Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
94 posty 624 komentarze

Ruski Blok chce walczyć z Prawym Sektorem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Organizacja prorosyjskich Ukraińców - Ruski Blok - ogłosiła mobilizację w celu podjęcia walki z neobanderowcami z Prawego Sektora.

Już nawet "Gazeta Wyborcza" przestała ukrywać przed swoimi "antyfaszystowskimi" czytelnikami, że prym w zamieszkach wymierzonych w legalne władze Ukrainy wiedzie ruch o nazwie Prawy Sektor, zrzeszający neobanderowców z różnorakich organizacji oraz ich sympatyków i niebanderowskich uczestników Euromajdanu, zawiedzionych zbyt małą energicznością dotychczasowych, demoliberalnych przywódców tego zgromadzenia.

http://wyborcza.pl/1,75477,15328259,Pod_sztandarem_Bandery_Bojowcy_Prawego_Sektora_bojkotuja.html

Neobanderowcy z Prawego Sektora twierdzą, że są niezależni i pod pretekstem euromajdanowej imprezy wywołanej przez USA/UE chcą przeprowadzić narodową rewolucję i przejąć władzę na Ukrainie, a następnie uczynić z niej państwo nacjonalistyczne. Ile jest prawdy w tej niezależności neobanderowców, trudno mi ocenić. Osobiście coraz bardziej skłaniam się ku tezie, że neobanderyzm jest kontrolowany przez służby zachodnie, choć do niedawna myślałem, że jedynie tolerowany:

http://powiewswiezosci.neon24.pl/post/102670,neobanderyzm-a-geopolityczny-pragmatyzm-globalistow

Tak czy owak, energiczna działalność bojówek Prawego Sektora spowodowała, że przeciw neobanderowcom zaczynają się mobilizować Ukraińcy prorosyjscy z organizacji (o podobnie do Prawego Sektora bojowym nastawieniu) Ruski Blok. Jak podaje portal geopolityka.org:

 

 

„Ruski Blok chce walczyć z banderowcami

Ukraińska partia Ruski Blok rozpoczęła nabór ochotników do„oddziałów samoobrony i walki z banderowską swołoczą”.Informacja o takiej treści pojawiła się na stronie internetowej partii.Ochotnicy zachęcani są do zapisywania się przez pocztę internetową – informuje portal Lenta Ru. 

Wielu ludzi chce się jakoś zjednoczyć, by walczyć. Przychodzą do nas, jesteśmy gotowi zorganizować i uporządkować cały proces tworzenia grup samoobrony naszego społeczeństwa – powiedział w rozmowie z portalem „Nowy Region" lider Ruskiego Bloku Giennadij Basov.Pod banderowcami zapłonie ziemia – podkreślił.

Lider Bloku informuje o gotowości wolontariuszy z Krymu i innych części Ukrainy. Partia wezwała również władze do podjęcia rygorystycznych środków w celu rozproszenia "banderlogów" (potworów z gier fantasy, przyp. red.) w stolicy.

Lider partii powiedział, że jeśli rząd nie jest w stanie przywrócić porządku "to ludzie będą musieli wkrótce zacząć robić to sami".

Partia Ruski Blok została zarejestrowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości w dniu 30 marca 2001 r.  pierwotnie nosiła nazwę „Za Jedną Ruś”. 

 

Źródła: http://nr2.ru/sevas/480895.html, http://lenta.ru/news/2014/01/22/call1/       "
http://www.geopolityka.org/info-ecag/2648-info-ecag-ruskii-blok-chce-walczyc-z-banderowcami 

Apel można przeczytać na stronie Ruskiego Bloku:

http://rusblok.org.ua/nabor-dobrovol-tsev/

http://rusblok.org.ua/ob-yavlenie-partii-russkij-blok/

 


 

KOMENTARZE

 • Poczynania Ruskiego Bloku można śledzić na jego profilach na fb i vk:
  https://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D1%8F-%D0%A0%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%91%D0%BB%D0%BE%D0%BA/317080175103081
  http://vk.com/russkiy_blok_sevastopol
  gdzie znalazłem m.in. taki oto demotywator:
  http://cs312327.vk.me/v312327512/90f2/rdHmr-KVU5Y.jpg
 • @Czarny Borys 00:28:07
  Stary, to, że Ty wolisz syjonizm i rząd światowy, to nie znaczy, że każdy na głowę upadł.
 • @Czarny Borys 00:28:07
  No i podobnie jak Wildstein, chciałbyś zapewne, żeby Ukraińcom było tak samo "dobrze", jak nam:

  http://www.youtube.com/watch?v=ILhZn8uiwe8
 • @Czarny Borys 00:28:07
  Zapewne w swej nieprzeniknionej mądrości doszedłeś także do wniosku, że neobanderowcy rządzący Ukrainą byliby dla Polski (i mniejszości polskiej na Ukrainie) korzystniejszym partnerem, niż łagodny i umiarkowany rząd Janukowycza czy inny rząd prorosyjski.
 • @
  No, to jedyna opcja - bez wojska, bez milicji - sami muszą dać odpór złodziejom
 • @Czarny Borys 00:47:46
  "Stary, wolisz rząd moskiewski, Twoja wola, ale może z tymi sympatiami do cara batiuszki, albo wujaszka Stalina, aż tak nie przesadzaj"

  Nie widzę zagrożenia żadnym rządem moskiewskim (za to widzę zagrożenie rządem światowym). Trio STR (Sakiewicz-Terlikowski-Rydzyk) nie wyprało mi, dzięki Bogu, mózgu.
  To, że w rywalizacji geopolitycznej, toczącej się między globalistami, a Putinem czy Łukaszenką, sympatyzuję z tymi dwoma suwerennościowymi politykami, to nie przejaw sympatii, tylko pragmatyzmu.
  Ze Stalinem - pudło. To raczej Ty sympatyzujesz z "wujaszkiem" Banderą, solidaryzując się z jego pogrobowcami.
  http://bi.gazeta.pl/im/13/e4/e9/z15328275Q,Kijow--Euromajdan--Marsz-uczestnikow-Euromajdanu--.jpg
 • @Czarny Borys 00:55:50
  "Stary, banderowcy to jest historia sprzed blisko 70 lat"
  ->
  A Stalin to sprzed ilu? :)
  Poza tym podejrzewam, że jakbym przejrzał Twoje komentarze na tym portalu, to dla szczucia na Rosję w interesie NWO odwołujesz się do historii nie tylko tej sprzed kilkudziesięciu lat, ale nawet tej sprzed kilkuset.


  "zresztą poczytaj sobie może coś o wspólnym ataku AK i banderowców na więzienie UB w Hrubieszowie w 46stym. "
  ->
  O, zaczęło się wybielanie rezunów. Zaraz mogę "wyjechać" z całą serią przypadków współpracy AK na Wołyniu z partyzantką sowiecką przeciw UPA, że wspomnę tylko o obronie Przebraża.
  Podejrzewam, że nawet akcja "Wisła" Ci przeszkadza.

  Doprawdy ciekawe jest to, że potrafisz atakować Bolesława Piaseckiego i Jędrzeja Giertycha
  http://spiritolibero.neon24.pl/post/104606,polska-uber-alles-glupcy#comment_919234
  a być tak wyrozumiałym dla Bandery i jego rzeźników, którzy mają na rękach krew 200 tysięcy bezbronnych Polaków.
  Czego to się nie robi dla syjonizmu...

  ""A za Majdan ściskam kciuki – bo oni walczą z post-Sowietami. I powtórzę ten upiorny wiersz Broniewskiego > „są w Ojczyźnie rachunki krzywd, obca dłoń ich też nie przekreśli”. Bo są, straszliwe rachunki - ale to nasze rachunki i won od nich Sowietom. Sami musimy sobie dać z tym radę. My, Polacy, oni – Rusini/Ukraińcy, i cała reszta nacji, która przez wieki zamieszkiwała te tereny w granicach Rzeczpospolitej.

  To była nasza wspólna Ojczyzna - won od tego Moskwicinom i ich sowieckim potomkom!"

  Czujesz się sowieckim potomkiem ?"
  ->
  Straszyć "Moskwicianami" i wyzywać od "sowieckich potomków" to możesz na portalu Sakiewicza, syjonisto.
 • @Czarny Borys 01:20:26
  "Sympatyzujesz z Putinem ? gieroj z ciebie"
  ->
  To nie tyle bohaterstwo, co poświęcenie (czasu). Muszę się przez to użerać ze stadami trolli.

  "ale wiesz co ? teraz rozumiem, jesteś z tych co to chwalą Jaruzelskiego"
  ->
  Nie chwalę Jaruzelskiego, bo przerzucił Polskę spod okupacji sowieckiej pod okupację syjonistyczną. Gdyby obrał kurs na samodzielność, tak jak Łukaszenka, to bym go chwalił. Ale niestety, Jaruzelski to zdrajca - tyle, że z reguły oskarżany o zdradę nie za to, co trzeba.

  "z Kiszczakiem napiją się wódki"
  ->
  Tu też pudło. Kiszczak to taki sam zdrajca, jak Jaruzelski (powyższe zrobili wspólnie). Do tego należy dodać, że Kiszczak w latach 80 zezwolił Stasi na swobodną działalność w Polsce, na czym bez wątpienia skorzystały Niemcy (BND) po zjednoczeniu (być może Skubiszewski jest tego przykładem?). Za to należy mu się Kiszczakowi kula w łeb.

  "a o pierwszej Solidarności powiedzą, że to żydowska agentura"
  ->
  Skłaniam się ku temu, aby tak jak Jędrzej Giertych, uznać "Solidarność" za żydowską ruchawkę. Oczywiście nie te masy rodaków, które pełne nadziei na lepszą przyszłość, dały się w to wciągnąć (co skończyło się tym, o czym mówi prof. Kieżun).

  "znam takich jak ty, to są z reguły buce, które brały udział w inwazji na Czechosłowację"
  ->
  Ja w inwazji na Czechosłowację udziału nie brałem, bo nie było mnie jeszcze wtedy na świecie :)
  Nie miałbym nic przeciwko tej inwazji, gdyby przy jej okazji Polska odzyskała Zaolzie, Spisz i Orawę.

  "wam się wydaje, że Korea Północna i Kuba to szczyty suwerennościowej polityki. Mamy rok 2014, obudź się Cheguevara."
  ->
  Nie jestem fanem ani ludzi rządzących Koreą Północną, ani Kubą, ani nie jestem fanem Guevary. Za to suwerennościowej polityki jak najbardziej.
  Pobudkę proponuję jednak tobie. Putin to nie Stalin, Federacja Rosyjska to nie Związek Sowiecki. Nie już wschodniego komunizmu, za to jest zachodni globalizm.
 • @Czarny Borys 01:24:32
  O czym tu gadać, jeśli mniejsze zło widzisz w ukraińskich rzeźnikach mordujących Polaków na masową skalę, niż takim czy innym komuniście (akurat za akcję "Wisła" należy się Świerczewskiemu props).
  Gdybyś miał choć trochę oleju w głowie (o ile nie jesteś syjonistycznym agentem wpływu), na co pewne rzeczy wskazują:
  http://czarny.neon24.pl/post/54853,wojna-zydowsko-perska-czyli-nowe-termopile
  to uruchomiłbyś wyobraźnię i połączyłbyś obecne wśród dzisiejszych neobanderowców postulaty przyłączenia do Ukrainy "Zakerzonia" z ewentualnością istnienia na tym terenie licznej, zwartej, nacjonalistycznie nastawionej mniejszości ukraińskiej (przy której RAŚ to pikuś). Dzięki akcji "Wisła" takiego problemu dziś nie ma.
 • @Czarny Borys 01:59:00
  "Powiewie, mamy za sobą jakieś 500 lat prześladowań ze strony Rosji"
  ->
  Nie żadnych prześladowań, tylko rywalizacji dwóch najsilniejszych narodów i państw słowiańskich - głównie o ziemie historycznej Rusi zresztą.

  "wysyłek, rozstrzelań, mordów i ludobójstwa."
  ->
  Nie znam żadnej czystki etnicznej, ani żadnego ludobójstwa dokonanego przez Rosjan na naszym narodzie. No chyba, że sfinansowany przez Żydów i Niemców bolszewizm oraz bolszewickie zbrodnie z czasów, gdy władze i aparat terroru Związku Sowieckiego były prawie całkowicie obsadzone przez Żydów, uznajesz za "rosyjskie zbrodnie" (choć nie były one realizacją rosyjskiego interesu narodowego, a sami Rosjanie byli ich główną ofiarą w liczbie kilkudziesięciu milionów + zrujnowana kultura i gospodarka). Ja, zgodnie z rzeczywistością historyczną, nie uznaję władz Związku Sowieckiego z lat 1917-1953 za rosyjskie, a ich działań za emanację rosyjskiego interesu narodowego.

  "Powiedz mi, jak to się ma do naszych kontaktów z Ukrainą ?"
  ->
  Po pierwsze nie było żadnego państwa ukraińskiego. Po drugie zbuntowani chłopi ruscy z Ukrainy (Kozacy) od XV w. wywoływali mniejsze lub większe antypolskie ruchawki. Odkąd Rusini ukraińscy nabrali w XIX w. ukraińskiej tożsamości narodowej (przy niemałym udziale masonerii i austriackiej polityki "dziel i rządź"), od początku przyjęła ona postać antypolskiego szowinizmu i skończyła się ludobójczą czystką etniczną, jakiej Rosjanie nigdy na polskiej ludności cywilnej nie dokonali (choć przez okres tylu wojen i tylu lat zaborów oraz przy okazji powstań, mieli niejeden pretekst, aby coś takiego zrobić).
  Poza tym to wszystko ma znaczenie drugorzędne, bo trzeba prowadzić politykę realną, korzystną dla Polski, a taką jest sprzeciwianie się projektowi Nowego Porządku Świata. Polska jest neokolonią Zachodu, a ty walczysz z Rosją i Białorusią oraz z antyzachodnim Janukowyczem, czyli jedynymi alternatywami geopolitycznymi wobec obecnego statusu Polski.
 • Apel do "polskich" parlamentarzystów , w tym szczególnie do wspierających ukraińskich zadymiarzy posłów PIS na czele
  z ich wodzem Jarosławem Kaczyńskim /Kalksteinem.

  Przygotujcie w swoich domach miejsce na przyjęcie u siebie pod waszym dachem zachodnich - banksterskich najemników i banderowców, którzy wkrótce będą wiali z Ukrainy. Potraktujcie tych "bohaterów" z szacunkiem takim jak dotąd to robicie , uchwalając wbrew Polsce i Polakom uchwały popierające działania ukraińskich zadymiarzy, wygłaszając im swoje /bo nie nasze/ poparcie na wiecach. Oni zasłużyli na miejsce w waszych domach i na waszą pomoc.
 • @Czarny Borys 01:20:26
  "... a o pierwszej Solidarności powiedzą, że to żydowska agentura,..."

  A nie?

  Tylko uściślijmy - nie mam na myśli 10 mln otumanionych Polaków.
 • @SpiritoLibero 10:29:02
  Czarny Borys to apologeta syjonizmu i banderyzmu.
 • @ekoludek 11:38:54
  No tak...Zabrakło Mind Service, Lipskiego i rangera to ktoś musi wypełnić tę pustkę :D)))
 • @SpiritoLibero 11:48:26
  Ranger chyba się objawił pod nickiem "Kodiak". Wnioskuję to po stylu i wymowie jego notek:
  1) Propaganda syjonistyczna ws. Syrii:
  http://yukon.neon24.pl/post/105157,syryjska-wojna-domowa-realistyczne-przewidywania
  2) Propaganda prounijna:
  http://yukon.neon24.pl/post/105188,chorwacja-moze-potrzebowac-pomocy-ue-przygotowuje-sie
  3) Propaganda prosodomicka:
  http://yukon.neon24.pl/post/105205,znany-rosyjski-dzialacz-anty-gejowski-aresztowany-na-kubie
 • @powiew świeżości 00:17:38
  Jeszcze jeden demotywator antybanderowski:
  http://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/s960x960/10431143_273650409504818_2946257524038406319_o.jpg
 • ...
  https://www.youtube.com/watch?v=fYyumwgn9cg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej