Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
94 posty 624 komentarze

Prawy Sektor, czyli neandertalczycy zarządzani przez Żydów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Już przed wojną Władysław Studnicki pisał, że Żydzi (w kontrze do Polaków) wspierają nacjonalizm ukraiński, ponieważ Ukraińcy nie mają wykształconych elit i łatwiej nimi manipulować. Cóż za ponadczasowe słowa.

Oto kilka tekstów zaczerpniętych z bloga nacjonalizm.wordpress.com:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Prawy Sektor deklaruje walkę z antysemityzmem

Lider ukraińskiego Prawego Sektora, Dmytro Jarosz, spotkał się w środę z ambasadorem Izraela na Ukrainie, Reuwenem Din Elem. Według komunikatu wydanego przez placówkę, Jarosz miał zapewnić, że jego ugrupowanie nie stwarza zagrożenia dla Żydów i będzie prowadzić politykę przyjazną mniejszościom narodowym. Prawy Sektor ma więc przeciwdziałać każdym przejawom antysemityzmu i ksenofobii. Celem ukraińskich nacjonalistów ma być budowa państwa demokratycznego, przeciwdziałanie korupcji i zaprowadzenie równych szans dla wszystkich mniejszości religijnych i narodowych, mieszkających na terenie Ukrainy. Jarosz spotkał się również 20 lutego z ukraińskim prezydentem Wiktorem Janukowyczem, gdy brutalność walk na kijowskim Majdanie osiągnęła apogeum, lecz nie zgodził się na żaden kompromis, wzywając Janukowycza do wycofania oddziałów Berkutu.

https://nacjonalizm.wordpress.com/2014/02/28/prawy-sektor-deklaruje-walke-z-antysemityzmem/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Lider Prawego Sektora oferuje pomoc Żydom z Odessy

Jeden z liderów ukraińskiego Prawego Sektora, Andrey Zagorodniy, pojawił się w środę w synagodze w Odessie. Udał się do niej z Kijowa, tuż po tym, jak we wtorkową noc nieznani sprawcy wymalowali swastyki i antyżydowskie hasła na synagodze i pobliskim cmentarzu żydowskim. Wśród napisów znajdowała się również nazwa Prawego Sektora. Zagorodniy, będący jednocześnie działaczem paramilitarnego UNA-UNSO, potępił incydent i zapewnił naczelnego rabina Odessy, Abrahama Wolfa, że PS odcina się od wszelkich działań mogących mieć charakter antysemicki. Jeden z liderów PS stwierdził, że punktem honoru dla jego partii, jest znalezienie autorów malunków i ich ukaranie. Zaoferował także pomoc w ochronie żydowskich obiektów na terenie Odessy. Rabin stwierdził, że podobne działania mogą być prowokacją sił prorosyjskich, chcących wciągnąć społeczność żydowską do konfliktu na Ukrainie. Po spotkaniu w synagodze, rabin i ukraiński nacjonalista wspólnie zamalowywali napisy pozostawione na żydowskich obiektach.

https://nacjonalizm.wordpress.com/2014/04/11/lider-prawego-sektora-oferuje-pomoc-zydom-z-odessy/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Prawy Sektor na pro-izraelskiej demonstracji w Kijowie

Przedstawiciel Prawego Sektora, Andrej Denisenko, wziął udział w czwartek 31 lipca, w demonstracji pod ambasadą Izraela w Kijowie. Odbywający się pod hasłem „Dwa państwa – jeden problem” wiec, miał poprzeć państwo izraelskie w jego operacji wojskowej wobec Palestyńczyków ze Strefy Gazy. Denisenko w krótkim przemówieniu podziękował Izraelowi za wsparcie dążeń Ukraińców w trakcie Majdanu, a także stwierdził, iż naród izraelski walczy obecnie z terrorystami, podobnie jak jego rodacy we wschodniej części kraju. Wiceprzewodniczący Prawego Sektora zapewnił poparcie dla niepodległości Izraela oraz zadeklarował gotowość zbrojnej walki, jeśli będzie ona zagrożona. Swoje przemówienie zakończył słowami „Sława Ukrainie, sława Izraelowi”.

 

Prawy Sektor od początku swojego istnienia zapewnia, że będzie walczył z „antysemityzmem”. Jego działacze chronią m.in. żydowskie świątynie i cmentarze w Odessie.

Film z przemówienia:

https://nacjonalizm.wordpress.com/2014/08/03/prawy-sektor-na-pro-izraelskiej-demonstracji-w-kijowie/

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Łupili ich i wyniszczali przez 2 dekady:

http://www.docstoc.com/docs/173553526/Michel-Chossudovsky-Ukrainska-zmiana-wladzy-i-gorzka-pigulka-Miedzynarodowego-Funduszu-Walutowego-%5Bgeopolitykaorg-26IV2014%5Dpdf

a teraz chcą ich dobić:

http://szczesniak.pl/2522

A ukraińscy nacjonaliści zachowują się tak, jakby nie znali najnowszych dziejów swojego kraju i biorą w tym wszystkim współudział. Po prostu niesamowite. Albo agenci, albo nieprawdopodobni wręcz idioci, dokonujący autodestrukcji.

KOMENTARZE

 • sJONIŚCI DOMINUJACY W SPPOLECZNOŚCI TALMUDYCZNEJ RASY WIEDZĄ
  ŻE TO SOJUSZ BYKA Z PAROWOZEM. I nie zmieni tej swiadomosci wiara nawet pobanderowców w priorytetowość prawdy , iż każda kropla krwi talmudycznej rasy jest jedyna nadzieją pasożytniuctwa po wsze czasy.
 • Chabad NWO NOWY IZRAEL NA UKRAINIE
  Judeosataniści szykują gojom Mega-Holocaust
  Ściągnij w formacie PDF
  Opublikowanie niniejszego tekstu na blogu Konwentu Narodowego Polskiego, świadczy o tym, że ich należy popierać. Żadna zinfiltrowana organizacja nie odważyła by się czegoś takiego puścić. Ciekawe, bo oryginalny tekst na Glorii (link na końcu artykułu) już nie istnieje!
  Oczywiście, satanistyczna agentura będzie próbowała zdyskredytować podane niżej fakty. Jednak, można dotrzeć do innych źródeł, które potwierdzają, że najsilniejsza sekta żydowska na świecie Chabad Lubavitch szykuje Holocaust dla całej populacji „gojów” świata i operacja to jest już w bardzo zaawansowanym stadium. Niemal całe zło, o którym tu piszemy ma swoje źródło w satanizmie, który Rafał Gawroński słusznie nazywa judeosatanizmem.
  Pamiętajmy, że nie można jednak do jednego worka wsadzać wszystkich żydów – operacja „Armagedon” jest dziełem najsilniejszej, satanistycznej sekty żydowskiej, a nie żydów jako narodu i religii. Ujawnienie podanych faktów przez naczelnika gminy żydowskiej w Charkowie, świadczy o tym, że i niektórzy żydzi mają dość terroru zwyrodnialców.
  Chabad Lubavitch prawdopodobnie stoi za większością zła, które dzieje się na świecie – jest wiele dowodów wskazujących na to, że zamach na WTC był właśnie kierowany przez chabadników. Rabin Dov Zekheim na dzień przed zamachem dokonał kradzieży 2,3 biliona (!) dolarów z Pentagonu (http://www.rense.com/general75/latest.htm). Więcej informacji o udziale Izraela w zamachu na WTC jest np. tutaj: http://wikispooks.com/wiki/9/11:Israel_did_it
  To co się obecnie dzieje na Ukrainie nie jest niczym innym jak realizacją kolejnego etapu ludobójczych planów Chabadu. Ostra reakcja władz na dokonywany tam zamach stanu jest zrozumiała i konieczna, jeśli zdamy sobie sprawę o co idzie gra.
  W odpowiednim kontekście należy też postawić media i władzę w Polsce, która idzie ręka w rękę z satanistycznymi ludobójcami. Powstanie telewizji „Republika”, która pod pozorem opozycji jątrzy scenę polityczną też ma tu uzasadnienie.
  Acha, jeszcze jedno – osoby, które będą próbować zrobić z autora artykułu czy też z osób go publikujących antysemitów, będą współuczestnikami spisku mającego na celu wymordowanie większości ludności świata. Radzę więc uważać na słowa, bowiem cierpliwość „gojów” się kończy – wiemy już kto stoi za ludobójczymi działaniami na świecie. Czas gra teraz na naszą korzyść, nie waszą.
  Osoby o wrażliwych nerwach ostrzegam, poniższy tekst jest straszniejszy niż najgorszy horror.
  • http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/12/04/zdaniem-prawoslawnych-antychryst-juz-tu-jest-ukraina-nowym-izraelem/
  Zdaniem Prawosławnych: Antychryst już tu jest – Ukraina nowym Izraelem
  „Cała praca ukończona. Moshiah już tu jest” – analityczny przegląd kierowniczej siły rządu światowego – żydowskiej (satanistycznej) sekty Chabad

  “Święty Serafin Wyrickij mówił: „Nadejdą takie czasy kiedy w Rosji nastąpi duchowy rozkwit. Będą otwarte liczne świątynie i monastery, nawet poganie będą do nas przypływać na statkach żeby przyjąć chrzest. Ale to będzie krótko, potem nadejdzie Antychryst.” (/9/, str. 44)
  Ten materiał pochodzi z filmów-monologów Eduarda Hodosa, szefa żydowskiej gminy religijnej, mieszkającego w Charkowie, jedynego w świecie specjalisty w sprawach żydowskiej sekty Chabad.
  Eduard Hodos: „To nie jest byle jaka sekta, to są ludzie którzy trzymają pod kontrolą szefów rządów czołowych krajów świata i spotykają się z nimi” (36, 23:00)

  „Dzisiaj Chabad jest wiodącą siłą życia żydowskiego” (35,25:00)
  Obecnie cała polityka żydowska jest pod wpływem książki „Tania”, żydowskiego „Mein Kampf”, napisanej piętnaście lat temu. Jej istotą są dusze żydowskie, boskie, inne mają pochodzenie zwierzęce. Według tej książki istnieje konflikt dwóch cywilizacji, żydowskiej, wybranej przez Boga i cywilizacji gojów (nie żydów) (/1/,?35,25:00).
  Cywilizacja gojów powinna zniknąć z powierzchni ziemi.
  Sekta Chabad powstała w XVIII wieku w środowisku lubawiczewskich chasydów w miasteczku Liubawicz na smoleńszczyźnie. Kierowanie sektą zapewnia lubawiczewski rabin i kierownictwo sekty jest przekazywane dziedzicznie. Chabad kontroluje amerykańską Federal Reserve, zorganizowaną w 1913 roku przez kilka prywatnych, żydowskich banków a także kontroluje Międzynarodowy Fundusz Walutowy.
  W 1989 roku w sekcie Chabad było 20 tysięcy członków. W skład Chabadu nie tylko wchodzą najbogatsi ludzie świata. Członkiem Chabadu był także rabin doktor Naftali Berg (zmarł w 1994 roku), którego chabadnicy nazywali „nasza super broń” lub „duma Chabadu”, dyrektor Departamentu Badań Naukowych w Sekretariacie Obrony USA. To on właśnie był mózgiem Pentagonu, opracował system HAARP, który jest systemem klimatycznej, geofizycznej i psychotronicznej broni. HAARP został stworzony w celu kontroli ludzkiego umysłu, stosowany był przez Amerykanów w Iraku. Siódmego lubawiczewskiego rabina Menachema Mendela Schneersona doktor Berg uważał za swego ojca duchowego i radził się go w wielu kwestiach.
  Chabad zorganizował systematyczne niszczenie ZSRR, poczynając od lat 60-tych. Podziemny, nielegalny, przestępczy biznes i awaria czernobylskiej elektrowni atomowej to dzieło ich rąk. Morderstwo Kennedy’ego zorganizował Chabad po wydaniu Dekretu Prezydenckiego Nr 11110 z 4 czerwca 1963 roku, mówiącego o tym, że dolary powinno emitować Ministerstwo Finansów zgodnie z Konstytucją USA, a nie Rezerwa Federalna.
  Wewnątrz samej sekty panują stosunki homoseksualne; na określonym poziomie hierarchii są wykorzystywane jako obowiązkowy rytuał.
  Sekta stosuje satanistyczno-kabalistyczny rytuał „Pulsa denura” (cios ogniem) w celu zniszczenia niewygodnych przywódców politycznych. Za jego pomocą zabito Stalina, premierów Izraela Rabina i Szarona. „Pulsa denura” czyta się rzadko, kilka razy na sto lat i zwykle na żydów, i posiadających krew żydowską. Rytuał ten był zastosowany także przeciwko Eduardowi Hodosowi, o czym powiedział mu szef ukraińskiej bezpieki (SBU).
  W Rosji przywódcą Chabadu jest główny rabin Rosji, Berl Lazar. Na Ukrainie członkami sekty chabadzkiej są: główny rabin Ukrainy Asman, biznesmeni Igor Kołomojskij, Wadim Rabinowicz, Giennadij Bogoliubow, Wiktor Pinczuk, Alieksandr Feldman.
  Eduard Hodos wymienia PrivatBank jako bank Chabadu.
  W swojej działalności Chabad stosuje także prowokacje. Tak więc wydanie w Charkowie książki Hitlera „Mein Kampf” było sponsorowane przez chabadnika, Alieksandra Feldmana. Usunięto z niej wszystko co dotyczyło ludobójstwa Słowian a pozostawiono tylko tematykę ludobójstwa żydów (holocaust).
  Chabad jest autorem obecnego kryzysu finansowego. Świat kroczy ku nowemu porządkowi światowemu, który w swoim czasie był przepowiedziany w „Protokołach mędrców Syjonu”. Kryzys finansowy to precyzyjnie zrealizowany scenariusz, jeden z tych który jest realizowany w procesie przekształcania świata;
  „Ten kryzys finansowy popchnął cały świat po równi pochyłej. To początek przebudowy świata”.
  Celem przebudowy świata, organizowanego przez Chabad, jest wprowadzenie do świata Antychrysta. Szef sekty, lubawiczewski rebe, rabin Menachem Mendel Schneerson, przemawiając do chabadników, powiedział:
  „Czyńcie wszystko, co tylko możecie, aby sprowadzić na ten świat sprawiedliwego zbawcę i to natychmiast”.
  W ukraińskim czasopiśmie chabadzkim „Od serca do serca”, nr 50 z 2004 roku, napisano:
  „Cała praca zakończona. Moshiah (to znaczy mesjasz-Antychryst- autor artykułu) już tu jest, trzeba tylko otworzyć oczy żeby to zobaczyć”.
  Złota, 700-kilogramowa menora, odlana w Izraelu ze złota, z inicjatywy i ze środków mieszkańca Ukrainy, Wadima Rabinowicza, jest zwiastunem Trzeciej Świątyni (którą żydzi muszą wznieść na miejscu, gdzie nauczał Zbawiciel i gdzie dzisiaj stoi Meczet Omar, i której będzie koronowany Antychryst – autor art.).
  Po 1991 roku, kiedy rebe Schneerson został sparaliżowany, to Chabad podjął decyzję, żeby go klonować. Eduard Hodos przypuszcza, że młody człowiek, który ma DNA lubawiczewskiego rebe Schneersona, rzeczywiście istnieje. W październiku-listopadzie 1991 roku, na zaproszenie szefa Chabadu rebe Schneersona, Eduard Hodos, jako szef liberalnej, żydowskiej społeczności, przez ponad miesiąc, obcował z przedstawicielami Chabadu w Nowym Jorku; był wtajemniczony w ich plany przebudowy świata, a 1 listopada, na prośbę lubawiczewskiego rebe Schneersona, spotkał się z członkiem sekty Chabad, amerykańskim senatorem, Josephem Liebermannem. Joseph Liebermann powiedział mu, że Związkowi Sowieckiemu pozostało 2 miesiące istnienia a Stanom Zjednoczonym Ameryki 20 lat.
  Rebe mówił, że Liebermann będzie przyszłym prezydentem USA. Eduard Hodos:
  „Liebermann jest zakulisowym prezydentem przy wielu prezydentach USA. Chabad stoi za plecami licznych prezydentów USA”.
  Pierwsze zadanie geopolityczne Rządu Światowego, składającego się z parobków Antychrysta, polegało na tym, żeby przekształcić bipolarny (dwubiegunowy) świat (system socjalistyczny kontra system kapitalistyczny) w świat jednobiegunowy, niszcząc system socjalistyczny. Zrealizowane ono zostało przez Chabad rękoma Gorbaczowa. Upadek socjalizmu był przygotowywany przez Chabad systematycznie od lat 60-tych ubiegłego wieku. Czarne podziemie gospodarcze, gangi i awaria w atomowej elektrowni Czarnobyl, były ważnymi elementami rozwalenia ZSRR, przy czym awaria elektrowni atomowej, była precyzyjnie zaplanowaną akcją terrorystyczną, atakującą gospodarkę ZSRR,a przeprowadzoną z udziałem specjalistów jądrowych. W latach 1990-1991 chabadnicy odbywali w mieście Pripiat’ modlitewne tańce rytualne.
  Oprócz ciosu w gospodarkę ZSRR, awaria elektrowni atomowej w Czarnobylu była zemstą na potomkach Bohdana Chmielnickiego, który w XVII wieku ogniem i mieczem wyciął tam czernobylską gałąź chabadskich praprzodków. Czarnobyl zawsze był uważany przez członków sekty Chabad, za święte miejsce karzącej pomsty. Berl Lazar, chabadnik, jest dzisiaj głównym rabinem Rosji. W 2005 roku, w Nowym Jorku, na corocznym spotkaniu sekty Chabad, powiedział on o rozwaleniu ZSRR:
  „Wiele rewolucji Rosja poznała, ale najspokojniejsza, najcichsza i najskuteczniejsza to była rewolucja, którą stworzyli emisariusze Chabadu”.
  Drugie zadanie geopolityczne polega na tym, żeby zniszczyć system kapitalistyczny, zniszczyć narodowe elity i jednocześnie uczynić wszystkich nędzarzami. To zadanie ma do wykonania Barack Obama. Świat będzie w międzyczasie przebudowany w jedno światowe państwo. W ślad za finansowym krachem, nastąpią wszystkie inne kryzysy; gospodarczy, społeczny, konflikty, starcia – to wszystko, aby ostatecznie doprowadzić świat do nowego porządku światowego.
  Trzecie zadanie geopolityczne polega na przemieszczeniu centrum jednobiegunowego świata do Jerozolimy, aby utworzyć jedno państwo światowe pod władzą Antychrysta. Wszystkie zasoby będą w jego rękach. Głodnym ludziom zaproponuje się chleb w zamian za przyjęcie znamienia Antychrysta, implantowanego w skórę czipa, nadającego na częstotliwościach radiowych i służącego do identyfikacji a także, powodującego duchową destrukcję ludzi. W ślad za duchowym zniszczeniem, nastąpi zniszczenie fizyczne; redukcja liczby ludzkości, według słów Eduarda Hodosa, do kilkudziesięciu milionów ludzi, pozostali zostaną zabici.
  Obecnie przeprowadzana jest realizacja drugiego zadania geopolitycznego.
  W obecności Eduarda Hodosa w październiku-listopadzie 1991 roku omawiano następujące zagadnienia:
  1) Analizowano sposoby i wysiłki Chabadu, które były zastosowane do zniszczenia ZSRR.
  2) Omawiano doprowadzenie do nędzy, neutralizację i ostatecznie zniszczenie, tych elit narodowych, które zdolne są do oporu. W kontekście tych globalnych transformacji, elity narodowe są skazane na zniszczenie, ponieważ nie pasują do nowego porządku światowego; do tej nowej elity, która będzie stworzona odgórnie, według kryteriów religijno-ideowych.
  3) Zniszczenie ludzkości do poziomu kilkudziesięciu milionów ludzi (cel „złotego miliarda”, według słów Eduarda Hodosa, jest zwodniczym celem, żeby ludzkość, mając nadzieję trafienia do tego „złotego miliarda”, obojętnie przyglądała się, jak pozostała część ludzkości będzie tępiona).
  Od początku kryzysu finansowego, „świat został popchnięty po równi pochyłej”. Eduard Hodos sądzi, że okres przejściowy, do nowego porządku światowego, zajmie od tej daty 5-6 lat, tak jak przy zniszczeniu systemu socjalistycznego (który miał miejsce w latach 1985-1991), a zniszczenie ludzkości, od tej daty, zajdzie w ciągu 10 lat.
  Los USA
  Kiedy mikroskopijna mniejszość (Chabad) „posprząta” świat za pomocą USA, posługując się nimi jak narzędziem, to Stany Zjednoczone nie będą już potrzebne. Jak już wspomniano, senator Liebermann, 1 listopada 1991 roku, powiedział Eduardowi Hodosowi, że Stanom Zjednoczonym pozostało 20 lat istnienia (ten termin zakończył się 1 listopada 2011 roku).
  Eduard Hodos:
  „Barack Obama ma do spełnienia tę samą rolę, co i Gorbaczow, pierwszy zniszczył system socjalistyczny, drugi zniszczy system kapitalistyczny”.
  To odpowiada prognozie Igora Panarina, politologa, profesora Akademii Dyplomatycznej MSZ Rosji, autora książki „Krach dolara i rozpad USA”, wydanej w 2009 roku.
  Los Ukrainy
  Eduard Hodos:
  „Zagrożenia wewnętrzne są dzisiaj większe, niż zagrożenia zewnętrzne, niż jakiekolwiek rakiety”.
  Chabadnicy nazywają Dniepropietrowsk „żydowską stolicą Ukrainy”. We wrześniu 2011 roku, miał być wybudowany ogromny, wielofunkcyjny kompleks „Menora”, o powierzchni 36 tysięcy metrów kwadratowych. Największe centrum żydowskie w świecie, które jest ponad dwukrotnie większe od analogicznego centrum żydowskiego w Moskwie, na Marinoj Roszczie (17 tysięcy metrów kwadratowych).
  Na jego budowę, Giennadij Bogoliubow, wraz z Igorem Kołomyjskim, przeznaczyli 80 milionów dolarów. Takiej synagogi, jak w Dniepropietrowsku, nie ma na całym świecie. Główny rabin Dniepropietrowska, chabadnik Szmul Kamienieckij:
  „Społeczności udało się wybudować w Dniepropietrowsku państwo w państwie”.
  W świecie istnieją jedynie trzy chabadzkie centra; jedno w Izraelu, drugie w Nowym Jorku a trzecie w Dniepropietrowsku (punktów oparcia jest znacznie więcej).
  Eduard Hodos napomyka, że właśnie Ukrainę wybrał Chabad na Nowy Izrael; właśnie tutaj chcą się oni przenieść i tutaj mieszkać, i tutaj być panami.
  W Brukseli (po spotkaniu Igora Kołomyjskiego z prezydentem Izraela) w budynku europarlamentu, zostało otwarte centralne biuro Europejskiej Rady Gmin Wyznaniowych Żydowskich, którego prezesem jest Igor Kołomojskij.
  W kwietniu 2011 roku, utworzony także został, Europejski Związek Żydowski, którego przewodniczącym, na okres pięciu lat, wybrany został Igor Kołomojskij.
  Gospodarka Ukrainy w prawie 80% znajduje się w posiadaniu żydowskim. Media Ukrainy także są w rękach żydowskich. Na przykład agencja informacyjna UNIAN, kanał telewizyjny „11”, „Gławred” należą do Igora Kołomyjskiego, natomiast kanały telewizyjne „TV STB”, „ICTV”, „Nowyj Kanał”, M1, M2 należą do Wiktora Pinczuka.
  Oni obaj, i Giennadij Bogoliubow, są aktywnymi członkami dniepropietrowskiej, żydowskiej społeczności Chabad. Dzisiaj chabadniki Dniepropietrowska z dumą nazywają swoje miasto żydowską stolicą Ukrainy.
  Julia Timoszenko, według słów Michaiła Brodskiego, jest w połowie Ormianką a w połowie żydówką a Siergiej Tigipko to mołdawski żyd.
  O morderstwo Jewgienija Kusznariewa, Eduard Hodos podejrzewa Alieksandra Fieldmana.
  Ziemię na Ukrainie będą kupować żydzi; 150 tysięcy obywateli ukraińskich z izraelskimi paszportami.
  Chabadnik, rabin Icchak Pintosewicz, najlepszy izraelski, polityczny technolog, był także głównym pijarowcem (politycznym technologiem) Arsienija Jacieniuka podczas kampanii w wyborach prezydenckich. W jego modelu „Prawo stanu wojennego”, bazującego na naukach Tory i kabały, zawarte są zasady organizacji jednostek wywiadowczo-dywersyjnych Izraela i te zasady legły u podstaw „Frontu zmian”. „Osiem zasad przemienia grupę ludzi wchodzących w skład oddziału w nieuchwytny, skuteczny i śmiertelnie niebezpieczny mechanizm, działający na tyłach wroga”.
  Jego klientem jest także Alieksandr Feldman.
  Dzisiaj kabaliści stoją za plecami wszystkich kandydatów na stanowiska prezydenta Ukrainy. Nie tylko rozchodzą się pogłoski, że partię „Swoboda” Oliega Tiagniboka finansuje Igor Kołomojskij. Ten ostatni uważa, że partia „Swoboda” może stać się liderem zachodniej i środkowej części Ukrainy.
  Eduard Hodos:
  „Przemysł na Ukrainie będzie celowo zwijany. I Ukraina znajdująca się wśród dziesięciu krajów o szkodliwej produkcji, prawdopodobnie jako pierwsza, odczuje realizację planu zmniejszania produkcji. Przemysłowcy, bankierzy i pozostała elita narodowa, będą jako pierwsze, poddane procesowi niszczenia, ponieważ jest siłą zdolną do stawienia oporu i stanowi realne zagrożenie dla sił, które zdecydowały się na przebudowę (rekonstrukcję) świata. Elity narodowe są skazane”.
  Eduard Hodos jest przekonany, że istnieje określony plan; mówi się także i o spisie tych, którzy zdolni są do oporu.
  W marcu 2011 roku Alieksandr Fieldman zaprosił do Charkowa patriarchę jerozolimskiego Teofila III. Celem Chabadu jest przemieszczenie punktów orientacyjnych prawosławnych Ukraińców i przeorientowanie Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej Patriarchatu Moskiewskiego z Patriarchy Moskiewskiego i Wszechrusi Kiriłła (Cyryla) na zapalającego Święty Ogień, Teofila III. Jak wiadomo, w grudniu 2011 roku prezydent Wiktor Janukowycz otrzymał od patriarchy jerozolimskiego, Teofila III, najwyższe odznaczenie w Jerozolimskiej Cerkwi Prawosławnej czyli Order Świętego Grobu Pańskiego.
  (Wydaje się, że pułapka zastawiona przez Chabad na Wiktora Janukowycza zadziałała).
  W ten sposób rzecz idzie o realne plany podboju Ukrainy przez Rząd Światowy, zniszczenie Prawosławia (Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej) i rzecz idzie o przesiedlenie na Ukrainę członków judejskiej sekty Chabad.
  Ukraińcy mają być poddani implantacji czipów, czyli duchowemu zniszczeniu, a następnie, razem z innymi gojami, powinni zniknąć z powierzchni Ziemi. Nawiasem mówiąc, implantacja czipów Rosjanom do mózgu, jest już formalnie załatwiona na mocy zarządzenia Ministerstwa Przemysłu i Energetyki Federacji Rosyjskiej, pod tytułem „Strategia rozwoju przemysłu elektronicznego do 2005 roku”, nr 311 z dnia 7 sierpnia 2007 roku.
  Wniosek
  1) Kluczowa kwestia, która pozostaje przez większość ludzi dzisiaj niezauważona, jest taka, że „Wszystkie prace są już zakończone. Moshiah już tu jest”.
  Oznacza to, że cała judejsko-chabadzka i żydomasońska polityka, działania Rządu Światowego, jest dzisiaj kierowana przez Antychrysta. I sekwencja wydarzeń światowych jest przez nich, tak ustawiona, żeby w wyznaczony dzień i godzinę, wprowadzić na tron swojego przywódcę Moshiah’a-Antychrysta.
  I czas ten jest już bliski: „Wszystkie prace są już zakończone”.
  2) Druga kluczowa kwestia polega na tym, że terminy nadejścia Antychrysta określa, nie Rząd Światowy, ale my sami; sama ludzkość. ( ode mnie: ale ludzie już przestają wierzyć w Boga i nie przejmują się tymi “głupimi teoriami spiskowymi”)
  Jeden przenikliwy, prawosławny kapłan, w ubiegłym roku, w drugi dzień Wielkanocy, tak powiedział o tej sprawie swoim duchowym dzieciom:

  Polska pieczęć sądowa ma już znak Bestii 666
  „Wszyscy umacniajcie się i pokrzepiajcie, wspólnie stawiajcie opór, piszcie listy do prezydenta przeciwko znamieniu (Antychrysta-czip- tłum.), przeciwko trzem szóstkom i możemy żyć jeszcze może nawet i tysiąc lat. Chociaż to wszystko jest już na progu to jednak zależy to od naszej, ludzi prawosławnych, skruchy i pokuty. Bóg może nam odroczyć, mówię wam uczciwie, nawet i na sto lat, i na pięćset i na tysiąc. Wszystko zależy od nas. Jak pokutujemy, jak się spowiadamy, jak uczestniczymy (w Liturgii-tłum.), jak prosimy Boga. A straszyć nas będą i powinni straszyć a my powinniśmy się bać i powinniśmy mocno się starać tak jak jest napisane w Świętych Księgach i w Żywotach Ojców Świętych i w Objawieniu Św. Jana Apostoła. “Oto przyjdę niebawem – mówi Chrystus – a moja zapłata jest ze mną, by tak każdemu odpłacić, jaka jest jego praca.”Sługa Boży Alieksandr
  Źródło: http://pl.gloria.tv/?media=336446 [niestety, już jest wymazane]
 • Izraelscy chirurdzy uratowali rękę lidera Prawego Sektora:
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/izraelscy-chirurdzy-uratowali-reke-lidera-prawego-sektora

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej