Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
94 posty 624 komentarze

Syjon reaguje natychmiast

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żałosna antyrosyjska szczujnia w TVP Sport.


Jak wiadomo obserwatorom obecnie rozgrywających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej, w niedzielę 1 lipca reprezentacja gospodarzy tego turnieju, czyli Rosji, pokonała po dogrywce i rzutach karnych topową reprezentację Hiszpanii i awansowała do ćwierćfinału. Ów emocjonujący mecz prawdopodobnie przełożył się na jakąś większą falę sympatii do Rosji w polskim Internecie, która zaniepokoiła inżynierów społecznych zarządzających naszym nieszczęśliwym narodem, bo już następnego dnia rano, w cyklicznym programie "Studio Mundial" emitowanym przez TVP Sport, w którym omawiane są zawsze mecze rozegrane poprzedniego dnia na Mistrzostwach Świata, pojawił się ni z tego, ni z owego człowiek zupełnie niezwiązany z futbolem, czyli Adam Balcer ze Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego, który na około pół godziny zdominował program, nadając jak zdarta płyta znaną propagandę popleczników NWO w stylu: w Rosji jest korupcja, w Rosji są łamane prawa człowieka, Rosja okupuje Krym itd.


W sumie cały incydencik nie byłby wart uwagi (bo szczucie na Rosję to w polskojęzycznych mediach norma), gdyby nie sportowy kontekst całego zdarzenia. A mianowicie w tym przypadku jaskrawo widać, że Syjon nie dopuszcza do pojawienia się jakichkolwiek przejawów sympatii do Rosji wśród polskiej opinii publicznej, nawet sympatii objawiającej się na płaszczyźnie sportowej, zaś gdy takowa jednak się pojawi, to natychmiast podejmowana jest akcja jej stłamszenia, nawet w tak prymitywny sposób, w jaki miało to miejsce we wspomnianym programie TVP Sport.


Jest to logiczne. Jeśli naród polski (wraz z ukraińskim, litewskim, łotewskim i estońskim) w planach żydomasońskiego Drang nach Osten ma pełnić rolę mięsa armatniego, to jakiekolwiek przejawy sympatii (a nawet neutralności) wobec Rosji są niedopuszczalne. W Polsce mają być lubiane: światowe żydostwo, Izrael i USA oraz UE, mimo, że nas wyniszczają (duchowo, kulturowo, demograficznie i gospodarczo oraz upokarzają). W Polsce mają być lubiane Litwa i Łotwa (które wyniszczają polską mniejszość na swoich terytoriach), Ukraina (ze swym banderowsko-żydooligarchicznym obliczem) i "białoruska opozycja" (która nie przestaje pluć na Polskę, mimo, że przez polskie instytucje państwowe, na polecenie Syjonu, jest utrzymywana). Wszystkie te ośrodki mają być w Polsce lubiane i nietykalne (choćby nie wiem, jak narodowi polskiemu szkodziły), bo są instrumentami w prowadzonej przez Syjon ekspansji wymierzonej w Rosję i Białoruś, stojących na drodze prowadzącej do budowy żydomasońskiego rządu światowego. W Polsce mają być lubiani aborcjoniści domagający się, by nasz naród był jak najmniej liczny. Mają być lubiani szczepionkarze domagający się, by polskie dzieci były przerabiane na kaleki tuż po urodzeniu, a polskie dziewczynki sterylizowane tuż po wejściu w wiek rozrodczy. Mają być lubiani propagatorzy sodomii domagający się, by nasz naród był możliwie najbardziej zdemoralizowany, a co za tym idzie, bezbronny. Mają być lubiani imigranci wszelkiej maści (a zwłaszcza niebiałej), którzy są tu wpuszczani, by zniszczyć homogeniczność etniczną naszego kraju, dzięki której łatwiej się zorganizować w obliczu zagrożeń. Ale gdy tylko, pomimo wszelkich zapór budowanych przez Syjon, w polskiej opinii publicznej pojawi się jakakolwiek sympatia do Rosji - choćby związana ze sportem - Syjon reaguje natychmiast. Stąd też pojawienie się politruka w programie TVP Sport i jego antyrosyjska tyrada.


Szowinizm antyrosyjski i jego utrzymywanie na odpowiednio wysokim poziomie w narodzie polskim jest niezbędnym narzędziem realizacji żydomasońskich projektów geopolitycznych i warunkiem utrzymywania naszego narodu w ryzach przez Syjon ("musimy być w Unii i NATO, bo jak nie, to Rosja..."; "musimy przegłosować ustawę 1066 i nasprowadzać obcych wojsk do Polski, bo jak nie, to rosyjskie mityczne "zielone ludziki"...; "nie możemy pozwolić Polakom na dostęp do broni palnej, bo rosyjska agentura mogłaby (Macierewicz)..."; "musimy podpisać Deklarację Stambulską RE, CETA i BRRD, bo to nas bardziej zwiąże z Zachodem, a wtedy Rosja nie będzie mogła..."; "musimy kupować drogi gaz i węgiel z USA, bo wtedy dokopiemy rosyjskiej gospodarce..."; "musimy budować armię UE i podporządkować jej Wojsko Polskie, bo za górami, za lasami czai się wilkołak Putin, żeby nas zjeść"; "musimy dać się upokarzać Izraelowi i USA w kwestii ustawy o IPN i w przyszłości zapłacić Żydom bajońskie sumy w ramach haraczu za tzw. mienie bezspadkowe, bo jak nie, to narazimy się Izraelowi, a wtedy Izrael nastawi swojego Golema (USA) przeciwko nam, a Rosja już tylko na to czeka..."). Każda zdrada i każde draństwo wymierzone w naród polski jest usprawiedliwiane wyimaginowanym rosyjskim zagrożeniem.


Poniżej link do wspomnianego programu TVP Sport z udziałem Balcera:
https://sport.tvp.pl/mundial2018/37905463/mundial-2018-studio-mundial-0207-czesc-druga

a gdyby powyższy zniknął ze strony TVP, to materiał jest jeszcze tu:
https://www.cda.pl/video/241684556
 

KOMENTARZE

 • Brawo za tę notkę! Sama prawda!
  Syjonizm jednak u nas wbrew pozorom nie ma się dobrze.
  Dlaczego? Bo Polak przekorny jest. Czym bardziej Polakowi coś się nachalnie narzuca, tym bardziej stawia się okoniem! I to do kwadratu.
  Choćby mój przykład: patrzę na relację na żywo z Majdanu w Kijowie, w kordonie stoi policja bez broni tylko z tarczami a tu rozwydrzone jakieś takie rzucają w nich butelkami z benzyną, łańcuchy idą w ruch i jakieś inne żelastwo, cegły, płytki chodnikowe, nawet traktor przyprowadzili i w nich! A nasi reporterzy mówią, że to pokojowa demonstracja! Że białe to czarne i odwrotnie!
  Oj wtedy mi się odmieniło! I przypomniały mi się losy mojej rodziny ze strony Ojca, wymordowanej przez ukraińskich siepaczy w 1946 roku!
  Odziedziczyłem łąkę w Bieszczadach, myślałem sobie, że przekształcę ją na działkę budowlaną i powoli zbuduję niewielki dom, gdzie wraz z Małżonką będziemy sobie mieszkać na emeryturze, mieć kury, ogródek i świeże powietrze.
  Po tym wszystkim co zaistniało, nie czynię tego, bo się boję!
  W okolicznym miasteczku zniesiono tablicę z posterunku policji, która upamiętniała śmierć milicjantów w walce z bandami UPA!
  Zniesiono też pomnik Świerczewskiego w Jabłonkach, który był SYMBOLEM walk Polaków z mordercami, degeneratami -sotniami UPA!
  I tak się dzieje!
  Co to za kraj, co to za nasze państwo, żeby jego obywatel się bał, że straci swoje mienie, swoją ojcowiznę?
  To ja to nic w tym wszystkim! Tylko łąka! Lecz ci, co mogą stracić mieszkania, domy itd. bo rządy w Polsce muszą zadośćuczynić syjonistom? Na pewno na pierwszym miejscu sobie!
  Co mi takiego Rosja czyni złego czy jakiemukolwiek Polakowi? Nie ma do naszego kraju nic: ani pretensji terytorialnych, gospodarczych a wręcz nas olewa, już nawet nie oponuje w sprawach niszczenia pomników!
  Ja Rosji się nie boję! Boję się banderowców, żydobanderowców i syjonistów! Wojny się boję!
 • Może i tak jest
  Może i tak jest, ale przecież Żydzi z Izraela bardzo lubią się z Putinem i obchodzą ruskie święta.
 • "Rozważanie, czyli dlaczego warto się cieszyć z przegranej na mundialu i na euro …"
  .


  https://vigilinclinaverat.wordpress.com/2018/06/25/rozwazanie-czyli-dlaczego-warto-sie-cieszyc-z-przegranej-na-mundialu-i-na-euro/  ,
 • @Murzynio "Może i tak jest, ale przecież Żydzi z Izraela bardzo lubią" - menorę i bestię?
  .  http://m.neon24.pl/d3e48dfdba18eca44727468e7a203d86,0,0.png
  .
 • @lorenco - 0ni wszyscy są jednej krwi!
  .


  http://m.neon24.pl/29c6e776058f027002a07cdc6b9d31fb,0,0.png


  .
 • Warto zwrócić uwagę na instytucje delegujące takich "agitatorów".
  Różne instytuty studiów wschodnich, uniwersytety katolickie...
  IPN...i pewnie wiele innych.
  To wszystko to siedliska obcej wrogiej Polsce agentury (i wiadomo czyjej) produkujące, szkolące wrogów Narodu Polskiego.

  Warto by je wszystkie spisać i pokazać Polakom kogo powinni się wystrzegać jako podstępnego wroga.
  Dotychczas oni się "nobilitowali" nazwami tych instytucji.
  a powinno to ich dyskredytować całkowicie.
  Podobnie jak tytuły "naukowe" uzyskiwane w takich instytucjach.
  To przecież czysta antypolska agentura przypudrowana na "naukowców", "ekspertów", "dziennikarzy", "historyków", "socjologów", "polityków", "urzędników państwowych", biznesmenów" ... "duchownych"..

  Pełna lista takich instytucji (w tym zagranicznych) znacznie by uporządkowała obraz na polskiej scenie politycznej.

  Teraz musimy oceniać po tym co oni mówią w mediach... ale nie wszyscy się jawnie kompromitują, jest wielu "tajnych" robiących swoją wrogą Polsce robotę po cichu ale z pozycji wysokich stanowiska państwowych, politycznych, medialnych czy "eksperckich" albo "naukowych".
 • TVP to żydowska wschodnia flanka plus Gaz ! to są jedyne wiadomości
  TVP to żydowska gadzinówka pod kierownictwem żydowskiej mafii !

  Słowianie ! gdy powołali Kurskiego na prezesa TVP to chyba za miesiąc
  rada nadzorcza odwołał Kurskiego z funkcji prezesa TVP ! i co ? no co ?
  raz daw trzy i Kurski znowu został prezesem TVP ! od taki wańka wstańka bo nie rada nadzorcza rządzi w TVP a mafia syjonistyczna
  talmudyczna rządzi TVP i Polską !

  Kurski jest gwarantem rządów mafii syjonistyczno-talmudycznej w TVP ! i dlatego tego PROPAGANDOWEGO gówn..

  NIE DA SIE OGLĄDAĆ !!! jak nie Wozniak to Naimski pierdol... o gazie ! albo wschodnia flanka z żydo-NATO i tak codziennie prymitywna anty-rosyjska propaganda leje się od rana do wieczora !

  TVP juz dawno przebiło żydowską lewacką gadzinówkę TVN w prymitywnej propagandzie ! prymitywizm prostactwo i smród czosnku to obraz żydowskiej TVP Kurskiego !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • internauci piszą !
  ~PL- 12 min temu
  Oprócz Lecha Wałęsy broń palną w Polsce mają takie znane osoby jak Jarosław Kaczyński, Bronisław Komorowski, Radosław Sikorski, Włodzimierz Cimoszewicz, Paweł Kukiz, Łukasz Warzecha, Jerzy Dziewulski, Kamil Durczok, Jan Szyszko, Paweł Graś, Jacek Kurski, Wojciech Olejniczak, Stanisław Żelichowski, Ryszard Rynkowski, a nawet Pani Doda Elektroda! A premier Leszek Miller posiadał nawet broń nielegalnie! A Ty, zwykły Polaku rodaku?! Nie! Tobie nielzia! Ty jesteś nieodpowiedzialny pijak! Ty się pozabijasz!


  Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/swiat/news-ukraincy-uczcza-wolyn-polacy-spalili-wies,nId,2602759#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
 • politruk w każdym programie
  nasi straszni bracia wykorzystują doświadczenia z czasów gdy rządzili zsrr wkrótce w każdym programie będzie występował taki oficer polityczny a szczególnie przed dobranocką aby od maleńkości indoktrynować umysły tak więc będzie minuta miłości do wybranych i minuta nienawiści do ich wrogów; w programach o dużej oglądalności takich jak to studio mundialowe minimum pół godziny takich nauk politycznych dla ludu tubylczego a o narodowości tego politruka nawet nie wspomnę gdyż aż nadto jest wymalowana na jego mordce
 • @ele 10:51:44
  Gmyz obraził I prezes Sądu Najwyższego Małgorzatę Gersdorf
  „Sorry, ale jak słyszę, że taka szlampa, jak I prezes SN robi za wzór cnót, to mi się miesiączka cofa” – napisał.


  Kilka miesięcy wcześniej zamieścił taki wpis: „Odnoszę wrażenie, że PiS mogłoby jeszcze trochę wzrosnąć, gdyby zdecydował się na lekki wpie*dol” w kontekście polityków opozycji protestujących w sali plenarnej w styczniu 2017 roku.

  W grudniu 2016 roku Cezary Gmyz nie wykazał się szacunkiem ani do pracodawcy, ani do widzów, gdy relacjonował tragedię na berlińskim jarmarku świątecznym z papierosem w ustach. Innym razem Gmyz stwierdził, że do Polski rocznie przenosi się 100 tys. Niemców, podczas gdy dane na ten temat dotyczyły okresu 10 lat.

  słowo Schlampe tłumaczenie- suka, wywłoka, szmata, flejtuch, źdźira

  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23636870,skandaliczne-slowa-gmyza-o-malgorzacie-gersdorf-obrazil-prezes.html#BoxMTPPush
 • @ele 10:51:44
  Kurski to beznadziejny politruk i żydomenager na usługach mediokartelu. Ale na plus ujemny zaliczam mu to, że wyciągnął z muzeum, odkurzył i odrestaurował niejaką Maryśkę Rodowicz, która już nie tylko śpiewa, deklamuje i reklamuje, ale chyba mieszka na stałe w mojej lodówce i szafie.
 • @Oscar 08:28:10
  Polaków oskarżają o antysemityzm bo przygotowują grunt pod desant żydów z Izraela i z całej Europy. Przy tych wszystkich muzułmańskich antysemitach jak Arabowie czy Turcy to Polacy są potulne baranki. Ale wpierw trzeba jeszcze wywołać poczucie winy aby nowi osiedleńcy mieli komfort.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej