Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
91 postów 570 komentarzy

Moje komentarze

 • ...
  https://www.youtube.com/watch?v=jt7N4OdFtCk
  PiS-owski pęd do tworzenia unioarmii
 • W kontekście tego, co zostało poruszone w notce, polecam ten tekst:
  http://www.polishclub.org/2013/06/11/zamilowanie-do-rozwoju-polskiej-wsi-fundacji-d-rockefellera/
  Agrokolonializm – zachodnie firmy za bezcen skupują Ukrainę
 • @PontoSarmata 19:39:36
  Ukraina to już Afryka w środku Europy.
  Agrokolonializm – zachodnie firmy za bezcen skupują Ukrainę
 • Wypowiedź Michnika po odebraniu (do spółki z Heleną Łuczywo) "Nagrody Wolności"...
  ...na Wrocław Global Forum 2011 organizowanym m.in. przez globalistyczną Radę Atlantycką:
  http://www.myvideo.ge/?video_id=2475049
  Koncern Agora S.A. mocno zainteresowany publikacjami WPS
 • ...
  http://piastpolski.pl/unia-pomoze-unia-nakarmi-unia-obroni/
  PiS-owski pęd do tworzenia unioarmii
 • Ten typ ze zdjęcia wykonuje masoński znak o nazwie "ukryta ręka":
  http://vigilantcitizen.com/vigilantreport/the-hidden-hand-that-changed-history/

  choć trochę też podobny do "signum marrano", ale niedokładnie/nieudolnie wykonany.
  Zmiana? czyli nic się nie zmieni :(
 • Komentarz internauty z fb:
  Andrzej Zieliński Była sobie "zapyziała" wieś na Ukrainie, gdzie w lokalnej spółdzielni pracowała miejscowa ludność żyjąc sobie powoli i wychowując dzieci. Bogactwa nie było, ale żyć się jakoś dało.

  Przyjechał luksusowym autem bogaty pięknie odziany pan z EU i w zamian za podpisanie cyrografu (traktatu z EU) obiecał zamienić całą wieś w bogate "el dorado".

  Prostolinijni mieszkańcy wioski podpisali zgodę na wprowadzenie pełnej demokracji i tzw. wolnego rynku no i natychmiast okazało się, że miejscowy sklep jest niekonkurencyjny i trzeba go zamknąć

  W ostatnim odruchu obronnym mieszkańcy próbowali demokratycznie wybrać władzę, która to odwoła ale podpłaceni wyborcy ogłupieni propagandą ziejącą z każdego konta wybierali ciągle osoby, które sprzyjały bogatemu panu z EU.
  Próbowano dokonać zamachu stanu aby przejąć władzę we własnym kraju ale EU uznała, że to niedemokratyczne i w ramach obrony praw człowieka i demokracji zapobiegła przejęciu władzy.

  Bogaty Pan wybudował w zamian ogromny supermarket gdzie można kupić wszystko. Naturalnie supermarket placic podatki poza granicami kraju, a lokalnym pracownikom placil 1/5 tego co w innych krajach ue za taka sama wykonana prace.
  Oraz wybudował drogi w końcu trzeba jakoś dowieźć "swoich" na nowo zdobyte miejsce.

  Miejscowe zakłady nie spełniały normy X510/Q i trzeba je było zamknąć zamiast miejscowych produktów sprowadzono zagraniczne
  Wolny rynek zabrania jakiejkolwiek ingerencji miejscowych władz w sprawy biznesowe dlatego wytłumaczono miejscowym, że dla ich własnego "DOBRA" najlepiej będzie żeby pozamykali własne firmy

  Tym sposobem miejscowa ludność zyskała niepowtarzalną okazję kupowania na światowym poziomie w supermarkecie oraz uzyskała dostęp do najnowszych zdobyczy technologicznych z całego świata.

  Jest tylko mały problem
  nikt z miejscowych nie miał na to pieniędzy
  W związku z tym "szczęśliwi" bezrobotni miejscowi zostali zmuszeni do emigracji a na miejscu ich dawnej wioski mieszkają teraz obcy ludzie którzy wspierani są przez ogromne międzynarodowe korporacje.

  Nowi mieszkańcy mogą jeździć po pięknych drogach wybudowanych z funduszy strukturalnych EU.
  Na te fundusze składali się również starzy mieszkańcy którzy teraz pracują gdzieś na końcu świata przy najgorszych upokarzających pracach za najniższe stawki a jak pracy zabraknie miejscowym to dostaną kopa w zaada i gdzie wrócą?

  https://www.facebook.com/partia.zmiana/posts/368678303324010?comment_id=369220333269807&offset=0&total_comments=18&comment_tracking={%22tn%22%3A%22R%22}
  Michał Putkiewicz o gospodarczej nieopłacalności członkostwa w UE (video)
 • ...
  http://qpress.de/wp-content/uploads/2015/03/EU-Monster-Greaper-Troll-Todesengel-europa-synonym-symbol-schwarzer-schwan-sterbendes-System.jpg
  PiS-owski pęd do tworzenia unioarmii
 • Wygląda na to, że wkrótce PiSmeni się doczekają:
  Merkel chce armii europejskiej. „Sytuacja na świecie stworzyła nowe wyzwania”

  Kanclerz Niemiec Angela Merkel popiera propozycję utworzenia wspólnej armii europejskiej, jednak uważa, że projekt ten jest „kwestią przyszłości” – powiedziała zastępczyni rzecznika niemieckiego rządu Christiane Wirtz. Podkreśliła ona, że zacieśnianie współpracy wojskowej jest „długotrwałym procesem” składającym się z wielu pojedynczych przedsięwzięć.

  Szefowa rządu podziela pogląd, że należy dążyć do „pogłębionej współpracy wojskowej w Europie”. Sytuacja na świecie stworzyła nowe wyzwania, także w dziedzinie militarnej” – przyznała rzeczniczka. Jej zdaniem temat współpracy wojskowej znajdzie się w agendzie szczytu UE w czerwcu.

  Wirtz podkreśliła, że zacieśnianie współpracy wojskowej jest „długotrwałym procesem” składającym się z „wielu pojedynczych przedsięwzięć”. – Trudno w tej sytuacji wyznaczać konkretne terminy – zastrzegła.

  „Traktujemy poważnie zamiar obrony europejskich wartości”

  Propozycja wyszła od przewodniczącego Komisji Europejskiej Jean-Claude'a Junckera. W niedzielę na łamach „Welt am Sonntag” zaapelował on do krajów UE o utworzenie wspólnej armii europejskiej, aby bardziej wiarygodnie niż dotychczas reagować na przypadki zagrożenia pokoju w krajach UE lub z nią sąsiadujących. Juncker zaznaczył, że byłby to sygnał pod adresem Rosji, że „traktujemy poważnie zamiar obrony europejskich wartości”.

  Inicjatywę Junckera mocno poparła niemiecka minister obrony Ursula von der Leyen. W wywiadzie dla rozgłośni Deutschlandfunk szefowa resortu obrony powiedziała, że proces "zazębiania się" armii krajów UE zakończy się pewnego dnia powstaniem armii europejskiej. Integracja wojskowa Europy stworzy „mocny europejski filar” w NATO - dodała von der Leyen.

  „Wizja na czasie”, „Pilne zadanie”

  Pomysł Junckera poparło kilku wpływowych polityków niemieckiej koalicji rządowej. Szef komisji spraw zagranicznych Bundestagu Norbert Roettgen (CDU) uznał wspólną armię za „wizję na czasie”, a Hans-Peter Bartels (SPD) tworzenie armii za „pilne zadanie”. Polityka obronna UE jest ciągle jeszcze zorganizowana w oparciu o kryteria narodowe, co prowadzi do powielania działań i podnosi koszty - powiedział socjaldemokrata kierujący parlamentarną komisją obrony Bundestagu.

  Niemieckie MON zwraca uwagę, że Bundeswehra blisko współpracuje już z wojskami francuskim i holenderskimi, a obecnie zamierza rozwijać kooperację z Wojskiem Polskim.

  Niemcy „oddadzą” Polsce batalion

  Inspektor sił lądowych Bundeswehry, generał Bruno Kasdorf powiedział, że armia niemiecka po raz pierwszy w historii odda swój batalion (600 żołnierzy) na stałe pod rozkazy brygady innego państwa, w tym przypadku Polski. Polski batalion podporządkowany zostanie z kolei niemieckiej brygadzie. Projekt ma zostać sfinalizowany do połowy 2016 roku. Kasdorf powiedział przy tej okazji, że polsko-niemiecka współpraca może stać się zalążkiem przyszłej armii europejskiej.

  http://www.tvp.info/19181173/merkel-chce-armii-europejskiej-sytuacja-na-swiecie-stworzyla-nowe-wyzwania

  ----

  Najlepszy jest fragment: "Propozycja wyszła od przewodniczącego Komisji Europejskiej Jean-Claude'a Junckera. W niedzielę na łamach „Welt am Sonntag” zaapelował on do krajów UE o utworzenie wspólnej armii europejskiej, aby bardziej wiarygodnie niż dotychczas reagować na przypadki zagrożenia pokoju w krajach UE..."
  Nietrudno sobie wyobrazić, jak będą interpretować "zagrożenie pokoju w krajach UE" - będzie nim każde dojście (lub nawet próba dojścia) do władzy środowisk antyglobalistycznych. W takim wypadku armia UE będzie najeżdżała taki kraj i instalowała tam u władzy globalistów.
  PiS-owski pęd do tworzenia unioarmii
 • Autorze, zerwij pęta kłamstwa najpierw z siebie.
  -Tu o tym, jak Kościół katolicki traktował Indian:
  http://powiewswiezosci.neon24.pl/post/119692,kosciol-katolickie-monarchie-iberyjskie-a-indianie

  -Oczekiwanie od Polski, że dla doraźnych celów politycznych zrezygnuje z Wiary Chrystusowej i przyjmie religię schizmatyckiej sekty, która opanowała rząd dusz w kraju, który Polska wówczas podbiła, graniczy z wariactwem. Dla ówczesnych Polaków (także dla elit) katolicyzm to nie był jakiś dodatek, którym można handlować dla doraźnych celów politycznych, to było clou duchowości, kultury i cywilizacji i jedyna droga do zbawienia. Autorowi, zwłaszcza że żyje w dzisiejszych czasach, trudno to zrozumieć.

  -Hierarchia katolicka (a raczej "katolicka") z Wojtyłą na czele wepchnęła Polskę do eurokołchozu, a teraz popiera stanowisko globalistów ws. Ukrainy nie dlatego, że z zasady (jak autor sugeruje) nauki Chrystusa, a hierarchia katolicka to co innego, tylko dlatego, że obecnie materialne struktury Kościoła katolickiego (z Tronem Piotrowym włącznie) okupują żydomasońskie wilki w owczych skórach, najzacieklejsi wrogowie Kościoła. Doszło do tej sytuacji po śmierci (niewykluczone, że zabójstwie) Piusa XII i żydomasońskiego puczu, do jakiego doszło na konklawe w 1958 r. oraz pseudosoboru, jaki żydomasoneria przeprowadziła w latach 60., na którym w miejsce doktryny katolickiej zainstalowała niezbędny dla potrzeb globalizmu synkretyzm, który zaczął być transmitowany do kapłanów i wiernych na całym świecie. To dlatego zinfiltrowane przez żydomasonerię struktury Kościoła oraz masy zindoktrynowanych przez nią (pseudo)katolickich lemingów zajmują takie, a nie inne stanowisko w sprawach dotyczących ekspansji globalizmu (np. anschlussu do UE, czy wojny na Ukrainie).
  Warunek dla polskiego zwycięstwa-zerwanie pęt kłamstwa
 • PiS-owski kandydat na prezydenta RP bryluje:
  https://www.youtube.com/watch?v=BmMFkr88nxE
  https://www.youtube.com/watch?v=UXb1kF1Q_a0
  Czy w rzeczywistości to Holocaust Era Asset Restitution Taskforce będzie obradować w Polsce?
 • Krótko i dosadnie o narzuconej naszemu narodowi konwencji antyrodzinnej (zwanej "antyprzemocową") Rady Europy:
  https://www.youtube.com/watch?v=8NvefrfjsVE
  Edukacja seksualna drogą do zniszczenia rodziny i chrześcijaństwa
 • Izraelscy chirurdzy uratowali rękę lidera Prawego Sektora:
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/izraelscy-chirurdzy-uratowali-reke-lidera-prawego-sektora
  Prawy Sektor, czyli neandertalczycy zarządzani przez Żydów
 • ...
  https://www.youtube.com/watch?v=Z5yi9l3QWM0
  Neobanderyzm a geopolityczny pragmatyzm globalistów
 • Tu jest ten wspomniany w notce film o Krymie:
  https://www.youtube.com/watch?v=t42-71RpRgI
  Rocznica aneksji Krymu: Putin przemówił
 • Autor portalu independenttrader.pl twierdzi, że...
  ...6 kontrolowanych przez banksterów koncernów medialnych skupia 2500 stacji telewizyjnych i 4000 radiowych:
  http://www.myvideo.ge/?video_id=2521808
  Ministerstwo Prawdy
 • Михаил Делягин об Украине, нацизме, России и ополченцах
  https://www.youtube.com/watch?v=mlvb-qMO5DQ
  Neobanderyzm a geopolityczny pragmatyzm globalistów
 • @partyzant 01:18:18
  Proszę nie wklejać linków do stron palikociarzy. Widzę, że teraz postanowili atakować Kościół katolicki z pozycji "słowiańskich". Ciekawe co jeszcze wymyślą?
  Zeznania oficera ukraińskiej armii
 • Jeszcze tylko dodam, że to, co bredzi o konkwiście Cejrowski w swoim programie podróżniczym...
  ..."Boso przez świat" (odc. "Mexico – miasto z przeszłością" z 2007 r.), woła o pomstę do Nieba. Strach pomyśleć, ile razy to było emitowane w rożnych telewizjach przez 8 lat od czasu powstania i ile razy jeszcze będzie emitowane oraz ilu ludzi obejrzało i obejrzy to w internecie. Jak Cejrowskiemu nie chce się przez kilkadziesiąt lat życia przeczytać żadnej książki o konkwiście, to mógłby się nie wypowiadać. I mógłby się zreflektować i naprawić szkody, które wyrządził.
  Kościół, katolickie monarchie iberyjskie, a Indianie
 • @roux 10:27:04
  " Messoriemu trudno przypisać obiektywność.

  "Sam autor należy bowiem do czołowych publicystów Kościoła, silnie związanych z najwyższymi rangą jego przedstawicielami. Messori współpracował z samym papieżem przy książce "Przekroczyć próg nadziei", był autorem "Raportu o stanie wiary", a także, między innymi, "Opinii o Jezusie". Przedmowy do jego książek pochodziły spod piór najważniejszych kardynałów." "

  Rozumiem, że wg ciebie monopol na obiektywizm ws historii Kościoła mają jedynie jego wrogowie... (Messori zresztą przewidział i takie zarzuty i swoją książkę oparł także na opracowaniach autorów niekatolickich, co widać również w powyższym fragmencie).

  ---

  "Przykładem "cywilizowanej", wręcz "kulturalnej" kolonizacji w stylu hiszpańsko-portugalskim ma być, według Messoriego, barbarzyński zwyczaj skalpowania."

  Nie wiem, czy w ogóle dobrze robię, ze z tobą dyskutuję, skoro albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo celowo manipulujesz tekstem. Messori pisze wyraźnie, że skalpowanie było powszechne u Indian obu Ameryk przed kolonizacją, ale tylko ci katoliccy Europejczycy na południu je zdelegalizowali, a protestanccy z północy jeszcze rozwinęli.

  ---

  "Gotów jest Messori szukać usprawiedliwienia dla katolickich Hiszpanów, nie próbując nawet dopuścić myśli, że w Ameryce Północnej przynajmniej trzecia część białych osadników wywodziła się z europejskich krajów katolickich. Jedni i drudzy, katolicy i protestanci, stosowali wobec ludności tubylczej te same metody eksterminacji."

  Masowy napływ katolików do USA rozpoczął się dopiero pod koniec XIX wieku i to raczej do uprzemysłowionych miast Wschodniego Wybrzeża, a nie na "Dziki Zachód". Katolicy nigdy (a zwłaszcza wtedy) nie mieli większego wpływu na prawodawstwo USA i nie znam żadnego przykładu jakiejkolwiek antyindiańskiej działalności katolików.

  ---

  "I jedni, i drudzy byli chrześcijanami. Łączyła ich niemal ta sama Ewangelia.'"

  "Niemal" robi jak widać wielką różnicę.
  http://konserwatyzm.pl/artykul/651/marian-t-horvat-nie-nazywajcie-protestantow-chrzescijanami

  ---

  PS. Doprawdy jakiejś analizy psychiatrycznej wymaga zacietrzewienie i chęć atakowania katolicyzmu. To albo opętanie zbiorowe, albo jakaś zorganizowana akcja, aby złamać naszemu narodowi ducha i zniszczyć podstawę naszej cywilizacji, bo wtedy będzie można z nami zrobić wszystko. Wystarczy napisać coś pozytywnego o Kościele katolickim, a od razu przypełzają żmije strzykające jadem.
  Kościół, katolickie monarchie iberyjskie, a Indianie

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej