Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
94 posty 624 komentarze

Ukraina "dostaje przyszłość, na jaką zasługuje"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli co tam słychać na Judeoukrainie:

 

" “Przepraszam, ale ktoś musi powiedzieć głośno, że niektórzy Żydzi to świnie” – odpowiada oskarżony o antysemityzm burmistrz ukraińskiego miasta

Burmistrz miasta Użhorod w zachodniej Ukrainie objęty został dochodzeniem prokuratorskim z zakazem opuszczania miasta, po tym jak oskarżono go o “antysemickie wypowiedzi”.

Serhiy Ratusznjak został oskarżony o nazwanie kandydata na prezydenta, żydowskiego parlamentarzysty Arsenija Jeceniuka, “bezczelnym Żydem”.

“Żyd Jaceniuk staje się bezczelny. Służył on skutecznie złodziejom i próbuje stać się prezydentem Ukrainy za pieniądze kryminalistów. Wydaje mu się, że wybory odbywają się na jakiejś wsi w Izraelu, ale tak długo jak Ukraina istnieje i rządzi w niej prawo, Żyd Jeceniuk nie będzie mógł się angażować w tego typu akcje.”

Ratusznjak, zaatakowany przez środowiska żydowskie  odpowiada, że nie widzi niczego złego w swojej wypowiedzi: “Kogo obraziłem? Kto nie przyznaje talentów Żydom? Przepraszam, ale ktoś musi powiedzieć głośno, że niektórzy Żydzi to świnie. Czy wzywałem do ich wyniszczenia? Ja chcę ocalić przeciętnych Żydów, ponieważ będą cierpieli w czasie eksterminacji, w czasie gdy 1 procent Żydów będzie siedziało sobie w swoich willach a Nicei czy w Cannes. Chcę ochronić każdego przeciwko projektom, w których uczestniczy Żyd Jaceniuk ograbiający nasz kraj. Mam nadzieję, że nie będzie już w parlamencie takiego klowna jakim był Jaceniuk.”

Burmistrz oskarżony został również przez kobietę – członkinię partii Jaceniuka o zaatakowanie jej i zniszczenie ekspozycji partyjnej. Ratusznjak zaprzecza i twierdzi, że było dokładnie odwrotnie – został on zaatakowany przez partyjną koleżankę kandydata prezydenckiego.

35-letni Jaceniuk zdążył już w swojej karierze sprawować funkcję Ministra Gospodarki Ukrainy, Ministra Spraw Zagranicznych Ukrainy, a wcześniej wiceprezesa Narodowego Banku Ukrainy. W okresie tzw. transformacji, zaledwie 18-letni Jacenuik był właścicielem prawniczej firmy Yurek Ltd, specjalizującej się w “doradztwie prawnym” i tzw. obsłudze prawnej prywatyzacji ukraińskich przedsiębiorstw. W okresie tym dokonano bezprecendensowego rozgrabienia majątku Ukrainy, który przeszedł w ręce małej grupki oligarchów, często sowieckich Żydów. Po tego typu dokonaniach, Jaceniuk pracował w kijowskim banku Awal, by w wieku 27 lat zostać wiceprezesem zarządu. W tym samym roku talent Jaceniuka wyjątkowo zaowocował i objął on funkcję Ministra Gospodarki Autonomicznej Republiki Krymu.

Jaceniuk kieruje też stworzonym przez siebie Instytutem “Otwarta Ukraina” – Open Ukraine , organizacją hucznie goszczącą właśnie w Kijowie (lipiec 2009) Leszka Balcerowicza, byłego marksistowskiego ekonomistę, należącego do betonu partyjnego PZPR, a później określonego jako “twórcę polskiej transformacji gospdarczej”. Tak jak Balcerowicz, Jaceniuk należy do wykonawców planu żydowskiego miliardera George’a Sorosa."

http://www.bibula.com/?p=13028

 

" USA: Stręczenie Ukrainy MFW

Stany Zjednoczone zachęcają Ukrainę do rozmów na temat pożyczki z Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Sekretarz Skarbu USA Jack Lew rozmawiał w tej sprawie z Arsenijem Jaceniukiem, jednym z liderów ukraińskiej opozycji, która w ostatnich dniach przejęła władzę w Kijowie.

Lew, który uczestniczył wcześniej w spotkaniu G20 w Sydney, podkreślił, że najbogatsze państwa świata popierają stworzenie przez MFW pakietu pomocowego dla Ukrainy. W rozmowie telefonicznej z Jaceniukiem zaznaczył, że Kijów musi wprowadzić reformy, które zostaną wsparte przez MFW.

Deklaracje pomocy Ukrainie płyną również z innych krajów Zachodu. Wczoraj mówił o tym szef brytyjskiego MSZ William Hague. O chęci pomocy mówią także Niemcy. Z kolei szef polskiej dyplomacji w rozmowie z BBC zapewnił, że Polska wesprze Kijów w rozmowach z funduszem.

MFW wraz z Unią Europejską już w zeszłym roku proponowało Ukrainie udzielenie pożyczki w wysokości 20 mld dolarów, domagając się w zamian głębokich reform, między innymi zaprzestania dotowania nośników energii. Wtedy prezydent Wiktor Janukowycz odrzucił tę propozycję, wybierając wsparcie ze strony Moskwy. Po upadku Janukowycza, Rosja wstrzymała planowany zakup ukraińskich obligacji.

Ukraina jest w tragicznym położeniu gospodarczym. Około 12 mld dolarów z 73 mld dolarów zagranicznych i krajowych zobowiązań musi spłacić w tym roku. Nie ma jednocześnie szans na pożyczenie potrzebnych pieniędzy na rynku, bo jej obligacje zostały zakwalifikowane przez agencje ratingowe jako śmieciowe.”

http://xportal.pl/?p=12685

 

" Ambasador Izraela spotkał się z liderami Prawego Sektora

 

Ambasador Izraela w Kijowie Reuwen Dinel spotkał się z liderami ukraińskiego ultranacjonalistycznego ruchu Prawy Sektor, w tym z jego szefem Dmytrem Jaroszem; zapewnili oni dyplomatę, że ich ruch nie popiera antysemityzmu - poinformowała dzisiaj ambasada.

Jak wynika z informacji na stronie internetowej ambasady Izraela, spotkanie miało miejsce wczoraj. Liderzy Prawego Sektora przedstawili ambasadorowi swoje poglądy na przyszłość Ukrainy. Zapewnili, że ruch opowiada się za tolerancyjną polityką w kwestiach narodowościowych.

Jarosz podkreślił, że Prawy Sektor nie tylko nie popierał takich negatywnych zjawisk jak antysemityzm, ale będzie je tłumił wszelkimi zgodnymi z prawem metodami. Celem ruchu jest budowa demokratycznej Ukrainy, przeciwdziałanie korupcji i równe możliwości dla wszystkich narodów i narodowości, jak też ich jedność w budowaniu państwa narodowego - przekazali liderzy Prawego Sektora.

Strony uzgodniły, że utworzą gorącą linię w celu zapobiegania prowokacjom i rozwiązywania bieżących kwestii - głosi oświadczenie ambasady."

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ambasador;izraela;spotkal;sie;z;liderami;prawego;sektora,102,0,1485670.htm

 

Biedni ukraińscy frajerzy, tak się dali zrobić w bambuko.

 

KOMENTARZE

 • ...
  http://rense.com/1.imagesH/clutches_dees.jpg
 • @powiew świeżości 22:53:51
  Chazarski żyd Bronisław Wildstein przemawia na Majdanie (Szmaciarz co on w ogóle pierdoli? Niech spojrzy w twarz potomkom pomordowanych przez UPA i to powie!!! Kurwa jakich my debili mamy w Polsce!!! Wildstein chyba żyje w innym Państwie, co za zmiana poglądów. Brawo! Ha ha ha.... legitymacja członkowska "Swobody" załatwiona Polska jest daleko od wolności i niepodległości. Kraj, którego prawo ustala się poza jego granicami nie może być niepodległy. Co do wolności - proszę wyrazić się publicznie nieprzychylnie o jakiejś osobie - rozgrzani sędziowie są zawsze chętni do działania :). Przekonałem się, że TV Republika nie jest prawicowa. To kolejny antypolski, żydosocjalistyczny twór )
 • Biedni Ukraińcy, nie rozumieją, w co zostali wplątani i jakie to będzie miało dla nich skutki:
  http://www.geopolityka.org/analizy/2805-michel-chossudovsky-ukrainska-zmiana-wladzy-i-gorzka-pigulka-miedzynarodowego-funduszu-walutowego
 • ...
  https://www.youtube.com/watch?v=AmZVewt7RHQ

  https://www.youtube.com/watch?v=apFa0UbG0cM

  https://www.youtube.com/watch?v=E3WIn2vs6Wg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej