Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
94 posty 624 komentarze

Ustawa o "bratniej pomocy" przegłosowana przez Sejm!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W piątek 10 stycznia 2014 r. Sejm w konspiracji przed polską opinią publiczną uchwalił ustawę legalizującą możliwość wezwania przez tutejszych namiestników zachodniactwa sił zbrojnych swoich panów do pacyfikacji narodu polskiego.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://niezaleznemediapodlasia.pl/zdrada-kolejny-przyklad-kto-jest-u-wladzy/

http://lubczasopismo.salon24.pl/alarm/post/560394,ustawa-o-bratniej-pomocy-czyli-targowica

Gdyby zniknęło z You Tube, to jest jeszcze tutaj:

http://przeklej.net/video_details/174471.html

KOMENTARZE

 • @
  Wszyscy posłowie którzy glosowali za ustawą powinni zostać nie tylko wpisani w protokół głosowania gdyż nikt do niego nie zagląda lecz także rozpropagowani na każdym blogu w internecie. Wyszczególnieni w przynależności do partii i kim te publiczne osoby są! To jest powinność każdego Polaka!
  Należy także zapoznać się z osobami które ten przepis zanegowały.
 • proszę poprawić rok
  10/01/2014 to dopiero jutro
 • @peterblack62 22:32:56
  Dzięki za zwrócenie uwagi. Już poprawiłem.
 • Oto przykład Jak prezydent Rosji Putin radzi sobie z niechcianymi u siebie mniejszościami narodowymi:
  wywiad z Albinem Siwakiem na 2:19:50 http://www.youtube.com/watch?v=6w152975VIQ

  Nie ulega wątpliwości, iż ten “sejm” działa ze szkodą dla Polski i Polaków. Rzekomy protest “opozycji” – PIS to gra o której w swoim czasie powiedział śp. generał Sławomir Petelicki cyt.

  “Ja zostawiam na boku spór na linii Donald Tusk – Jarosław Kaczyński, czy wcześniejszy spór Donalda Tuska z Lechem Kaczyńskim, bo to jest amerykański wrestling, na który frajerzy kupują bilety, licząc że któryś z zawodników zrobi sobie krzywdę, a to są zapasy tak ustawione, że nikt sobie krzywdy zrobić nie może.”

  źródło : http://wiadomosci.onet.pl/.../gen-krytykuje-rzad-to.../zby1m

  Cytuję również komentarz do tej wypowiedzi Andrzeja Szuberta prowadzącego blog Opolczyk.pl :

  “No cóż – Petelicki zdradził publicznie jedną z największych tajemnic naszego szabrowanego baraczku – a więc, że domniemana “walka” PO i PiS – bliźniaczych kibuców – jest hucpą i politycznym igrzyskiem dla odmóżdżonych tłumów”.

  źródło : http://opolczykpl.wordpress.com/.../sprawy-gen.../

  Przypominam apel Józefa Kosseckiego do funkcjonariuszy RP pod którym się w pełni podpisuje poniżej :

  http://www.youtube.com/watch?v=no8aZxpBpO
 • Apel cybernetyka społecznego Józefa Kosseckiego do funkcjonariuszy RP, pod którym się ja również podpisuje :
  http://www.youtube.com/watch?v=no8aZxpBpO8
 • Pomimo tego, iż Polska od czasów zakończenia II wojny światowej była tylko częściowo suwerennym państwem
  od tej chwili momentu obowiązywania ustawy o tzw. „bratniej pomocy” stała się państwem całkowicie zależnym niesuwerennym , dodatkowo pozbawionym własnej armii- postępująca po 1989r. likwidacja armii pod pretekstem tzw. restrukturyzacji ostatnio manifestująca się w polskim wojsku sztucznie wywołanym chaosem, o czym pisze generał Makarewicz tutaj : http://makarewicz-53.blog.onet.pl/2014/01/07/dzieje-sie-duzo-ale-czy-dobrze/ i zmianami kadrowymi w wojskach specjalnych, o czym piszą tutaj : http://www.special-ops.pl/aktualnosc/id1793,polska-zmiany-kadrowe-w-silach-specjalnych w myśl powtarzanego ludowi banału : Po co Polsce własna armia NATO nas obroni /czytaj :napadnie / albo zostaniemy przez funkcjonariuszy z Zachodu najechani, by zrobić u nas porządek w ramach tzw. „ bratniej pomocy” . Och głupi nasz naród głupi pomimo tylu w przeszłości przykrych lekcji historii .

  W przeszłości już wielokrotnie dostawaliśmy baty na tej podstawie : do podboju państwa Bolesława II, już po jego śmierci zdrajca Kazimierz nazwany przez żydłactwo “Odnowicielem” nie tylko “wezwał” do pomocy Niemców, ale na czele niemieckich ciężkozbrojnych wojów wkroczył do kraju, aby go spacyfikować i uczynić lennem cesarskim. Konrad Mazowiecki wezwał do Polski Krzyżaków –jakie były tego skutki wszyscy wiemy. Dwukrotnie taka sytuacja miała miejsce w czasie zaborów. Był też zamiar ściągnięcia do Polski obcych wojsk . Jaruzelski prosił ZSRR i jego przywódców o pomoc w rozbiciu żydowsko-watykańskiego konia trojańskiego – “Solidarności” prącej do konfrontacji i rozlewu krwi – lecz jej nie otrzymał . Okazuje się, iż nie wyciągnęliśmy żadnej lekcji z historii.

  Jeszcze odnośnie głosowania w tej sprawie na NIE przez PIS. Otóż to maskarada , bowiem przywołuje słowa mojego kolegi znanego blogera Opolczyka.pl - „ W sytuacji, gdy agentura /PIS –przyp. własna /wie, że ważna dla okupanta ustawa i tak zostanie w "knessejmie" przegłosowana, pozwala się “opozycji” udającej “patriotyczną” (PiS i jego odpryski) głosować na “NIE”. Bo wiadomo, że ustawa i tak przejdzie. Wnioskowanie z tego, że PiS jest inny niż PO to idiotyzm.” Zgadzam się z tym co mówi Opolczyk.pl o PIS i że to druga obok PO agenturalna w Polsce partia nie służąca Polsce i Polakom tylko swym mocodawcom , banksterom – Międzynarodowej Lichwie.
 • @detektywmjarzynski 06:38:46
  "likwidacja armii pod pretekstem tzw. restrukturyzacji"
  Może teraz ludzie zrozumieją ze jeżeli w Smoleńsku był zamach nie chodziło
  tam o L.Kaczyńskiego a o te wysokich ranga resztki "normalnych"
  nie dających się przekupić ani sprzątnąć jak inni!
 • W związku z uchwaleniem przez sejm ustawy o "bratniej pomocy" wszystkim,
  którzy się do tego przyczynili, a więc Prezydentowi, Premierowi, posłom łącznie z posłami PIS na czele z ich wodzem Kaczyńskim/Kalksteinem dedykuje tę piosenkę :

  http://www.youtube.com/watch?v=jeGL2K4JN0g#t=17
 • Panowie i Panie u koryta w Polsce - pamietajcie o tym - My Wam
  tego nigdy nie zapomnimy.
 • @Autor
  Nie tak dawno temu odwoływali się oni do bratniej pomocy armii czerwonej, dzisiaj zaś mając nowego pana odwołują się pomocy jego sił zbrojnych.
  Dlaczego oni tak łatwo potrafią zdradzać?
  Ano dlatego, że inaczej nie wyobrażają sobie innej możliwości bezkarnego okradania Polski i życia na koszt Polaków.

  Pozdrawiam.
 • @detektywmjarzynski 08:10:19
  "Panowie i Panie u koryta w Polsce - pamietajcie o tym - My Wam
  tego nigdy nie zapomnimy."

  Problem w tym, że "my", to ja, Ty i jeszcze garstka Polaków, zaś 99% naszego narodu nie ma pojęcia o tym, co się stało (media "solidarnie" zamilczały to wydarzenie), a część z tych, którzy wiedzą, mają to w nosie, bo są nihilistami. Ludzie, którzy rządzą Polską doskonale zdają sobie sprawę z tej sytuacji i dlatego pozwalają sobie na tak wiele. Dopóki w Polsce nie powstanie masowy ruch nacjonalistyczny, taki jak Jobbik albo Złoty Świt, to ta sytuacja będzie nie do ruszenia. Tu jest potrzebne mocne nacjonalistyczne pierdolnięcie.
 • @Redakcjo NEon24.pl
  Dlaczego ten post nie daliście na pudło? Takie różne bzdety tam zamieszczacie, a tu temat potwornie poważny, a wy wrzucacie do zsypu.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej