Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
94 posty 624 komentarze

Wilk i Michalkiewicz o roszczeniach Żydów i draństwie USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dla każdego, kto obserwuje scenę "polityczną" III RP, nie ma w wypowiedziach Wilka i Michalkiewicza nic zaskakującego, ale kilka ciekawostek można jednak wyłowić.

Żmija ma to do siebie, że pełza, syczy, strzyka jadem i kąsa, więc to, co Żydzi czynią względem naszego narodu (zresztą nie tylko naszego) nikogo, kto jest świadomym Polakiem i choćby jako tako zna historię, już nie dziwi. Niestety jest jeszcze w Polsce wielu fascynatów (?), szaleńców (?), czy już nie wiem, jak ich określić, którzy są tak zapatrzeni w kontrolowane przez diasporę żydowską Stany Zjednoczone, że za nic nie chcą zrozumieć, że państwo to jest maczugą w rękach światowego żydostwa, służącą do pałowania narodów świata tak, aby znalazły się one pod żydowskim butem (lub wręcz przestały istnieć). Nie wiem, co jeszcze USA musiałyby zrobić, nie wiem jaką jeszcze potwarz wyrządzić Polsce, aby zafascynowani tym państwem (często uważający się za patriotów) niektórzy (acz wciąż jeszcze liczni) Polacy przejawiający objawy syndromu sztokholmskiego, przejrzeli na oczy. Obawiam się, że grudniowa ustawa Senatu Stanów Zjednoczonych (Act S. 447, Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017) nic tu nie zmieni i USA nie tylko nie stracą po tym draństwie w Polsce politycznie, ale nawet niewiele stracą wizerunkowo (czego pierwszą jaskółką jest całkowite przemilczenie Aktu S. 447 przez wszystkie dosłownie głównonurtowe media w Polsce, bez względu na ich oblicze ideowe). Warto, mimo tego, obejrzeć niespełna 10-minutowy filmik z kompilacją wypowiedzi posła Jacka Wilka - który ujawnia kilka ciekawostek zaczerpniętych z Sejmu oraz redaktora Stanisława Michalkiewicza - który chyba jako pierwszy w III RP zaczął nagłaśniać kwestię żydowskich roszczeń - może jednak komuś to pomoże w zrozumieniu ponurej rzeczywistości.

 www.cda.pl/video/182270609

PS. Przypominam swoją notkę sprzed prawie równo 3 lat pt. "Wuj Samael: Polacy płaćcie haracz Żydom!".

KOMENTARZE

 • "Jabłonowski" też im pocisnął, ale poza partyzantką internetową, chicho sza.
  Mamy zostać wydymani pod znieczuleniem, żeby nie było żadnych większych objawów samoobrony i gniewu względem Żydów i USA.
  https://www.youtube.com/watch?v=5irYD_w553Q
 • @powiew świeżości 21:12:07
  100/100 Pzdr.
 • ,, mieszkanie w starym budynku nie do zbycia
  przez bubel prawny,, przypadek? :)))
 • Nie wyobrażacie nawet sobie jak wielką kwotą jest 65 miliardów USD !!!
  Trzeba sobie uzmysłowić jaką to ogromną sumą jest 65 miliardów USD !!
  Zachęcam do policzenia. Każdy ma komórę. Tam jest kalkulator.
  Zapewniam.
  Gdyby z wyssanej z palucha kwoty 65 miliardów USD spłacać po 1 milionie USD DZIENNIE , to bez odsetek zajmie to 178 lat !
  Dotarło ? Nie sądzę ! To może inaczej. Jak uważasz , ile pokoleń tubylców będzie to spłacać ? Na pewno Twoje dzieci , wnuki i prawnuki !
  Teraz znajdż w internecie zegar długu publicznego i wykonaj taki sam prosty rachunek. Obetnij sześć zer i podziel przez 365.
  Wychodzą przeszło 2,4 TYSIĄCA LAT ! Według oficjalnego stanu zadłużenia , OFICJALNEGO !!
  Czy rozumiesz co miał na myśli Morawiecki mówiąc o " zagranicznych właścicielach Polski " ?
  Z pewnością zagraniczni właściciele preferują nazwę " POLIN ".
  Powiesz że cały świat jest zadłużony.
  To by oznaczało że starożytni faraonowie mieli ledwie na " waciki " przy tych współczesnych megafaraonach.
  To są prawdziwi właściciele całej planety ! A motłoch nawet nie pozna ich twarzy , nazwisk , potomków , bo media na Ziemi też są ICH własnością . Przypomnę :
  " Jak nie wiesz kto tobą rządzi ,
  Sprawdż kogo nie wolno ci krytykować" - Volter
 • Powiew "roszczeń"
  Od dawna śmierdzi mi te polin, ta nacja (przez ich brak skromności), ta suma...
  Co do sumy nie daję się wprawić w małpie podrygi słysząc
  walenie w pręty. W Polsce obowiązuje polskie prawo
  dotyczace dawnych pozostałych po Żydach majątków, spłaconych cieżką pracą przez 2 dekady, lata 50,60te, i gdyby przyszło jakieś oficjalne (półoficjalne, ćwierć), żądanie wypłat z powołaniem się na amerykańskie prawo, czy raczej i smieszniej na jego poparcie, można by zasadnie wyłupić oczy ze zdumienia
  i pogonić ich na drzewo, ale może być cieżko bo gotowanie żab
  przez pożytecznych idiotów trwa już od lat w najlepsze. Czy może i mam nadzieję, bezskuteczne próby takiego gotowania.
 • @MrKuba65 07:44:55
  Ponieważ jestem zwolenniczką teorii spiskowych to mysle, ze tylko szaleńcy moga zaciagac takie zobowiazania. Oraz, że wiedzą o wybuchu wojny, która anuluje wszelkie długi. Jak tak kombinują to mogą sie mylić, bo bez wojny mogą być pozbawieni stołków, a ich umowy i zobowiązania uznane za nieważne. To bedzie zgodne z obowiązujacym teraz prawem.
 • ...
  Pismo ambasadora USA Paula Jonesa do ministra Ziobry wyrażające niezadowolenie z treści zaprojektowanej ustawy reprywatyzacyjnej (nieuwzględnienie w niej tzw. mienia bezspadkowego).
  http://legislacja.rcl.gov.pl/docs/2/12304605/12466630/12466633/dokument317634.PDF
  Warto zauważyć, że pismo zostało wysłane 13 listopada 2017 r., a więc pod osłoną propagandowego ognia wymierzonego w „60 tysięcy polskich nazistów” z Marszu Niepodległości.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej