Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
94 posty 624 komentarze

Neobanderyzm a geopolityczny pragmatyzm globalistów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kilka słów o pewnym fenomenie.

Przy okazji mających obecnie miejsce wydarzeń na Ukrainie, warto napisać co nieco o pewnym wyjątku. Mianowicie neobanderyzm jest jedynym (gojowskim) nacjonalizmem akceptowanym przez globalistów (czyli przez Żydów, masonerię i usłużne im media na całym świecie). Ba! Nie tylko akceptowanym, ale wręcz wspieranym (np. każda inicjatywa upamiętnienia zbrodni wołyńskiej, jest w Polsce atakowana przez środowisko "Gazety Wyborczej" i trwa to bezustannie od 1989 r.). Co ciekawe, zazwyczaj globaliści i ich media tropią i atakują nacjonalizm nawet w środowiskach, w których on nie występuje lub występuje w łagodnej formie (vide: Samoobrona, Liga Polskich Rodzin), a gdy gdzieś występuje naprawdę i zdobywa sobie dużą popularność, tak jak obecnie na Węgrzech i w Grecji, to jest atakowany wręcz z nieprawdopodobną furią (widziałem w internecie co najmniej po kilka niezwykle napastliwych i zakłamanych reportaży głównonurtowych, zachodnich telewizji, wymierzonych przeciw Jobbikowi i Złotemu Świtowi). Tymczasem na ukraiński neobanderyzm (reprezentowany przede wszystkim przez Swobodę) ze strony globalistów nagonki nie ma. A przecież neobanderyzm (w przeciwieństwie do nacjonalizmu węgierskiego i greckiego) ostentacyjnie odwołuje się do zbrodniczej tradycji i do kolaboracji z III Rzeszą, nie stroni od wrogości do Żydów i każde inne ugrupowanie nacjonalistyczne, w jakimkolwiek innym kraju niż Ukraina, za takie poglądy byłoby przez siły kierujące Zachodem i ich wszędobylskie macki, bezwzględnie atakowane. Ale nie neobanderyzm. Rzecz jasna, jest to spowodowane tym, że neobanderowcy są największym (na pewno najbardziej energicznym) i jedynym obok demoliberałów środowiskiem politycznym, które może równoważyć wpływy rosyjskie na Ukrainie i którego można użyć jako narzędzia do geopolitycznego przyspawania tego kraju do struktur Zachodu. Dlatego globaliści (wśród których dominuje żydowska finansjera) są gotowi przymknąć oko nawet na idee polityczne neobanderowców, nawet na wrogość do Żydów, byleby tylko mieć to narzędzie w geopolitycznej walce. Piszę to po to, żeby pokazać pragmatyzm globalistów: to się nazywa polityka realna. Oni nie kierują się emocjami, tak jak większość środowisk politycznych w naszym kraju - zwłaszcza tych prawicowych, czy nawet niektórych określających się jako narodowe. Globaliści potrafią zacisnąć zęby i prowadzić zimną grę na geopolitycznej szachownicy, nawet pionkami, którymi się brzydzą. Oczywiście, gdy już osiągną swoje cele i neobanderyzm przestanie im być potrzebny, skończy tak samo, jak skończył na naszym podwórku ruch katolicko-patriotyczno-robotniczy z lat 80-tych, czyli "Solidarność", czyli zostanie albo zlikwidowany, albo pozbawiony idei i ducha, a następnie pozostawiony w formie niegroźnej wydmuszki.

KOMENTARZE

 • Po kilku miesiącach jakiś bloger doszedł do podobrych wniosków, jakie powyżej przedstawiłem:
  “Kolorowe rewolucje” i ich organizatorzy a suwerenność i niepodległość państw i narodów. Co łączy polską “Solidarność” z ukraińskim “Majdanem”?
  http://myslnarodowa.wordpress.com/2014/03/29/kolorowe-rewolucje-i-ich-organizatorzy-a-suwerennosc-i-niepodleglosc-panstw-i-narodow-co-laczy-polska-solidarnosc-z-ukrainskim-majdanem/
 • ...
  http://www.youtube.com/watch?v=TsJfD3ZDN-0
 • Poległy w Noworosji Murzyn, walczący po stronie junty:
  http://cs624917.vk.me/v624917475/94/PTJCu6iAVX0.jpg
 • Михаил Делягин об Украине, нацизме, России и ополченцах
  https://www.youtube.com/watch?v=mlvb-qMO5DQ
 • ...
  https://www.youtube.com/watch?v=Z5yi9l3QWM0

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej