowadzającą ten obowiązek ustawę).

  Teraz unia forsuje dyrektywę o rozbrojeniu totalnym ludzi i idę o zakład, że PiS też ją w Polsce wprowadzi, zwłaszcza że już Macierewicz, w jednym z wywiadów, powiedział, że Polacy nie dorośli do posiadania broni.

  2 maja br., podczas przemówienia w Dniu Flagi Państwowej, Jarosław Kaczyński zrugał przeciwników członkostwa Polski w UE, a tę globalistyczną instytucję utożsamił z Europą:

  http://www.nacjonalista.pl/2016/05/03/pis-owscy-zarzadcy-polski-przeciwnicy-ue-to-szkodniki/

  PiS (wbrew obietnicom) zalegalizował uprawy GMO w naszym kraju.
  Podpisał CETA (i wyrywa się do podpisania TTIP i to nawet w wersji poszerzonej względem tej, jaką USA chcą narzucić UE jako całości).
  PiS rozszerzył ustawę 1066 (choć w poprzedniej kadencji przeciwko niej gardłował) i wprowadził okupacyjne wojska USA do Polski. Waszczykowski nie wykluczył, że Wojsko Polskie może wziąć udział w wojnie wymierzonej w Syrię

  https://www.wprost.pl/kraj/10049987/Polskie-dzialania-w-sprawie-Syrii-Jestesmy-gotowi-zwiekszyc-liczbe-zolnierzy-i-samolotow.html

  PiS oszukał "frankowiczów"

  http://warszawskagazeta.pl/polityka/item/4632-rzad-ugial-sie-przed-banksterami-co-dalej-z-frankowiczami

  PiS oddaje UE naszą energetykę:

  http://stopwiatrakom.eu/wiadomo%C5%9Bci-zagraniczne/2070-komisja-europejska-postanowi%C5%82a-odebra%C4%87-polskiemu-rz%C4%85dowi-jakikolwiek-wp%C5%82yw-na-energetyk%C4%99,-czyli-cichy-zamach-stanu-w-wykonaniu-brukseli.html

  PiS rozszerza (m.in. likwidacja anonimowości telefonów komórkowych na kartę) zamordyzm już i tak wielki za rządów PO-PSL:

  http://www.nacjonalista.pl/2016/08/04/adam-gmurczyk-nasza-trzecia-rzecza/

  Represje PiS-u wobec Piskorskiego (bezpodstawny areszt) i Zmiany (torpedowanie jej rejestracji jako partii, wbrew prawu). Z tego, co wiem, siedzi - na podobnej zasadzie, co Piskorski - jakiś członek NOP-u.

  Rząd PiS-u nie tylko prowadzi antyrodzinną politykę w Polsce

  http://videosejm.pl/video/18523-robert-winnicki-konferencja-z-14-marca-2017-r

  ale wraz z państwami Zachodu naciska na arenie międzynarodowej na państwa, które dotąd opierają się jej wprowadzeniu u siebie

  http://videosejm.pl/video/15135-robert-winnicki-witold-tumanowicz-konferencja-z-24-listopada-2016-r

  PiS przed wyborami obiecał, że zakończy proceder państwowego kidnappingu, tymczasem odbieranie dzieci z polskich rodzin aż wre (chyba nawet bardziej, niż za rządów PO-PSL); nawet PiS-owskie media co chwila o takich przypadkach informują).

  Czym więc rząd PiS-u różni się od rządu PO-PSL? Co najwyżej drugorzędnymi drobiazgami, bo jeśli chodzi o instalowanie w Polsce elementów niezbędnych do budowy Novus Ordo Seclorum, to PiS robi to samo, co wszystkie poprzednie rządy III RP, a w niektórych sprawach nawet je w tym prześciga. Szafowanie patriotyzmem (suicydalno-wariacką jego wersją) to tylko zmyłka dla gawiedzi, skoro czyny PiS-u to czysty globalizm, sprzeczny z polskim interesem narodowym.
  Jak oPiSałbym partię Prezesa?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:38:25
  Miałem oczywiście na myśli członków post-Solidarności i post-komuny nadal aktywnie uprawiających politykę w III RP, a nie masy, które były tylko narzędziem w przeprowadzeniu transformacji okupacji Związku Sowieckiego nad Polską w okupację Zachodu nad Polską.
  Dlaczego rząd PiS jest sekowany przez "starą" Europę?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:51:27
  "Oczywiście, że nie ale gdyby jeszcze mówić "złogach postsolidarnościowych" to oznaczałoby, że wszyscy won!"

  ...

  No właściwie w post-Solidarności nie widzę nikogo wartościowego dla przyszłości Polski. Nawet taki minister Morawiecki z Solidarności (wręcz) Walczącej znacznie zwiększył poziom poddaństwa neokolonialnego Polski, podpisując CETA i stręcząc nam jeszcze TTIP (i to w wersji bardziej skrajnej, niż ta, którą USA próbują narzucić Unii Europejskiej jako całości).
  Post-Solidarność powinna trafić na śmietnik historii tak samo, jak post-komuna. Trzeba czekać (a jeśli ktoś ma predyspozycje, to współtworzyć), aż wykształci się zupełnie nowa elita, nastawiona narodowo (tak, jak elity masońsko-insurekcyjne, które zdominowały polskie życie polityczne w XIX wieku, na początku XX wieku zastąpił nowo powstały ruch narodowy, który wyciągnął Polskę z bagna).
  Dlaczego rząd PiS jest sekowany przez "starą" Europę?
 • @Husky 20:43:41
  To był cytat z notki.
  Dlaczego rząd PiS jest sekowany przez "starą" Europę?
 • ...
  "Zagraniczni goście kilkanaście lat temu chwalili bardzo dobry smak żywności w Polsce Nawet w restauracjach. Natomiast osiedleni niedawno na Zachodzie Polacy narzekają niekiedy na zły smak tamtejszej żywności, zwłaszcza mięsa. Są to być może subiektywne odczucia i porównania . Ale coś w tym jest."

  ...

  Tu przykład rodaka w Anglii, testującego tamtejsze żarcie :)
  https://www.youtube.com/watch?v=wxrxwSCB31U
  ROZPIEPRZYLI NAM POLSKIE ROLNICTWO I CO TERAZ!?
 • ...
  "Do wymiany jest cała, polska kasta polityczna. Potrzeba ludzi nowych, nie uwikłanych w żadne zależności. Postkomunistyczne złogi można obecnie znaleźć w każdej parti, z PiS włącznie."

  ...

  Ja bym nie zwalał winy za serwilizm względem USA/UE na postkomunistów, bo złogi postsolidarnościowe były i są tak samo (a może nawet bardziej) serwilistyczne wobec tych ośrodków, co postkomuchy. Ci ostatni nie rządzą Polską od upadku rządu Millera/Belki w 2005 r., a w sumie na prawie 28 lat istnienia III RP, przy uwzględnieniu wszystkich rządów jakie były, postkomuniści rządzili krócej od postolidarnościowców. Trzecią RP, od jej zarania, rządzi tak naprawdę post-KOR (który podzielił się na lewicę i prawicę), którego głównym ośrodkiem i instrumentem zarządzania naszym krajem jest tzw. środowisko "Gazety Wyborczej" (czyli ekspozytura światowego żydostwa na Polskę), mające przemożny wpływ na wszystkie partie, jakie miały udział w rządzeniu Polską po 1989 r. (poza Samoobroną i LPR), a także na środowisko medialne, akademickie, kulturalne, gospodarcze, nawet modernistyczno-kościelne i - co za tym idzie - dominujący wpływ na całe polskie życie narodowe.
  Dlaczego rząd PiS jest sekowany przez "starą" Europę?
 • @powiew świeżości 02:39:47
  Muszę tu uczciwie oddać sprawiedliwość o. Rydzykowi w kwestii szczepień, bo zorganizował drugą audycję na ich temat, gdzie pozwolił wypowiedzieć się przedstawicielom środowiska antyszczepiennego:
  http://trybeus.neon24.pl/post/137070,dzis-w-radiu-maryja-justyna-socha
  Czy Pan Jezus kazałby szczepić dzieci?
 • @powiew świeżości 02:59:27
  O. Rydzyk (podejrzewam, że po fali krytyki) zorganizował drugą audycję i dał się wypowiedzieć jasnej stronie mocy:
  http://trybeus.neon24.pl/post/137070,dzis-w-radiu-maryja-justyna-socha
  Taniec w rytmie "synów przymierza"
 • @trybeus 19:44:09
  "Gorąco polecam...i prośba, aby nagrywać zwłaszcza telefony od rozmówców, bo to praktycznie żywe uzupełnianie tematu, a na stronie Radia Maryja są umieszczane tylko suche audycje bez rozmów z radiosłuchaczami."
  (...)
  "Ojciec Rydzyk w szoku:))...jako pierwszy zadzwonił i stwierdził, ze "w jakim kraju żyjemy"...oby to oburzenie wyszło na dobre...pozdr"

  ----

  I co, jest gdzieś w necie nagranie telefonów od radiosłuchaczy?
  Dziś w Radiu Maryja Justyna Socha!!!
 • @Arjanek 19:01:16
  Na bezrybiu i rak ryba. Naród holenderski jest tak zdegenerowany, że nic lepszego od partii Wildersa nie jest w stanie wytworzyć i wynieść do władzy. Najważniejsze, żeby PVV przyczyniła się do rozsadzenia UE.
  Wybory w Holandii -panika lewicy
 • TV Trwam promuje szczepienia:
  http://trybeus.neon24.pl/post/136951,czy-pan-jezus-kazalby-szczepic-dzieci
  Taniec w rytmie "synów przymierza"
 • @Andron 16:31:05
  Żydomasońscy tyrani już kilka lat temu podporządkowali sobie o. Rydzyka (o ile nie był on ich "uśpionym" agentem od samego początku, ale trzymanym na ostatnią chwilę - gdy już wszystkie inne aktywa, jak np. Fronda, mogące mieć wpływ na kształtowanie katolickiej opinii publicznej się "wypalą"). Poświęciłem temu notkę już 3 lata temu i z czasem coraz bardziej utwierdzam się w tym, co wtedy napisałem.
  http://powiewswiezosci.neon24.pl/post/109290,taniec-w-rytmie-synow-przymierza
  Media o. Rydzyka nie tylko promują szczepienia (co jest już totalnym draństwem, na które nie ma żadnego usprawiedliwienia i o. Rydzyk oraz jego współbracia zakonni, którzy za to odpowiadają, niech szykują się na piekło), ale kilka tygodni temu w RM/TV Trwam był program z jakimś akademikiem, który oswajał biednych słuchaczy/widzów z teorią ewolucji (przedstawiając ją w taki sposób, jakby nie była sprzeczna z doktryną katolicką), a od kilku tygodni TV Trwam emituje serial dokumentalny "Wbrew wszelkim przeciwnościom" http://www.teleman.pl/tv/Wbrew-Wszelkim-Przeciwnosciom-Cud-w-Michmas-1582054 o powstaniu Państwa Izrael w Palestynie i wojnach przez nie toczonych. Jeszcze mógłbym od biedy zrozumieć nagłe zainteresowanie promowaniem dziejów tego państwa ze strony o. Rydzyka, problem w tym, że (po 2 obejrzanych odcinkach) mogę stwierdzić, że serial sugeruje powstanie tego państwa jako cud boży, czy wręcz sprawstwo bożej interwencji podczas wojen prowadzonych przez Żydów na Bliskim Wschodzie z arabskimi sąsiadami. Jest to więc podważanie doktryny katolickiej, która mówi wprost, że Żydzi odrzucając Nowe Przymierze, podnieśli bunt przeciw Bogu i przestali być narodem wybranym (z owego serialu dokumentalnego idzie przekaz, że nadal nim są, a więc coś takiego, o fałszywym względem doktryny katolickiej podtekście religijnym, nie powinno mieć miejsca na antenie telewizji mieniącej się katolicką).
  I wreszcie ostatnia sprawa - multum protestanckich filmów fabularnych (często przedstawiających perypetie pastorów) oraz dokumentalnych i animowanych rodem z USA, które od jakiegoś czasu (nie wiem dokładnie ile to trwa, bo nie śledzę zbyt intensywnie telewizji) zalewają TV Trwam.
  Aha, bym zapomniał, na antenie TV Trwam był kilka tygodni temu program poświęcony "dobrodziejstwom" UE i pozyskiwaniu tzw. środków unijnych (nie wiem, czy nie jest to przypadkiem program cykliczny).
  Wniosek nasuwa się taki, że prawe skrzydło posoborowia w Polsce, którego ostoją było przez ponad 20 lat środowisko o. Rydzyka, podpisało cyrograf ze sługami szatana i że jedyną drogą ucieczki dla katolika w Polsce jest przyłączenie się do nielicznych środowisk katolików-tradycjonalistów.
  Czy Pan Jezus kazałby szczepić dzieci?

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej