Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
94 posty 624 komentarze

Fronda kaputt?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy rytualnym odcięciem się od Stanisława Michalkiewicza i zapowiedzią niedopuszczania jego tekstów na swoje łamy, red. Terlikowski wbił nareszcie gwóźdź do trumny syjonistycznej Frondy?

W opublikowanym 14 stycznia br. na portalu prawy.pl felietonie "Zdrada panowie, ale stójcie cicho!", Stanisław Michalkiewicz postawił tezę, że wyjątkowy tegoroczny hałas wokół Owsiaka i WOŚP służy temu, aby ukryć przed polską opinią publiczną informację o obradach Knesetu w Polsce oraz o tym, że posłowie Knesetu będą chronieni przez izraelskie formacje zbrojne i to, że - tak się akurat składa - 10 stycznia Sejm przegłosował ustawę o "bratniej pomocy", zezwalającą na takie naruszanie suwerenności państwowej RP. Oto cytat z rzeczonego felietonu:

"Ta ostatnia niedziela... Starsi Polacy zapewne pamiętają, że podobne mobilizacje partii, a zwłaszcza resortu miały miejsce, kiedy do naszego nieszczęśliwego kraju z gospodarską wizytą przyjaźni przybywała Caryca Leonida, czyli Leonid Eljaszewicz Breżniew. Na tę okoliczność cała partia stawała w pogotowiu, a resort mobilizował nie tylko funkcjonariuszy, ale i konfidentów, nawet tych najbardziej wysłużonych, co to samego jeszcze znali Stalina. Kto by pomyślał, że partia i resort zarządzą taką samą mobilizację dla Jerzego Owsiaka?(...)„Jurek Owsiak” do żadnej SB nie potrzebował wstępować, bo jako resortowe dziecko i tak pozostaje w rodzinie i pod jej protekcją.(...)Ale polityczne interesy resortu i partii, a nawet interesy partyjnego zaplecza ulokowanego w Narodowym Funduszu Zdrowia, dla którego „Jurek Owsiak” jest prawdziwym darem Niebios, aż takiej breżniewowskiej mobilizacji by nie wyjaśniały do końca. Tymczasem jazgot Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sprzyja przykryciu kłopotliwej prestiżowo dla naszych Umiłowanych Przywódców sesji, jaką izraelski Kneset wyznaczył sobie w chwilowo nieczynnym obozie zagłady w Oświęcimiu. Pomijam już okoliczność, że władze Izraela najwyraźniej przeszły do porządku nad suwerennością Polski, skoro odbywają sesje parlamentarne na terytorium Rzeczypospolitej, bo istotniejsze jest to, że bezpieczeństwa izraelskich parlamentarzystów na terytorium Rzeczypospolitej będą strzegły izraelskie siły zbrojne, podobnie zresztą, jak uczestników tak zwanego „Marszu Żywych”.

Dotychczas obecność uzbrojonych formacji izraelskich w Polsce była zawsze przez naszych Umiłowanych Przywódców, zarówno tych z koalicji rządowej, jak i opozycji parlamentarnej, tchórzliwie przemilczana, co, nawiasem mówiąc, pokazuje, że przy pozorach nieprzejednanej wrogości, w sprawach istotnych dla Izraela potrafią oni w pół słowa porozumieć się ponad podziałami. Widocznie jednak sam Izrael postanowił postawić kropkę nad „i” i żeby uniknąć niejasnej prawnie sytuacji, nakazał naszym okupantom obecność izraelskich formacji zbrojnych na terenie Polski zalegalizować. Toteż MSW skierowało do Sejmu wycofany wcześniej na skutek hałasów w internecie (bo niezależne media głównego nurtu oczywiście nabrały wody w usta) projekt ustawy legalizującej tzw. „bratnią pomoc” to znaczy - udział formacji zbrojnych państw trzecich w pacyfikowaniu rozruchów na terytorium Rzeczypospolitej, a Umiłowani Przywódcy w Sejmie 10 stycznia tę ustawę uchwalili. Za jej przyjęciem głosowało 198 posłów PO (Stefan Niesiołowski był przeciw), dziwnie osobliwa trzódka posła Palikota in corpore, to znaczy - wszystkich 30, podobnie jak 29 posłów PSL i 25 posłów SLD. Przeciw było 119 posłów PiS i 15 posłów Solidarnej Polski. Senat z pewnością to przyklepie bo już od czasów rzymskich wiadomo, że senatores boni viri sed Senatus mala bestia, no a chyba nikt nie ma wątpliwości, że prezydent Komorowski podpisze ją z przyjemnością. Żeby tylko zdążyli z tym wszystkim przed 27 stycznia, bo inaczej bezcenny Izrael przypomni wszystkim, skąd wyrastają im nogi."

Z powodu tego felietonu "Gazeta Wyborcza" oraz portal Tomasa Lisa natemat.pl dostały szału. Uczepiono się fragmentu mówiącego, że: "jazgot Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sprzyja przykryciu kłopotliwej prestiżowo dla naszych Umiłowanych Przywódców sesji, jaką izraelski Kneset wyznaczył sobie w chwilowo nieczynnym obozie zagłady w Oświęcimiu", a ściślej tego, że Michalkiewicz napisał, że obóz jest nieczynny "chwilowo". Każdy, kto śledzi publicystykę Michalkiewicza, nie ma problemu ze zidentyfikowaniem tego, co miał na myśli, pisząc powyższe. A mianowicie zasugerował, że obóz w Oświęcimiu zostanie reaktywowany w celu mordowania Polaków, gdyobecna  "recydywa saska" (o które od lat pisze) przejdzie na etap wieszczonego przez niego "scenariusza rozbiorowego". Michalkiewicz wielokrotnie pisał w swych tekstach i mówił podczas swoich prelekcji, że naród polski ma zrywy zbrojne w ostatniej chwili i na okoliczność pacyfikacji takiego właśnie zrywu Michalkiewicz zasugerował wznowienie prac oświęcimskiego obozu przez naszych ciemiężycieli.

Tymczasem "Gazeta Wyborcza" i natemat.pl zaczęły sugerować, iż ewentualność wznowienia prac obozu, o którym napisał Michalkiewicz, ma być reaktywacją holokaustowania Żydów. Jako, że felieton Michalkiewicza z portalu prawy.pl został przedrukowany przez neokonserwatywny portal fronda.pl, "Gazeta Wyborcza" skontaktowała się z redaktorem naczelnym tegoż portalu Tomaszem Terlikowskim, żeby przedstawić mu swoje oburzenie. Terlikowski, zamiast (jak zrobiłby każdy antysystemowy prawicowiec) położyć przysłowiową "lachę" na utyskiwaniach redaktorzyn z Czerskiej, przyjął ich punkt widzenia, płaczliwie deklarując, że: "Tekst Michalkiewicza był sprzeczny z naszą linią redakcyjną, Fronda ma zdecydowanie proizraelskie nastawienie. W czwartek opublikowaliśmy komentarz o tym, że posiedzenie Knesetu w Polsce to dobre wydarzenie dla naszego kraju. W związku z zaistniałą sytuacją nie będziemy już publikować na Frondzie żadnych tekstów Stanisława Michalkiewicza".


Następnie Terlikowski usunął felieton Michalkiewicza z fronda.pl i opublikował na nim takie oto cenzorskie oświadczenie:
 

"Tekst Stanisława Michalkiewicza, przedrukowany z portalu Prawy.pl, nie powinien znaleźć się na naszych stronach. Jego opublikowanie i przytoczenie skandalicznych słów o czasowo zamkniętych obozach koncentracyjnych było poważnym błędem, za który przepraszam. Gdy tylko dotarła do mnie informacja o tym tekście natychmiast podjąłem decyzję o jego usunięciu.

Zapewniam, że tego typu poglądy nigdy nie były bliskie portalowi poświęconemu, i że w przyszłości nie będą na nim prezentowane. Nie będziemy już także przedrukowywac tekstów redaktora.
Wszystkich oburzonych i zaskoczonych jeszcze raz przepraszam."
 
Ten kolejny już akt serwilizmu względem Żydów i Izraela ze strony naczelnego portalu fronda.pl, oburzył znanego reżysera Grzegorza Brauna, który rozesłał z tej okazji do mediów skierowane z kolei do Terlikowskiego oświadczenie:
 
"Szanowny Panie Redaktorze. W związku z otwartą zapowiedzią stosowania cenzury prewencyjnej na stronie Fronda.pl, najuprzejmiej proszę o usunięcie aktualnie eksponowanej tam mojej wypowiedzi (tj. wywiadu, jakiego udzieliłem ostatnio Katolickiemu Stowarzyszeniu Dziennikarzy). Najuprzejmiej proszę o unikanie jakichkolwiek zapożyczeń i przedruków odnoszących się do mnie również w przyszłości – jak długo obowiązywać będą u Was cenzorskie zapisy w rodzaju tego, który dotyczyć ma Stanisława Michalkiewicza. On sam, nie wątpię, poradzi sobie doskonale bez Waszego udziału. Kompromituje się redakcja, która ogłasza, że nie będzie korzystać z dorobku jednego z najwyborniejszych felietonistów w dziejach polszczyzny. Wszak to już dziesiąty rok mija od czasu, gdy analogiczną próbę wyeliminowania jego niezastąpionego głosu z życia publicznego inicjował ówczesny abp metropolita lubelski (RIP), zaś „GWiazda śmierci” ten wyrok śmierci cywilnej usilnie starała się wyegzekwować. Najwyraźniej nieskutecznie, gdyż sama strona autorska Stanisława Michalkiewicza w tym czasie zaliczyła już blisko 30 milionów (!) wejść, zaś jego publicystyka – liberum veto polskiego państwowca, orędownika wolności gospodarczej, szermierza zasad cywilizacji łacińskiej i logiki dwuwartościowej – pozostaje jednym z najistotniejszych punktów orientacyjnych w polityce polskiej. Ale „GWiazda śmierci” nie zapomina – i oto na jej gwizdnięcie do nagonki doszlusowała dziś Fronda.pl, zapisując tym samym kolejną stroniczkę nowej „hańby domowej” III RP, której księgę młodsi od nas Polacy będą kiedyś z niedowierzaniem spisywać. A mam nadzieję, że będą przy tym sięgać do tekstów źródłowych, nie zaś polegać na donosach prasowych – jak to czyni nie po raz pierwszy redakcja „Frondy.pl. Portalu poświęconego” (nb. komu dziś właściwie poświęconego?). Uprzejmie proszę zatem o pilne spełnienie wyżej wyłożonej prośby – bowiem figurowanie mojej roześmianej podobizny w sąsiedztwie tak żałosnej w formie, a haniebnej w treści enuncjacji tow. red. Tomasza Terlikowskiego mogłoby tworzyć fałszywe wrażenie, że osobiście akceptuję zaistniały stan rzeczy. Z poważaniem. Grzegorz Braun."
 
Warto przypomnieć, że pomiędzy Braunem a Terlikowskim, na tle kwestii żydowskiej doszło do małej scysji już kilka miesięcy temu w Klubie Ronina, podczas zainicjowanego na prośbę Brauna panelu dyskusyjnego pod tytułem "Izrael, Żydzi, Polska". Terlikowski wystąpił tam z pozycji syjonistyczno -"judeochrześcijańskich", wybielając m.in. Talmud.

Widać powtórka z rozrywki, tym razem wymierzona przez Terlikowskiego w Michalkiewicza, sprawiła, że Braun postanowił trzasnąć pięścią w stół, aby polscy patrioci i katolicy przestali wreszcie ignorować szerzącą się w organizmie polskiej prawicy neokonserwatywną gangrenę, przed którą już dawno temu przestrzegał prof. Jacek Bartyzel w tekście "Judaizującym frondystom pod rozwagę".

Warto przypomnieć, że już jakiś czas temu wielu czytelników i forumowiczów Frondy porzuciło ten portal i pismo z nim związane, zakładając portal rebelya.pl. Od tamtej pory syjonistyczno-neokonserwatywne ekscesy redaktorów Frondy nie tylko nie zanikły, ale wręcz zaczęły przybierać na intensywności. Czy tym razem, po ekscesie z felietonem Michalkiewicza, polska prawica raz na zawsze pokaże Frondzie "wała"?

PS.

Warto dodać, że portal prawy.pl, który pierwotnie opublikował felieton Michalkiewicza, też "pękł" i pod linkiem, gdzie znajdował się rzeczony tekst, jest teraz coś takiego:

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  A jakby do obozu w Oświęcimiu już wszedł cały Kneset z ochroną - to można by zamknąć bramę i egzekwować zapis nad bramą.

  Są propozycje, co warto byłoby im zlecić?
 • Antykatolickich trolli ostrzegam, że na moim blogu nie pohasają.
  (tyle w kwestii usuniętych komentarzy)
 • @powiew świeżości 01:05:02
  Jakaś czystka była?
  Nie zdążyłem najwyraźniej...

  Zgadzam się z szanownym autorem, trolli należy gonić.
  Przede wszystkim takich, którzy nie daj Panie Boże próbują łączyć kościół z religią wybrańców co jak wiadomo jest bzdurą i potwarzą.
  Dają temu dowód kolejni papieże dzielnie broniący dziedzictwa Wiary i hierarchowie, którzy z radością przyjmują wyróżnienia dystrybuowane przez najbardziej postępowe organizacje typu B'B'.

  Co do Frondy to dziwię się, że ktoś się dziwi.
  Profil tego zacnego portalu i jego szefa p.Terlikowskiego był zawsze ściśle określony i ewoluował ciągle w kierunku zacieśniania braterskich relacji z pewnym bliskowschodnim państewkiem, którego największym piewcą na NEon24.pl jest niejaki "Lipski" - bot internetowy w fazie eksperymentalnej. Gdzie nam do Frondy...
 • @SpiritoLibero 01:44:04
  Nawiedzili mnie trolle ninaanonimowa (czy jakoś tak) i Witkacy. Ten ostatni (fan Janusza Zagórskiego i Davida Icke'a - tropicieli "reptilianów" i kosmitów) nawiedza mnie jeszcze na pw.
 • @SpiritoLibero 01:44:04
  "Zgadzam się z szanownym autorem, trolli należy gonić.
  Przede wszystkim takich, którzy nie daj Panie Boże próbują łączyć kościół z religią wybrańców co jak wiadomo jest bzdurą i potwarzą.
  Dają temu dowód kolejni papieże dzielnie broniący dziedzictwa Wiary i hierarchowie, którzy z radością przyjmują wyróżnienia dystrybuowane przez najbardziej postępowe organizacje typu B'B'."

  Nie myl 2 tysięcy lat katolicyzmu z jego zdrajcami z ostatniego kilkudziesięciolecia. (Anty)Papieże, którzy wąchają się z BB i masonerią, są zdrajcami przede wszystkim Wiary i Kościoła, a nie niewierzących, takich jak Ty, czy tropiciele "reptilianów".
 • @powiew świeżości 01:52:24
  "...a nie niewierzących, takich jak Ty"

  A to ciekawe...Imputujesz mi, że jestem niewierzący?
 • @SpiritoLibero 01:59:11
  "A to ciekawe...Imputujesz mi, że jestem niewierzący?"


  Tak, ponieważ atakujesz Kościół jako taki, a nie powstały w jego ciele kilkadziesiąt lat temu nowotwór. W ten sposób zasiewasz niechęć do katolicyzmu, a nie do jego wrogów z posoborowej V kolumny (de facto z nimi współgrasz).
  Co Ty myślisz, że ja nie wiem, co się dzieje? Że nie zdaję sobie sprawy z tego, co robią posoborowi papieże? Czy Ty naprawdę uważasz, że oni robią to co robią dla dobra Kościoła? Spójrz w takim razie na kondycję katolicyzmu po półwieczu od Vaticanum II.
  Tymczasem Ty piszesz w taki sposób, jakby to, co dziś robi V kolumna, której udało się zinfiltrować stosunkowo niedawno Kościół, było esencją jego 2-tysiącletniej działalności.
 • @Nathanel 02:02:03
  Te wszystkie Icki i Zagórskie mają za zadanie ośmieszyć antyglobalizm, dodając do prawdy o Żydach i masonerii pierdółki o kosmitach i reptilianach.
 • @powiew świeżości 02:09:05
  "Tak, ponieważ atakujesz Kościół jako taki,"

  "Tymczasem Ty piszesz w taki sposób, jakby to, co dziś robi V kolumna, której udało się zinfiltrować stosunkowo niedawno Kościół, było esencją jego 2-tysiącletniej działalności."

  Rzadko używam mocnych słów w dyskusjach na forum ale w tym przypadku nie mam wyjścia.
  Z durniami nie dyskutuję. Szkoda czasu.
  Tyle.
  (jeśli kogoś, oprócz autora, uraziłem to przepraszam)
 • @powiew świeżości 02:09:05
  Wreszcie...
 • @powiew świeżości 02:09:05
  PS.
  Za kogo ty się kmiocie uważasz, że masz prawo oceniać i wyrokować o wierze drugiego człowieka?
  Kto ci dał takie prawo?
  Chcesz wchodzić w kompetencje Pana Boga ?
 • @powiew świeżości 02:14:14
  Wyprowadzę cie z błędu > Najpierw uważnie posłuchaj Janusza Zagorskiego> i naucz się od niego kultury prowadzenia rozmowy. Jak nie zgadzasz się z moja z argumentacją to twoje >>oczywiście prawo . Co do obcych cywilizacji to już niedługo skrywane sekrety będą jawne i zamęt ...ale wierzyć(przyjmować za prawdę) mi wcale nie musisz takie twoje prawo i nie zmierzam przekonywać oczekuje polemiki tu .
  http://www.disclose.tv/action/viewvideo/162801/SNOWDEN_LEAKED_DOCS_PROVING_ALIENS_WORKING_WITH_GOVT_SAYS_IRANS_FARS_NEWS_16TH_JAN_2014_HD/
  Co tam Żydzi w Oświęcimiu>>> oni już są wszędzie tylko jakimś dziwnym trafem wstydzą się ujawnić swoje pochodzenie polakom.
  Boja się dyskryminacji ?To my we własnym kraju jesteśmy dyskryminowani sami przez siebie i zachowujemy się jak w obozie zagłady .>> aby to zrozumieć trzeba mieć ... i chcieć ...
 • @SpiritoLibero 02:22:35
  Przeczytaj jeszcze raz uważnie klaunie własne słowa z jednego z powyższych komentarzy:

  "Zgadzam się z szanownym autorem, trolli należy gonić.
  Przede wszystkim takich, którzy nie daj Panie Boże próbują łączyć kościół z religią wybrańców co jak wiadomo jest bzdurą i potwarzą.
  Dają temu dowód kolejni papieże dzielnie broniący dziedzictwa Wiary i hierarchowie, którzy z radością przyjmują wyróżnienia dystrybuowane przez najbardziej postępowe organizacje typu B'B'."

  Albo fragmenty z twojej notki:
  http://spiritolibero.neon24.pl/post/104606,polska-uber-alles-glupcy
  " Konserwatyzm (systemu) w pełnej krasie.
  Wszyscy ci "konserwatysci" stawiając jako pkt wyjścia swój ulubiony temat zapominają tak naprawdę o celu, który powinien przyświecać tej debacie - dobro Polski i wszystkich jej obywateli.
  Wersja katolicka de facto ma na celu ustanowienie supremacji kościoła marginalizując jednocześnie wszystkich innych, którzy jednak mają te szansę, że moga sie "nawrócić". "
  (...)
  Kościół wspiera z ambony nowe porządki euromatołów bo pozwala mu to zachować posiadaną władzę i uzyskiwać materialne korzyści. "
  (...)
  Hierarchowie kościoła z duma przyjmują wyróżnienia przyznawane przez najbardziej wrogą Polsce organizację żydomasońską.
  (...)
  Rzeczpospolita była światowym mocarstwem gdy głównymi zasadami była wolność - polityczna i gospodarcza oraz tolerancja religijna.
  ->
  Na to ostatnie zresztą odpisałem:
  http://spiritolibero.neon24.pl/post/104606,polska-uber-alles-glupcy#comment_919174

  A następnie przeczytaj własne komentarze w dyskusji pod swoją notką:
  1)
  "@Skanderbeg 11:09:21
  "Polska była potężna gdy była tolerancyjna, a to było niemal zawsze. I to szło w parze z katolicyzmem i lojalnością wobec Kościoła. Katolicyzm to też wciąż żywotna ideowa."

  I tu się z toba kompletnie nie zgadzam.
  Wpisujesz sie doskonale w tezę notki.
  nadużycie link skomentuj
  SpiritoLibero 12.01.2014 11:12:00
  http://spiritolibero.neon24.pl/post/104606,polska-uber-alles-glupcy#comment_918777

  2)
  "@podlasie21 11:21:49
  "Polska bez Boga?"

  Absolutnie nie!

  Sądziłem, ze nie muszę pisać rzeczy oczywistych.
  Ewangelia powinna być podstawą i punktem odniesienia we wszelkich dzialaniach. KRK już nie.
  nadużycie link skomentuj
  SpiritoLibero 12.01.2014 11:31:55
  http://spiritolibero.neon24.pl/post/104606,polska-uber-alles-glupcy#comment_918792


  Taki z ciebie katolik, jak ze mnie Chińczyk.
 • @Spirito Libero
  Jeszcze piszesz pajacu słowo "Kościół" z małej litery, co warto odnotować.
 • @Witkacy 02:38:45
  Wypad mi stąd ze swoim Januszem Zagórskim.
 • @powiew świeżości 02:44:14
  Przykro mi bardzo ale z ciebie katolik "Wypad mi stąd" (prawdziwa postawa apostołowania ) rozumiem ze nie mamy o czym rozmawiać .
  Ok
  Niech inni widzą i ocenią .
 • @powiew świeżości 02:39:47
  Tymi cytatami dowiodłeś jednoznacznie, że jesteś osobnikiem nie potrafiącym czytać.
  Nie będę zniżał się do poziomu sekciarza.
  "Podyskutuj" sobie z Rebeliantką albo Astrą. Ten sam poziom percepcji.
  EOT
 • @ALL>>> Jestem Izraelem
  http://www.dailymotion.com/video/xchys4_jestem-izraelem-usuniety-przez-zydotube#UPkaUx2cNVE
 • Jak widać
  po części portali "walka klasowa się zaostrza". Syjonizm podnosi przyłbicę. Mam to szczęście, że NIGDY nie byłem na frondzie czy prawica.pl. Polacy powinni kupować długie miotły i być gotowymi na duże sprzątanie.
 • O FRONDZIE ŚWIADECTWO SKŁADAŁEM JUŻ PIĘĆ LAT TEMU...
  Nie jest dla mnie nowością proizraelskość Frondy. Od roku 2008-go jej doświadczyłem, gdy zauważyłem, jak na forum Frondy wspierana jest chamska, hałaśliwa propaganda na rzecz zaangażowania się Wojska Polskiego po stronie izraelskich doradców w wojnie gruzińsko-rosyjskiej. Byłem za to z FF-rondy wyrzucony, od tego czasu nasiliła się akcja dezawuowania mnie, nazywania sowieckim, ruskim, żydowskim agentem, osobą chorą psychicznie - na licznych forach. Wielu uczciwych, ale naiwnych, wręcz głupich Polaków do dzisiaj te kłamstwa powtarza, w dobrej wierze.
  Najprzykrzejsze dla mnie jest rozgrywanie nastrojów i uczuć religijnych katolików polskich w zaprzęgnięciu do rydwanu polityki WASP-owskiej. Odnotować należy, że "awaryjną Frondą" jest portal "Rebelya", gdzie pro-WASP-owskość i pseudo-katolickość są prowadzone subtelniej, lepiej ukryte (portal "Rebelya.pl" powstał w roku 2010, na fali ożywienia społecznego po zamachu smoleńskim vel warszawskim alias okęckim). Jako ważną uwagę i informację o naturze "Rebelya.pl" trzeba wiedzieć - że na Sendeckiego jest na tym portalu zapis. Nie wpuszczono mnie tam nawet. Czyli dintojra na mnie (i w ogóle na myśl narodową polską) jest tam kontynuowana. Od roku 2010-tego, za opisanie proroctwa Bartłomieja Kurzeji wyrzucono mnie również z portalu "prawica.net" - ten portal też pachnie terlikowszcyzną, niestety.
  Nie żebym się chwalił, ale proszą Autora i Dyskutantów o oddanie sprawiedliwości tym blogerom i komentatorom polskim, którzy już dawno prowadzą bitwę obronną w imieniu polskiego interesu narodowego z terlikowszczyzną. Proszę pamiętać, że to ja pierwszy zacząłem używać sformułowania "judeo-prawica" i nagłaśniać "WASP-owskość" pewnych środowisk.
  Liczę na uczciwość.
  ==========
  Nowością i sensacją jest przyznanie się Terlikowskiego do współpracy z portalem "prawy.pl", potwierdzone tajemniczym zniknięciem tekstu Michalkiewicza z tego portalu, potem przywróceniem go i dziecinnym tłumaczeniem się.
  A zatem jak Frondę i Terlikowskiego już rozpracowaliśmy, przyjrzyjmy się portalowi "prawy.pl". Co to za ludzie tam rządzą i z Terlikowskim współpracują?
 • @Eugeniusz Sendecki 09:13:30
  Chcialbym jeszcze cos dodac w zwiazku z wyrazeniem (cyt) judeo-prawica(koniec cyt). Otoz istnieje rowniez termin "uzyteczny idiota" w stosunku do osob ktorzy nie rozumieja, ze to oni sa na krypto-uslugach hasbary. Im tak wyprano mozgi, ze stali sie wlasnie judeo-prawica, judeo-chrzescijanami czy tez judeo-katolikami--co uslyszalem z ust pan Sowy, z zawodu ksiedza i etatowego lizacza d..y tow. Lisa.
  Tu i na tejze witrynie sa rownie i to w wiekszosci wlasnie "uzyteczni idioci", ktorzy gadaja najczesciej cos, o czym nie maja glebszego pojecia. Nie chce sypac nazwiskami, bo o to nie chodzi, ale chcialbym wlasnie tymze "geniuszo--trollom" przypomniec, ze tylko dla przykladu, ja osobiscie wiem, kto jest kto. Ten zas fakt wynika z doswiadczenia zyciowego, tym bardziej , ze w Polsce juz tak raz bylo. Moze nie dokladnie, ale gdzies na 65% napewno.
 • @SpiritoLibero 02:54:37
  http://3obieg.pl/bajka-wlatcy-much-takim-jednym-ktory-mial-nosie
 • @Astra 10:31:53
  I po co to linkujesz?
  Tak źle życzysz MS? Dostanie to na co zasłużył i zapracował.
 • Tymczasowo ograniczona percepcja…?
  Nic na to nie poradzę, że poznaję szmaciarzy i różne kurwy od razu. Nic nie zrobię i nie chcę zrobić z tym, że już od najmłodszych lat byłem aspołeczny w sensie takim, że za żadną cenę nie chciałem nic na siłę…A na siłę wciska się ludziom i światopogląd i styl życia i kod niemyślenia. Komunikacja schematami zachowań i wyrysowanymi w głowach – przez telawizor – obrazkami skojarzeń politycznych i społecznych, właściwie nie jest komunikacją, bo działa w jedną stronę i nie służy niczemu dobremu. Za to służy kłamstwu. Ludzie nie myślą i z tego swego ograniczenia czynią cnotę, co bardzo objawia się, tak we współczesnej wyższej ( jakiej wyższej – tu jest jeszcze kultura? ) kulturze, jak i w przyziemnych reklamach dla debili…

  Każda reklama jest dla debili bo zdebila, a człowiek żadnych reklam – ani w ogóle telawizora – oglądać nie powinien…Taka dygresja w świecie tak połączonym spiskami, że o dygresjach nie ma mowy. Wszystko się ze sobą łączy i jest jak najbardziej w kontekście.

  Może jednak nie wszystkich szmaciarzy od razu poznaję ( nie od razu poznałem się np. na Korwinie Mikke ), ale tak wybitnie pedalskie i bez zasad kreatury jak Terlikowski, od razu walą po oczach. Długo nie trzeba czekać, by okazało się, jak bardzo brak im zasad i charakteru.

  Osobnik, który broni tylko części zasad naszej cywilizacji, a Prawdę traktuje koniunkturalnie, jest śmieciem. Nie reprezentuje ani konserwatyzmu, ani prawicy, ani przyzwoitości…co dodatkowo wywnioskować można, stałą obecnością Terlikowskiego w mediach wszelakich. Od TVN…do TVN.

  Talmudystyczne kółko wzajemnej adoracji swych potrzeb materialnych – jako że przecież nie samym chlebem ( tym bardziej nie samą ideą ) żyje człowiek – tworzy własne kręgi zainteresowań, a panowie w brązowych marynarkach okupują ekrany telawizorów od Gdańska do…Tel Awiwu.

  I w drugą stronę – bo przecież za jakiś czas, ma mieć miejsce niebywały skandal sygnowany przez rozzuchwalonych zdrajców Ojczyzny. Mam na myśli oczywiście mające się odbyć bodajże 27 stycznia w Oświęcimiu, posiedzenie izraelskiego Knesetu, który jest parlamentem faszystowskiego państwa Izrael, JESZCZE utrzymującego się na ziemiach Arabów.

  Może właśnie dlatego ( no jak może…? – oczywiście że dlatego! ) z tego powodu w życie są wprowadzane pomysły budowy judeopolonii…o czym się motłochowi w Polsce nie nadaje, bo i po co…? Po co ma świnia ( tak Żydzi nazywają nie Żydów! ) wiedzieć o planach…

  Natomiast ludzi od lat piszących wprost o żydowskiej pogardzie dla innych ludzi w ogóle, a Polaków w szczególności, szykanuje się i zamilcza. Takie coś ma właśnie miejsce w przypadku Stanisława Michalkiewicza, który poglądu swego nie kryje, choć często pisze o tym w sposób nieoczywisty…Mniejsza jednak o to, bo fakt że Michalkiewicz użył nie swojego, a cytowanego określenia o ‘tymczasowo nieczynnych obozach koncentracyjnych’, nie przekreśla go przecież jako felietonisty…bo niby dlaczego miałoby przekreślać?

  Tymczasowo wydawało się nam, iż komuna padła.

  Tymczasowo uważaliśmy że ‘jesteśmy wreszcie we własnym domu’…dopóki się nie okazało, że we własnym, bolszewickim i esbeckim domu, są te wszystkie kurwy, które Polskę męczyły…oraz kurwy mówiące o Wolności w telawizji, w sytuacji jeszcze większego zniewolenia.

  Tymczasowo byliśmy ‘drugą Irlandią’ i tymczasowo wydawało się nam, iż jesteśmy ‘młodzi, wykształceni z dużych miast’…

  Tymczasowość percepcji i intelektualno – duchowa, aż nadto rzuca się w oczy, tak że nie sposób się nie zaśmiać…

  Tymczasowość sytuacji politycznej, jest tak oczywista, że na jej tle widać jedynie niezmienność zmagań Dobra ze złem…

  Tymczasowo jesteśmy na tej Ziemi…ale permanentnie wydaje się nam, iż jesteśmy nieskończenie świadomi, wszechmogący wręcz.

  Ja z tego powodu – nie tymczasowo, a znowu permanentnie! – miewam ataki śmiechu i wesołości ‘bez powodu’.

  Z jakiej więc racji temat niemieckich obozów koncentracyjnych, ma być jakimś tabu, a usta zamykane mają być totalitarnym wręcz w swej wymowie hasłem: Nigdy Więcej!…?

  Nigdy więcej!!!…A potem:

  Hitler, faszyzm, nazizm, Hitler, holocaust, faszyzm, zagłada, Hitler…katolicyzm, faszyzm, ciemnogród, faszyzm, polski szowinizm, Hitler, czarni, brunatni, nazizm, naziści, nazistowskie obozy, polscy bandyci…

  Ciąg kreowanych baranom skojarzeń, nie zmierza donikąd, a dzieje się ‘z powodu’, a fakt że Michalkiewicz przytacza w swoim tekście wypowiedź nie swoją, za to z dużą dozą realizmu traktującą to ‘Nigdy Więcej’, czyli rozważającą ewentualność powrotu okrucieństw, nie jest żadnym przestępstwem. Przecież ‘komuna upadła’, a okazuje się że ten upadek i zanik, są tylko jeszcze wyższą forma dominacji. Zlikwidowano też WSI, co ten sam Michalkiewicz skwitował wnioskiem prawdziwym, że taka likwidacja jest tylko wyższą formą istnienia…

  Ale do głosu nie można dopuścić ewentualności ponownego uruchomienia obozów zagłady…Nie można, bo nie można! I tyle! Policja myśli! ‘Słowozbrodnia’!

  Ten zaś kto pozwala sobie na historyczną pewną dowolność i wyobraźnię, jest oczywiście nazywany antysemitą – bo jakże by inaczej…?!

  Takoż i drobny, medialny cwelik Terlikowski, kierując się swym służalczym, lokajskim oportunizmem, publikuje na portalu Fronda oświadczenie, w którym zarzeka się, iż już Michalkiewicza drukować tenże portal nie będzie…

  Co jest kurwa objawem duchowej niezależności i cywilnej odwagi! Szczególnie w państwie, którego ‘władze’ kierują się interesem kilku innych nacji, tylko nie Polaków!

  Kpię, bo splunąć w pysk takiej szmacie nie mogę, a zasługuje!

  Tak samo jak jego koledzy z Wildsteinem i pedałem Perreirą na czele!

  Od dawna już nie czytam frondy, gdyż uważałem wcześniejszą redakcję portalu za typowo konfidencką zbieraninę kapusiów. Obecny zaś skład poszedł jeszcze bardziej w ‘jedynie słusznym kierunku’, a podtytuł ‘portal poświęcony’ jest tu kolejną kpiną!

  Piszą nam o ‘poświęceniu’, zagadują różnymi tematami, a Prawdy o stanie państwa powiedzieć nie chcą!

  Fakt że parlament nie tylko państwa, ale wręcz narodu nienawidzącego Polaków do cna, zbiera się w nielegalny sposób na polskiej ziemi i na terenie RP, jest ostatnim sygnałem na to, że jeśli nie podejmiemy zdecydowanych kroków w celu odzyskania Ojczyzny, Tę Ojczyznę stracimy!

  Niechaj Kneset zbiera się w piekle – tak jest jego miejsce!

  A ‘publicysta’ Terlikowski niechaj publikuje w domu publicznym dla pederastów. Tam też jest jego miejsce!

  …Że się trochę wkurwiłem…? No tak…A nie mogę…?!

  Goły

  P.S.

  Obrady Knesetu oczywiście mają mieć miejsce na Wawelu!…Co już żadnego więcej komentarza nie wymaga…!

  Za: http://ostatniakohorta.wordpress.com/2014/01/18/tymczasowo-ograniczona-percepcja

  Data publikacji: 18.01.2014
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tymczasowo-ograniczona-percepcja-2014-01
 • @SpiritoLibero 10:43:32
  Czyżby to też skądś przekleił?
 • @powiew świeżości 02:09:05
  Dziękuję za ten komentarz i zawartą w nim diagnozę stanu Kościoła.
  Nie zadawałem sobie sprawy że tutaj wokół jest tylu porządnych i myślących ludzi.

  Pozdrawiam
 • @SpiritoLibero 02:54:37
  Czy ty jesteś taki nierozgarnięty, czy celowo robisz zamęt??? Twoje poglady nie pasują do Neon24.pl, bo to jest portal prawicowy a nie neoliberalnolewacki!!! Załóż taki portal, lub przenieś się do frondy i tam będzie sobie z dzóbków jeść JEDYNĄ PRAWDĘ, oczywiście tylko WASZĄ!!!
 • @comsens 09:36:30
  Dzięki za ten wpis i niech internauci sami odrzucą plewy od ziarna!!!
 • @Talbot 11:02:39
  Witam. Dziękuję za konkretny, odważny i potrzebny wpis, bo pokazuje on, w jakiej Polsce żyjemy!!! Polakom nie potrzeba neoliberalnychlewaków, tylko jasnej drogi, którą nasz naród, tak cięzko doświadczony przez wieki, powinien iść! Takie drogi nie pokazą lewacy, liberały, pedały , lewaki itp., tylko ludzie, którzy kochają swoją Ojczyznę, jak Św.p. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej - zamordowany Lech Kaczynski!!! Taką drogę pokazą prawdziwi patrioci, których w POlsce jesy wielu, ale nie chcieli się ujawniać, bo za dużo dookoła jest masonów, lewaków i wszelkiej maści barachła, które nie wie, w co wierzy!!!
 • @zibi 15:52:54
  "...lub przenieś się do frondy"

  :D))))))))))))
  Sam to zrób.

  Dla nieuleczalnych kaczystów też chyba są jakieś odpowiedniejsze miejsca w sieci niż NEon24.pl
  " i tam będziecie sobie z dzóbków jeść JEDYNĄ PRAWDĘ, oczywiście tylko WASZĄ!!!
  Podać ci linki do tych "błgosławionych" miejsc czy sam poszukasz?
 • @Eugeniusz Sendecki 09:13:30
  "Najprzykrzejsze dla mnie jest rozgrywanie nastrojów i uczuć religijnych katolików polskich w zaprzęgnięciu do rydwanu polityki WASP-owskiej. Odnotować należy, że "awaryjną Frondą" jest portal "Rebelya", gdzie pro-WASP-owskość i pseudo-katolickość są prowadzone subtelniej, lepiej ukryte"

  Zgadzam się z tą diagnozą. Niedawne reportaże Dawida Wildsteina z kijowskiego "euromajdanu" publikowane w odcinkach na rebelya.pl najlepiej o tym świadczą.
 • @lancelot 14:11:20
  "Cosik nieswierzo pachnie ten powiew swierzosci, artykuł jest tylko pod innym linkiem:
  http://www.prawy.pl/felieton/4713-stanislaw-michalkiewicz-zdrada "


  Szukałem wczoraj na wszelkie sposoby tego felietonu Michalkiewicza z portalu prawy.pl i nie znalazłem. Prawdopodobnie dopiero wczoraj lub dzisiaj (być może po przeczytaniu mojej notki?) musieli to umieścić, antydatując.
  Wkleiłem w notce link z prawy.pl, gdzie ten felieton przedtem był:
  http://www.prawy.pl/felieton/4661-stanislaw-michalkiewicz-zdrada-panowie-ale-stojcie-cicho
 • @Eugeniusz Sendecki 09:13:30
  "Nowością i sensacją jest przyznanie się Terlikowskiego do współpracy z portalem "prawy.pl", potwierdzone tajemniczym zniknięciem tekstu Michalkiewicza z tego portalu, potem przywróceniem go i dziecinnym tłumaczeniem się.
  A zatem jak Frondę i Terlikowskiego już rozpracowaliśmy, przyjrzyjmy się portalowi "prawy.pl". Co to za ludzie tam rządzą i z Terlikowskim współpracują?"

  !
 • @lancelot 14:11:20
  Redakcja prawy.pl sama przyznała na swoim profilu na fb, że usunęła, a potem z powrotem umieściła ten felieton:
  https://pl-pl.facebook.com/PortalPrawy/posts/576841619075548
  http://i.imgur.com/WLTbIYn.jpg
 • @Talbot 11:02:39
  "Obrady Knesetu oczywiście mają mieć miejsce na Wawelu!…Co już żadnego więcej komentarza nie wymaga…!"


  Ja bym jednak coś dodał - generalny gubernator Hans Frank urzędował na Wawelu.

  http://bi.gazeta.pl/im/5d/78/c2/z12744797Q,Krakow-w-czasie-II-wojny.jpg

  http://www.holocaustresearchproject.org/trials/images/Has%20Frank%20and%20asscociates%20at%20Wawel%20Castle%20in%20Krakow.jpg

  Ciekawe, że ciemiężyciele Polski tak sobie upatrzyli ten Wawel.
 • @powiew świeżości 20:13:39 - OGLĘDNE KOMUNALY TO NIE DLA NAS
  Mnie interesują nazwiska, narodowość mam i mam szanownych mam redaktorów tego podejrzanego portalu, utrzymującego jakieś niejawne stosunki z portalem Fronda? Finanse, stosunek do służby wojskowej, stan matrymonialny i dzietność oraz pochodzenie żon? A najbardziej mnie obchodzi - czy ów portal oburza się na oficjalne stwierdzenie redaktora Terlikowskiego, że prowadzi formalną działalność na rzecz obcego mocarstwa atomowego? Czy aby na pewno się oburzają dostatecznie mocno? Czy wybierają się do Oświęcimia i/lub Krakowa z Krzyżem dopominać się o Polską Sprawę?
  Bo, z całym szacunkiem - ale uważam, że kwestia Michalkiewicza jest kwestią drugorzędną teraz.
 • @powiew świeżości 01:52:24
  //(Anty)Papieże, którzy wąchają się z BB i masonerią, są zdrajcami przede wszystkim Wiary i Kościoła, a nie niewierzących, takich jak Ty, czy tropiciele "reptilianów".//

  Nie ma takich papieży. Każdy kto jest katolikiem uznaje papieża za namiestnika Chrystusa nieomylnego w kwestiach wiary, czyli wszystkich kwestiach, bo wszystko dotyczy wiary.

  Proszę, by SZP. nie podszywał się pod katolika.
 • @Katogoria 04:32:15
  Wg tej "logiki" należałoby uznać za nieomylnego (anty)papieża, który powie, że aborcja, eutanazja i małżeństwa pederastów są w porządku i zgodne z Wiarą.

  Bredzisz i zastanawiam się, w jakich celach chcesz mieszać ludziom w głowach.
 • @powiew świeżości 20:24:44
  Wawel To Święta Góra Słowian która ma w sobie to Coś. i wiedzą o tym wszyscy(łącznie z mnichami tybetańskimi którzy modlili się na Wawelu parę lat temu....). i chcą choć trochę po przebywać w jej mocy.....niektórzy są już tam bardzo długo....
 • Michalkiewicz odniósł się do zachowania Terlikowskiego:
  https://www.youtube.com/watch?v=dRuWPJcQL9Q#t=492
 • Bloger Matka Kurka: Tak się bawi, tak się bawi w Auschwitz! I jeszcze o tym jak Tomek Terlikowski został katolickim celebrytą:
  http://kontrowersje.net/tak_si_bawi_tak_si_bawi_w_auschwitz_i_jeszcze_o_tym_jak_tomek_terlikowski_zosta_katolickim_celebryt
 • Eli Barbur "rozczarowany" wolnością słowa w Polsce:
  http://www.telawiwonline.com/?p=1642

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej