Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
92 posty 579 komentarzy

Moje komentarze

 • "Walka z gotówką przybiera na sile" - Trader21
  http://independenttrader.pl/walka-z-gotowka-przybiera-na-sile.html
  Tekst z 1989 r. o planach globalistów co do światowej waluty elektronicznej i czipowania ludzi
 • W poniższym linku można zobaczyć uroczystość z otwarcia nowej siedziby Centrum Kultury Muzułmańskiej (polskich Tatarów)
  w Kruszynianiach:
  https://www.youtube.com/watch?v=swCoHjFd6As
  Proszę zwrócić uwagę, co mówi przewodniczący Muzułmańskiej Gminy Wyznaniowej Bronisław Talkowski nt. pozyskiwania środków na ten przybytek. Polscy Tatarzy (którzy dotąd nie mieli żadnej solidnej siedziby na pielęgnowanie swojego dziedzictwa) potrzebowali zaledwie 4 mln zł. na wybudowanie tej, która w końcu powstała (jest to drobna kwota w porównaniu z tym, co dostają instytucje żydowskie w Polsce z MHŻP na czele; inny przykład: 4 mln zł. to koszt utrzymania Pałacu Prezydenckiego przez 8 dni). Tymczasem polscy Tatarzy (choć coś tam dostali od III RP) to musieli żebrać w eurokołchozie, Turcji i Kuwejcie. O ile Turcja to pół biedy, to Kuwejt jest państwem wahabickim i wasalem USA. Kuwejt jest rozsadnikiem wahabizmu, a więc jednego z narzędzi budowy Nowego Porządku Świata. Polscy Tatarzy, jako że skundlony establishment III RP nie raczył wesprzeć ich tą drobną dla niego (biorąc pod uwagę, ile miliardów rocznie wyrzuca w błoto, rozkrada, rozdaje obcym [vide np. emerytury dla mieszkańców Izraela] ) kwotą, musieli pójść na żebry do obcych, nawet do jednego z państw wahabickich. Otwiera to pole do wpływania i zasyfiania czystego, patriotycznego islamu polskich Tatarów wirusem wahabizmu (XVIII wiecznego tworu agentury brytyjskiej dążącej do rozsadzenia Kalifatu i Imperium Osmańskiego), a obecnie używanego przez USA/Izrael i ich wasali z Europy i Płw. Arabskiego w ramach projektu tzw. Poszerzonego Środkowego Wschodu, będącego elementem budowy rządu światowego. Gdyby szmaty rządzące (bez względu na szyldy partyjne) Polską od 1989 r. miały choć trochę rozumu i patriotyzmu w sercach, robiłyby wszystko, aby nie dopuścić do szerzenia się na polskiej ziemi wahabizmu, zaś najlepszym na to sposobem jest wspieranie rdzennego polskiego islamu. Tymczasem, nie dość, że szajka spod znaku III RP pożałowała polskim Tatarom tych marnych (jak na to, co wydaje) 4 mln zł., zmuszając ich do szukania wsparcia finansowego w Kuwejcie (i Turcji), to jeszcze pozwala na budowanie w Polsce kolejnych meczetów i centrów kulturalnych organizacjom wahabickim, a nawet - oby ostatecznie do tego nie doszło - wahabickiej dzielnicy mieszkaniowej w miejscu warszawskiej Reduty Ordona.
  Czy to tylko niedopatrzenie, czy szmaty stanowiące establishment III RP dostały rozkaz z Waszyngtonu, aby otworzyć Polskę na wahabizm (jeszcze raz podkreślam, który jest geopolitycznym narzędziem USA?
  V kolumna kebabowa
 • Podobno głównym tematem na tegorocznym spędzie Klubu Biderberg w Dreźnie była dyskusja nt. tego...
  ...jak spacyfikować opór opinii publicznej różnych krajów przeciwko planowanemu przez globalistów wprowadzeniu tzw. internetowego dowodu osobistego vel paszportu internetowego. Chodzi o to, że od tej pory, aby założyć sobie internet, każdy musiałby wylegitymować się firmie dostarczającej internet takim dokumentem - wydawanym oczywiście przez rząd. W razie czego rząd mógłby nie wydać lub odebrać człowiekowi dokument (np. za głoszenie "nieprawomyślnych" poglądów) i wtedy dla kogoś takiego byłoby po dostępie do internetu. Czyli coś w stylu odbierania prawa jazdy dla "piratów" drogowych. Z czasem dostęp do sieci mieliby tylko "ci, co trzeba". Ponoć jedyny problem dla globalistów leży w tym, że podczas wdrażania tego planu w życie, spodziewają się dużego oporu, dlatego teraz są na etapie knucia, jak go złamać lub obejść. Biorąc pod uwagę sprawę CETA/TTIP/TPP, zapewne im się uda.
  NATO przeciw wolności słowa
 • @powiew świeżości 00:04:00
  Przy czym, oglądając ten filmik, należy zakładać, że Wielomski nie wiedział wtedy, gdy to mówił, o układzie Jaruzelski-Rockefeller. Stąd prawdopodobnie pewne niespójności w jego wypowiedzi.
  1956, 1968, 1970, 1976, 1980–89 – Dlaczego nie znamy prawdy?
 • Tu jeszcze parę słów od prof. Wielomskiego. Oczywiście nie używa słowa "Żydzi", tylko "Puławianie", ale wiadomo o co chodzi:
  http://www.cda.pl/video/114946395
  1956, 1968, 1970, 1976, 1980–89 – Dlaczego nie znamy prawdy?
 • @fretka, dr Nowopolski
  Dzięki za pomoc.
  Na granicy anihilacji - społeczeństwo III RP
 • Tytuł serialu, o którym mowa w notce
  Mógłby autor lub ktoś z komentujących podać?
  Na granicy anihilacji - społeczeństwo III RP
 • 10 lat w Unii
  http://www.teologiapolityczna.pl/assets/Nowe_Okadki_2015/10llatwUE.pdf
  Michał Putkiewicz o gospodarczej nieopłacalności członkostwa w UE (video)
 • Tomasz Cukiernik o nieopłacalności członkostwa Polski w UE
  http://www.cda.pl/video/7345777c

  ---

  Tomasz Cukiernik - Zbiednieliśmy przez Unię
  http://www.uwazamrze.pl/artykul/1015163/zbiednielismy-przez-unie
  Michał Putkiewicz o gospodarczej nieopłacalności członkostwa w UE (video)
 • „The Times”: W tajemnicy przygotowywane są dokumenty do utworzenia Armii Unii Europejskiej
  Opublikowano Maj 28, 2016

  Brytyjski dziennik The Times zdradził informacje o ukrywanych przed opinią publiczną planach stworzenia armii UE, dokumenty są przygotowywane od 18 miesięcy i mają być przedstawione na szczycie przywódców europejskich 28 czerwca.

  The Times (26.05.2016) informuje, że plany o utworzeniu armii UE są ukrywane przed wyborcami ze względu na zbliżające się referendum dotyczące opuszczenia UE przez Wielką Brytanię.

  Kroki w kierunku stworzenia armii europejskiej są trzymane w tajemnicy przed brytyjskimi wyborcami do następnego dnia po referendum. – „The Times”

  W dalszej części artykułu czytamy:

  Plany, przygotowane przez szefa polityki zagranicznej UE, przewidują rozwój nowych europejskich struktur wojskowych i operacyjnych, w tym centrali. Są one wspierane przez Niemcy i inne kraje jako pierwszy krok w kierunku utworzenia armii UE.

  Artykuł „The Times” w linku poniżej:

  http://www.thetimes.co.uk/article/eu-army-plans-kept-secret-from-voters-3j3kg3zwj

  Ustawa 1066

  Ustawa 1066, której formalna nazwa to: Ustawa o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przeszła przez Sejm BEZ KONSULTACJI ZE SPOŁECZEŃSTWEM.

  Zgodnie z zapisami ustawy wojska tworzącej się na naszych oczach armii UE będą miały prawo prowadzić operacje zbrojne na terenie Polski, gwarantuje to art 12 ustawy 1066 dotyczący ZASAD I WARUNKÓW UŻYCIA BRONI PALNEJ.

  Art. 8 ust. 1 pkt 3 gwarantuje możliwość „wwozu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i posiadania broni palnej, amunicji oraz materiałów pirotechnicznych i środków przymusu bezpośredniego”.

  http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1066

  Ewidentnie trwają przygotowania do III wojny światowej, po której wyłoni się nowy podział geopolityczny nazywany także Nowym Porządkiem Świata, warto w tym kontekście posłuchać przed czym ostrzega Polaków: Grzegorz Braun i Aleksander Jabłonowski.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/the-times-w-tajemnicy-przygotowywane-sa-dokumenty-do-utworzenia-armii-unii-eiropejskiej-2016-05

  ------------------------------

  https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=EU+army+plans+kept+secret+from+voters
  PiS-owski pęd do tworzenia unioarmii
 • Media: poufny projekt utworzenia armii UE. Trzymany w tajemnicy przed Brytyjczykami
  28.05.2016 15:10
  Brytyjskie media spierają się o znaczenie planów wspólnej polityki obronnej Unii Europejskiej i donoszą o planach utworzenia wspólnej armii Unii Europejskiej.

  Nad projektem od dłuższego czasu ma pracować Federica Mogherini, ale na razie niewiele osób miało szansę się z nim zapoznać. Według londyńskiego "Timesa", plan spoczywa pod kluczem w Brukseli i mają do niego dostęp tylko wybrane osoby, którym odebrano przedtem wszystkie urządzenia elektroniczne, choć wolno im robić odręczne notatki. Przygotowany przez szefową dypomacji Unii Europejskiej projekt, wedug doniesień mediów, miał zostać utajniony do czasu brytyjskiego referendum 23 czerwca. Chodzi o to, aby nie przysparzać argumentów za Brexitem.

  Według doniesień, projekt stanowi zaczątek wspólnej armii Unii Europejskiej. "Times", który uzyskał wgląd zapiski jednego z dyplomatów, twierdzi, że plan jest bardzo konkretny, włącznie z powołaniem wspólnego ośrodka dowodzenia wojskami Unii. Według informacji dziennika, projekt zostanie rozesłany unijnym przywódcom dzień po głosowaniu w brytyjskim referendum i będzie przedmiotem obrad szczytu Rady Europejskiej 28 czerwca.

  Internetowa gazeta "The Independent" powołując się na rzecznika Federiki Mogherini, twierdzi, że nie chodzi o plan tworzenia armii. Ale dziennik "Daily Express" cytuje popierającą Brexit brytyjską wiceminister obrony, Penny Mordaunt, która ostrzega, że Traktat Lizboński może wymusić na Wielkiej Brytanii uczestnictwo w unijnych operacjach wojskowych.

  Ten pomysł jest w Londynie mocno niepopularny, gdyż - zdaniem Brytyjczyków - osłabi NATO i zniechęci Amerykanów do dalszego angażowania się w obronę Europy.

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1624840,Media-poufny-projekt-utworzenia-armii-UE-Trzymany-w-tajemnicy-przed-Brytyjczykami
  PiS-owski pęd do tworzenia unioarmii
 • Irackie wojska aresztowały izraelskiego pułkownika, który walczył po stronie terrorystów ISIS
  .
  Światowe media kompletnie ignorują informacje, jakie podają władze w Iraku. Podczas operacji wojskowych w prowincji Salah ad-Din, tamtejsze siły zbrojne zatrzymały wielu bojowników z tzw. Państwa Islamskiego. Ku wielkiemu zaskoczeniu okazało się, że wśród nich jest izraelski pułkownik który walczył po stronie islamistów.


  Zaskakujące jest nie tylko to, że wojskowy tej rangi z Izraela przebywał wśród terrorystów. Wiele do myślenia daje także powszechna cisza na ten temat. Gdyby sprawa ta wyszła na światło dzienne, wielu ludzi prawdopodobnie doznałoby szoku. W Europie mamy zamachy terrorystyczne a świat rzekomo walczy z islamistami, a tymczasem Izrael który najwięcej gada o terroryźmie najwyraźniej współpracuje z ugrupowaniem ISIS.


  Iracki wywiad potwierdził, że aresztowany izraelski żołnierz to pułkownik Yusi Oulen Shahak z brygady Golani - jest to elitarny związek taktyczny piechoty zmechanizowanej Sił Obronnych Izraela (IDF). Informacja na ten temat pojawiła się miesiąc temu. Obecnie trwają jego przesłuchania i próbuje się ustalić co on właściwie robił wśród terrorystów, których rzekomo zwalczamy. Według tamtejszych służb wywiadowczych, Yusi Oulen Shahak miał złożyć "szokujące zeznania".


  Istnieje wiele dowodów wskazujących na to, że Państwo Islamskie całą swoją potęgę zawdzięcza między innymi Izraelowi, który potajemnie wspiera islamistów. Irak miał w tym roku zatrzymać wielu bojowników ISIS a kilku z nich w wyniku przesłuchań przyznało, że agenci izraelskiego Mossadu byli obecni podczas zeszłorocznej inwazji terrorystów na Irak. Kilka miesięcy temu pojawiła się również informacja, że wojsko zestrzeliło drona który prowadził misję wywiadowczą w Fallujah. Choć miał być obsługiwany przez islamistów, maszyna miała izraelskie oznaczenia.


  Wszelkie doniesienia które demaskują działalność Izraela są ignorowane. Mamy myśleć że Państwo Islamskie powstało zupełnie spontanicznie a świat próbuje zniszczyć ten twór. Tymczasem sytuacja wygląda zupełnie inaczej - to radykalne ugrupowanie zbrojne jest kontrolowane z zewnątrz. Światowi przywódcy wykorzystują ISIS aby osiągnąć pewne cele. Widzimy to nie tylko w Syrii, ale także w Europie.

  Źródła:

  http://en.alalam.ir/news/1755913

  http://en.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13940730000210

  -------------
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/irackie-wojska-aresztowaly-izraelskiego-pulkownika-ktory-walczyl-po-stronie-terrorystow-is
  Kto tworzy Państwo Islamskie?
 • You Tube - KomentATOR #187 - Muzułmanie chcą mieć własny kraj w Norwegii:
  https://www.youtube.com/watch?v=wfqZ5z2QiUY
  Jak Norwegowie myślą o przyszłości
 • Za słynnym "Odpieprzcie się od generała!" stoją siły, których Michnik jest tylko przedstawicielem w Polsce.
  Gawkowski: Jaruzelski otrzymał list od Busha ze wskazaniem zasług dla polskiej niepodległości
  https://www.youtube.com/watch?v=hJPXimVlofE

  Willa ''Zawrat'' obok rezydencji ambasadora USA jako miejsce planowania transformacji PRL
  https://www.youtube.com/watch?v=G0actsuW5fs

  Dorota Kania o przejściu specsłużb PRL na służbę USA w 1988 r.
  https://www.youtube.com/watch?v=ar57YUBrAV8

  Krzysztof Wyszkowski o determinacji USA w przepychaniu układu okrągłostołowego
  https://www.youtube.com/watch?v=uUPVBIXiGpw

  Stanisław Krajski - Czy za Michnikiem nikt nie stał?
  http://krajskiomasonerii.neon24.pl/post/67217,czy-za-michnikiem-nikt-nie-stal
  Pakt Jaruzelski-Rockefeller 25 września 1985 r.
 • Waszczykowski: PiS popiera utworzenie unijnej armii
  Witold Waszczykowski, prawie na pewno już niedługo minister spraw zagranicznych z ramienia PiS, przyznał że jego partia opowiada się za utworzeniem unioarmii.
  http://pikio.pl/waszczykowski-pis-popiera-utworzenie-unijnej-armii/
  PiS-owski pęd do tworzenia unioarmii
 • ...
  Z notki:
  "Przed wyborami na prezydenta zauważyłem, że do studia Radia Maryja zapraszany był tylko jeden kandydat...tylko Andrzej Duda...
  Zdenerwowało mnie to, ponieważ liczyłem na obiektywizm i liczyłem na rzetelną dyskusję o kandydatach i programach...zabrakło mi przedewszystkim innych kandydatów na prawicy, których Radio Maryja i Tv Trwam powinno gościć na swojej antenie. Zabrakło mi choćby Mariana Kowalskiego, czy Grzegorza Brauna, który przecież był kandydatem wybitnie prokościelnym, prowatykańskim...
  Programu z Dudą nie można było dosłuchać do końca, jakoś mi tak zajeżdżał jedyną słuszną linią polityczną...czy Radio Maryja stało się pisowską tubą propagandową ? Tak to zaczęło od jakiegoś czasu wyglądać."

  ---------------------------

  Ciekawe, jak o. Rydzyk łączy swoje poparcie dla Dudy z poglądami tegoż wobec in vitro?

  https://www.youtube.com/watch?v=M-qqKgOlk9E
  Koń Trojański w mediach Boga...
 • ...
  A co do PiS-menów, to chyba zaczynają się bać wpływu swojej dotychczasowej (wieloletniej) postawy wobec ludobójstwa wołyńskiego, na wynik ich partii w nadchodzących wyborach parlamentarnych, bo zaczynają trochę zmieniać postawę:
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/politycy-pis-potwierdzaja-polityka-rozmiekczania-tematu-zbrodni-wolynskiej-sie-konczy
  Kajdany własnymi rękami wykute
 • Warto też przeczytać poniższą relację, opisującą analogiczne wydarzenia w Macedonii:
  http://xportal.pl/?p=21182
  Armenia- kolejny cel eksportu „amerykańskiej demokracji”.
 • @Rzeczpospolita 11:27:41
  Skoro "GW" sympatyzuje z wywrotowcami, to wiadomo o co chodzi i trzeba być przeciw nim. Miejmy nadzieję, że Rosja i sojusznicze wobec Rosji władze Armenii wyciągną wnioski z wydarzeń na Ukrainie i nie będą się cackały. Bo jeśli zachowają się tak, jak Janukowycz, to jedyne pytanie, jakie nam pozostaje, to jak mają na nazwiska ormiańscy Żydzi, którzy po przewrocie obejmą władzę nad tym krajem i jego ludzkimi oraz materialnymi zasobami.
  Armenia- kolejny cel eksportu „amerykańskiej demokracji”.
 • @trybeus
  Polecam swoją notkę sprzed 13 miesięcy, poruszającą ten sam temat:
  http://powiewswiezosci.neon24.pl/post/109290,taniec-w-rytmie-synow-przymierza
  Koń Trojański w mediach Boga...

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej